توسط MICHAEL R. سیساک لری HINNANT و MARK SHERMAN

نیویورک (AP) — coronavirus شیوع انداخته است 10 میلیون آمریکایی از کار فقط در دو هفته swiftest بیشتر خیره کننده فروپاشی ایالات متحده در بازار کار تا کنون شاهد و اقتصاددانان هشدار می دهند بیکاری می تواند رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی به عنوان خسارت اقتصادی شمع تا در سراسر جهان است.

تلخ اخبار پنج شنبه — یک رکورد شکنانه 6.6 میلیون مدعیان بیکاری در بالا از هفته گذشته بی سابقه 3.3 میلیون در آمد که در رقابت های کمیاب, پنکه, ماسک و دیگر دنده محافظ به نظر می رسید به رشد بیشتر ناامید و مرگ و میر نصب شده با هشدار دهنده سرعت در ایتالیا و اسپانیا و نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در کشور با حدود 2,400 زندگی از دست داده است.

در سراسر جهان تعداد تایید عفونت دیگری برخورد غم انگیز نقطه عطف — 1 میلیون دلار با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود بسیاری از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از کشورهای در حال پوشش تا حدی از شیوع بیماری خود را.

نصب اقتصادی ذرات تقریبا به طور قطع سیگنال شروع یک رکود اقتصادی جهانی با زیان کار است که به احتمال زیاد به کوتوله کسانی که از رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش.

“من اضطراب از طریق سقف در حال حاضر نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” لورا Wieder, گذاشته, کردن از کار او مدیریت یک شرکت-بسته نوار های ورزشی در بلفونتاین, Ohio.

حدود نیمی از تمام کار آمریکایی گزارش برخی از نوع از دست دادن درآمد مؤثر خود و یا یک عضو از خانواده خود به دلیل بیماری و مردم فقیر و کسانی که بدون مدرک دانشگاهی هستند به خصوص به احتمال زیاد به از دست داده اند کار بر اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

با بیش از 220000 نفر آلوده در ایالات متحده و مرگ و میر شکوه 5,300, جدی آماده سازی شد. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته پنتاگون برای 100.000 کیسه های بدن به دلیل احتمال خانه های مراسم تشییع جنازه خواهد بود ضعف نظامی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمی جدید راهنمایی توصیه می شود که بسیاری از آمریکایی ها اگر نه تقریبا همه سایش پوشش مانند غیر-ماسک پزشکی, تی شرت یا bandannas خود را بر دهان و بینی هنگام در حالی که رزرو پزشکی-درجه ماسک به خصوص کوتاه-در-عرضه N95 ماسک برای کسانی که در برخورد مستقیم با بیمار است.

حزب دموکرات تحت فشار قرار دادند و آن را تصویب کنوانسیون پشت یک ماه تا اواسط ماه اوت است. مقامات فدرال پیشنهاد $611,000 خوب در برابر سیاتل-منطقه خانه سالمندان متصل به حداقل 40 coronavirus مرگ و میر آن را متهم به تخلفات شامل عدم گزارش و به سرعت در حال مدیریت شیوع. و یک روز-بست طولانی در فلوریدا حل و فصل شد که مسافران روی عرشه کشتی دو کشتی های کروز است که تا به حال چندین coronavirus موارد و چهار میر برنده اجازه دسترسی به ساحل می آیند.

در جای دیگر در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای رفاهی در انگلیس افزایش یافته و نزدیک به ده برابر به تقریبا 1 میلیون در هفته گذشته. حداقل یک میلیون نفر در این قاره در حال برآورد کرده اند شغل خود را از دست بیش از همان دوره و تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر. اسپانیا به تنهایی اضافه شده بیش از 300000 به آن بیکاری رول در ماه مارس است.

اما این کار ضرر و زیان وجود دارد به نظر می رسد به مراتب کوچکتر از در ایالات متحده به دلیل در اروپا بیشتر اجتماعی شبکه های ایمنی از جمله برنامه های دولت برای کاهش کارگران ساعت بدون تخمگذار آنها را به امید آوردن آنها به سرعت پس از بحران عبور می کند.

با آن سیستم مراقبت های بهداشتی در وخیم شکل اسپانیا گزارش داد یک رکورد در یک روز تعداد مرگ و میر 950 آوردن آن به طور کلی تلفات به حدود 10 ، 000 با وجود نشانه هایی که عفونت نرخ رو به کاهش است.

ایتالیا ثبت 760 بیشتر مرگ و میر در مجموع 13,900 بدترین های هر کشور است اما عفونت های جدید ادامه به سطح است.

فرانسه ثبت یک کل در حال اجرا از حدود 4500 مرگ و میر در بیمارستان 471 فقط در روز گذشته است. اما مقامات انتظار می رود به طور کلی تلفات به پرش به طور قابل توجهی از آنجا که آنها فقط در حال حاضر شروع به شمارش مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر امکانات برای افراد مسن. بیش از 880 از جمله مرگ و میر شده اند شمارش.

رقابت برای هواکش و ماسک و دیگر منابع حیاتی بود قاتل.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هشدار داد که دولت می تواند اجرا از دستگاه تنفس در شش روز. او شکایت کرده است که 50 ایالت در حال رقابت در برابر یکدیگر برای دنده محافظ و دستگاه تنفس و یا اینکه بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال در یک رقابت او تشبیه به اینکه در eBay.

در FEMA آژانس وظیفه با هماهنگی دولت فدرال در واکنش به شیوع حدود 9000 اضافی هواکش در انتظار هستند که مقامات به دنبال تعیین جایی که آنها بیشتر مورد نیاز فوری است. متحده هشدار داده شده است نه به انتظار هر محموله تا زمانی که آنها در عرض 72 ساعت از یک بحران است.

در فرانسه یک مقام بهداشتی در این کشور را سخت ضربه شرقی گفت: مقامات آمریکایی swooped در چین فرودگاه به روح دور planeload از ماسک که فرانسه دستور داده بود.

نه پیشرو اروپایی در بيمارستانهای دانشگاه هشدار داد آنها اجرا خواهد شد از داروهای ضروری برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کمتر از دو هفته.

حمل و نقل نزدیک به 5,900 ماسک پزشکی است که در آلاباما Montgomery County دریافت شده از دولت آمریکا ذخایر بود و غیر قابل استفاده به دلیل پوسیدگی اضطراری مدیریت مدیر گفت. ماسک حال 2010 تاریخ انقضا را با توجه به شهرستان Montgomery.

در لوئیزیانا مرگ و میر صعود به حداقل 310 و تایید عفونت مشخصی 42 درصد به حدود 9,200 در چه دولتی جان ادم ادواردز نسبت به backlogged نتایج آزمون در نهایت از بازگشت از آزمایشگاه.

در ویرجینیا Henrico County, خانه سالمندان گزارش شده است که coronavirus مرگ و میر وجود دارد تا به حال صعود به 16 و 92 که ساکنان به حال آزمایش مثبت است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه. بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان به بهبود توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

با بخش های زیادی از امریکا تحت مستند زیان کار برای به بزرگترین اقتصاد جهان می تواند به 20 میلیون و بیکاری می تواند سنبله به عنوان بالا به عنوان 15% تا پایان سال بسیاری از اقتصاددانان گفته اند. نرخ بیکاری در آمریکا شده است که پس از پایان دم از افسردگی فقط قبل از اینکه آمریکا وارد جنگ جهانی دوم است.

تقریبا 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر تحت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از کارخانه ها و رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر بسته شده و یا دیده می شود فروش خشک شدن.

گذاشته و کارگران می توانند پول در دسترس ساخته شده در 2.2 تریلیون دلار نجات اندازه گیری توسط کنگره تصویب. این می افزاید: 600 دلار در هفته برای مزایای بیکاری گسترش واجد شرایط بودن به 39 هفته و برای اولین بار پیچد در قسمت تایمر و کارگران در اصطلاح فرفره اقتصاد مانند رانندگان.

کاترین Lickteig, آشپز در کانزاس سیتی میسوری به امضا رسید و برای جبران بیکاری در هفته گذشته پس از شهرستان تعطیل ناهار خوردن در رستوران ها. او امیدوار است که اضافی $600 به او کمک خواهد کرد سوار کردن shutdown به جای اینکه به دنبال کار دیگری.

“آن کاسته است ذهن من, خیلی,” او گفت:. “من نمی باید به طور فعال به بیرون رفتن و در معرض خودم و احتمالا مریض است. من می تواند به ماندن در خانه در حال حاضر و انجام بخشی از من در اجتماعی فاصله.”

___

Hinnant گزارش از پاریس. شرمن گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im