دوشن به خود جلب کرد به نام رئيس جمهور از رادیو دولتی مینسوتا

St. Paul آمریکایی مستقر عمومی گروه رسانه ای روز چهارشنبه اعلام کرد که دوشن درو خواهد بود که رئیس جمهور بعدی از رادیو دولتی مینسوتا.

جلب شده است بوش بنیاد جامعه شبکه معاون رئیس جمهور پس از 2015 نظارت بر ارتباطات جامعه نوآوری و رهبری برنامه های تیم.

دوشن به خود جلب کرد

یک خبرنگار سابق سردبیر و مدیر دوشن مشغول به کار در در مینیاپولیس استار تریبیون و اخبار صبح دالاس در طول یک روزنامه حرفه ای است که به طول انجامید بیش از دو دهه.

در MPR درو خواهد بود با پیشرو, استراتژی, برنامه نویسی و عملیات روزانه از طریق MPR اخبار, کلاسیک, MPR فعلی و MPR دیجیتال, اجتماعی و خدمات تلفن همراه. او شروع می شود ممکن است 4.

“من خوشحال هستم که برای پیوستن به MPR,” درو گفت: در یک MPR بیانیه ای اعلام کرد استخدام. “Minnesotans با تکیه بر MPR در حال حاضر بیشتر از همیشه. ما, موسیقی و اخبار خدمات اثبات اهمیت خود را در زندگی مردم است. من افتخار دارم به رهبری این استعداد تیم و من مشتاقانه منتظر برای کمک به ما خدمت می کنند و حتی بیشتر Minnesotans.”

جان McTaggart, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت APMG و MPR گفت: جلب است “کاملا حق رهبر برای ما منطقه ای خدمات — به خصوص در این زمان فوق العاده ای.”

“او فوق العاده رهبری و اخبار تجربه” McTaggart گفت. “او به ارمغان می آورد شور و شوق و کنجکاوی در مورد چگونه MPR می تواند در خدمت مخاطبان ما حتی بهتر است.”

تیم Roesler, APMG رئیس توسعه کسب و کار افسر در خدمت به عنوان رییس جمهور موقت از MPR از نوامبر. او را در نقش به عنوان بخشی از APMG را بازسازی با هدف حمایت از یک برنامه پنج ساله با توجه به گزارش های فعلی غیر انتفاعی سرویس خبری در مورد رسانه های عمومی در ایالات متحده آمریکا

تغییر ساختار ایجاد سه بخش مجزا در APMG: رادیو دولتی مینسوتا, جنوب کالیفرنیا رادیو عمومی آمریکا و رسانه های عمومی با توجه به نامه ای به کارکنان به دست آمده توسط زمان. هر بخش است که به رهبری یک رئیس جمهور.

Roesler کمک خواهد کرد با جلب گذار در MPR از طریق پایان ماه ژوئن با توجه به این بیانیه. Roesler خواهد شد و سپس بازگشت به نقش خود به عنوان توسعه کسب و کار جدید به دست آورده و درآمد برای حمایت از گروه APM.

در سال گذشته به خود جلب کرد مفتخر شد تا با گسترش دایره جایزه ThreeSixty روزنامه نگاری و شناخت افرادی که کمک به نسل بعدی از روزنامه نگاران به ویژه در حالی که ترویج شمول و تنوع است.

درو در خدمت در هیئت St. Paul منطقه اتاق بازرگانی و عضو ایتاسکا پروژه کار تیم و آن را. MSP.’s شورای رهبری است که با تمرکز بر جذب و حفظ استعداد در شهرهای دوقلو منطقه است.

درو دیگر هیئت مدیره تعهدات شامل آفریقایی رهبری, فروم, مانیتور, باشگاه, رهبری جامعه آموزش و Columbia Daily Spectator.

جلب زندگی در خیابان با همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de