عید پاک که برای امید

عید پاک ترین مناسبت شادی در مسیحیت به عنوان مسیحیان جشن رستاخیز عیسی مسیح پس از مصلوب شدن او در روز جمعه (اصطلاح “خوب” که از یک تعریف به معنی “پارسا”). دربندی در هفته اغلب پر از روزه و نماز جمعه خدمات مماس با گل و دسته های اعیاد و – مهم ترین شاید کمک هزینه تحصیلی. این به طور معمول یک زمان دوست داشتنی در سراسر کشور صرف نظر از اعتقادات مذهبی.

امسال عید پاک می آید در برابر شوم افت COVID-19 بیماری همه گیر. کلیساهای توقیف و خدمات آنلاین و توده ها – با این حال قابل فهم و لذت بخش – هیچ جایگزینی برای پرستش در نزدیکی دوستان و خانواده. بدن مسیح – مسیحی اعتقاد است که هر کس حیاتی متصل به هر یک از دیگر – احساس بی ربط و شکسته. وجود دارد چیزی درست نیست در مورد جشن این تعطیلات به تنهایی.

با وجود سختی ها, عید پاک باقی می ماند یک زمان از امیدواری و آغازی جدید حتی اگر ما منتظر معمول جشن ها و گردهمایی. ما نقل مکان کرد توسط مسیحی نویسنده کیسی Kerins’ recent comments: “شاید برای یک بار ما جشن عید متفاوت است.” در این سال او نوشت: ما جشن “به عنوان شاگردان من به تنهایی در این سکوت امید ایمان بیشتر ترس است.” بله این سال متفاوت خواهد بود, عید پاک, اما آن نیاز باشد در ترس است.

عهد جدید می گوید از رستاخیز عیسی مسیح در برابر یک پس زمینه از غم و اندوه. عیسی پسر مریم و دیگر پیروان رفت به مقبره برای روغن مالی کردن بدن خود را از جایی که آنها ملاقات کرد یک فرشته. “آیا نمی شود ترس برای من می دانم که شما به دنبال عیسی مسیح که به صلیب کشیده شد. او اینجا نیست; او افزایش یافته است فقط به عنوان او گفت:” با توجه به انجیل متی. کسانی که در روزهای تاریک روشن به نور با غم و اندوه تبدیل به شادی و انتظار.

که داستان اتصالات یادآوری است که این تیره روز هم بگذرد. در برخی از نقطه نسبتا به زودی coronavirus را محو فروشگاه ها پر خواهد شد با خریداران خواهیم بود رفت و آمد به شغل ما و رفتن به مراسم مذهبی. متاسفانه این موضوع خواهد بود یک نوع متفاوت از جشن عید پاک. اما ممکن است امیدوار و پر برکت یکی با این وجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de