دیزنی لند passholder آلیسون رپسا خشمگین است دیزنی نخواهد تعلیق $74 پرداخت ماهانه خانواده اش می گذرد سالانه در حالی که او بیکار با توجه به شیوع کروناویروس و قادر به پرداخت اجاره و آب و برق, بهداشت, بیمه, مواد غذایی و سایر ملزومات.

“این بسیار ترسناک و نامشخص زمان که ما همه در حال حاضر و این واقعیت است که یکی از بزرگترین شرکت در جهان نیست ارائه شده برای کمک به مشتریان وفادار خود را کاملا هولناک” گفت: رپسا 32, ارواین از طریق ایمیل. “من شده اند با گوشی های شرکت های مختلف در تمام هفته در تلاش برای دیدن آنچه که گزینه های آنها می تواند ارائه دهد به کمک در این وضعیت و تا کنون همه آنها شده اند دلسوز و ارائه برخی از کمک. دیزنی تنها کسی است که نیست.”

دیزنی لند passholders هستند که خشم دیزنی همچنان به اتهام ترین آن جان سخت طرفداران که با استفاده از سالانه تصویب طرح پرداخت ماهیانه و نمی خواهد تسلیم پرداخت در حالی که آناهایم پارک باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند جمعیت انتظار می رود برای جستن به عقب پس از coronavirus بسته شدن تحلیلگران می گویند

“دوست پسر من و من هر دو ساعتی کارکنان در یک رستوران در کوستا مسا که بسته شده با توجه به شیوع کروناویروس پس مارس 16 ترک ما با مطلقا هیچ منبع درآمد در حال حاضر” رپسا گفت.

سالانه گذرنامه را ارائه می دهند که در طول سال دسترسی به پارک در انتخاب روز و در محدوده قیمت از $419 برای انتخاب سالانه تصویب با بیشترین بلوک کردن روز به $1,449 امضا به علاوه عبور فراهم می کند که دسترسی نامحدود به دیزنی آناهایم پارک. دیزنی لند افزایش قیمت آن می گذرد سالانه در ماه فوریه به $649 برای انعطاف پذیری pass, $829 برای لوکس تصویب و $1,199 برای امضای منتقل می کند.

همچنین نگاه کنید به: پارک دیزنی اهدا 100,000 N95 ماسک به جنگ شیوع کروناویروس

دیزنی لند را تمدید تاریخ انقضا برای passholders که سالانه عبور می کند که معتبر هستند در ادامه coronavirus بسته شدن.

“با توجه به لزوم بسته شدن همه Annual Passholders که گذرنامه که معتبر هستند و در طول بسته شدن دوره خود را تاریخ انقضا پاسپورت تمدید شده بر اساس تصویب نوع و سطح دسترسی با توجه به اثرات بسته شدن” دیزنی لند گفت: در بیانیه صادر شده به annual passholders.

همچنین نگاه کنید به: هتل های نزدیک به دیزنی لند در حال گرفتن رزرو — اما تنها در ماه ژوئن و بعد از 1

Passholders در طرح پرداخت ماهیانه ادامه خواهد داد تا خود را به پرداخت های برنامه ریزی شده و نمی خواهد نیاز به هر گونه پرداخت را در طول مدت طولانی.

“Annual Passholders در پرداخت ماهانه برنامه باقی خواهد ماند و در این زمان برنامه پرداخت و در ادامه خود را به پرداخت های برنامه ریزی شده ،” بیانیه ای گفت:. “این Annual Passholders خواهد شد که گذرنامه خود تاریخ انقضا تمدید شده بر اساس تصویب نوع و سطح دسترسی با توجه به اثرات بسته و نمی خواهد نیاز به هر گونه پرداخت را در طول این مدت طولانی.”

همچنین ببینید: تصویری هوایی را نشان می دهد دیزنی لند قلعه کوه ماترهورن و کهکشان لبه طول coronavirus بسته شدن

چاپ خوب در سالانه تصویب قرارداد به وضوح متحده دیزنی لند است و نه مسئول پارک تعطیلی.

رپسا صرف ساعت بر روی گوشی از طریق تلاش برای رسیدن به دیزنی لند را با بخش خدمات مشتریان به امید قرار دادن دیزنی فلکس سالانه تصویب پرداخت های ماهانه در خود نگه دارد. تا کنون تلاش های او بیهوده بوده است.

“آنها به من گفتند که دیزنی است نه ارائه هر نوع کمک مالی و یا گزینه ای برای تاخیر در پرداخت” رپسا گفت.

بن بست با دیزنی لند بیش سالانه تصویب ماهانه پرداخت شده است بسیار استرس زا برای رپسا در زمانی که او مطمئن نیستید که چگونه او را برای رفتن به قرار دادن غذا بر روی میز و ترس در مورد آینده خانواده.

“پارک نیست باز کردن و من هنوز در حال شارژ” رپسا گفت. “آنها من را در یک بسیار استرس زا وضعیت مالی به دلیل آن را بسیار ممکن است که من طی چند دلار خواهد شد به طور خودکار خارج شود برای این لایحه قبل از من می تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی است.”

همچنین ببینید: این 17 مجازی دیزنی لند و Disney California Adventure دارد مانند اینکه در یک پارک

Passholder مایکل Muscarella خواسته است در دیزنی لند خدمات مشتری اگر او می تواند به توقف پرداخت خود را 416 دلار در پرداخت های ماهانه برای خانواده اش را امضا می گذرد سالانه به جای گسترش تاریخ انقضا در می گذرد. پاسخ: نه در این زمان.

“در حال حاضر هر دلار شمارش” گفت: Muscarella, 47, از لدرا رنچ از طریق ایمیل. “من باید به پرداخت هزینه برای چیزی است که من در حال حاضر قادر به استفاده از.”

دیزنی لند شارژ Muscarella کارت اعتباری در چهار شنبه, آوریل 1 برای $416 سالانه تصویب پرداخت ماهانه.

Muscarella دیزنی لند می خواهد برای متوقف کردن تمام سالانه تصویب پرداخت های ماهانه در حالی که پارک ها بسته شده است. او به تنهایی نیست. این گوشی در حال زنگ خاموش قلاب در دیزنی لند خدمات به مشتریان است.

“آنها واقعا نیاز به بیدار” Muscarella گفت. “مردم نمی توانیم به خرید مواد غذایی. پرداخت ماهانه برای چیزی است که آنها می توانید استفاده نمی شود باید یک بار در حال حاضر.”

کاربر توییتر @نگر از پومونا تکرار احساسات دیگر نا امید دیزنی لند passholders در رسانه های اجتماعی: “آنها هنوز هم می خواهید به پول من,” او نوشت. “خودخواه.”

“من نمی توانم باور دیزنی لند ندارد “پروتکل’ به صورت سالانه دارندگان پاس که به طور موقت گذاشته با توجه به Covid-19,” @نگر است. “من یک immunosuppressed بیمار که به سختی می تواند به استطاعت من داروها و مواد غذایی را برای خودم”.

MiceChat های دیزنی, فن سایت است به نام در دیزنی لند به اجازه passholders خود را لغو می گذرد سالانه بدون توجه به تعادل باقی مانده و برای جلوگیری از پرداخت تا آناهایم پارک بازگشایی شده است.

“دیگر این خاموش شدن همچنان بیشتر مشکل از یک افزونه ساده می شود برای برخی از passholders,” MiceChat نوشت. “ما امیدواریم که دیزنی می توانید برخی از تغییرات در دل ژست خود را passholders.

دیزنی لند مقامات کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im