توسط آلن فرهم و کریستینا A. CASSIDY

واشنگتن (AP) — دموکرات ها می خواهند برای تقویت پست الکترونیکی-در رای گیری و اقدامات دیگر به انتخابات آسان تر از ماه نوامبر در دور بعدی کنگره تلاش برای احیای اقتصاد و مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس خانه سخنران نانسی پلوسی گفت.

Pelosi هنوز هم در حال تکامل پیشنهادات پنج شنبه درو فوری محکومیت از خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, انعکاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان دولت فدرال تلاش برای بر انگیختن متحده به استراحت محدودیت برای این سقوط ریاست جمهوری و انتخابات کنگره.

اختلاف تأکید کرد که یک حزبی نبرد بیش از رای گیری محدودیت می تواند پیچیده کنگره بعدی تلاش برای سرپا نگه داشتن متوقف اقتصاد و deluged ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ویروس’ ادامه داد: تهدید باعث شده است تا نگرانی است که فرد در انتخابات می تواند خطرناک باشد. ساکنان این کشور تحت دستور به ماندن در خانه و جلوگیری از جمعیت به سرعت این بیماری را گسترش.

“چرا ما باید به مردم گفت:, ‘ایستاده در خط برای ساعت’ هنگامی که ما حتی نمی خواهید شما ترک خانه؟” پلوسی گفت.

دموکرات ها نیز می خواهید تمدید ثبت نام دوره ها و پول اضافی برای کمک به کشورهای گسترش سیستم های رای گیری. Pelosi مشخص نیست یک مقدار به خبرنگاران گفت روز شنبه اما پیشنهاد 2 میلیارد دلار در یک کنفرانس تلفنی این هفته با آمریکا گفت دموکراتیک aide که شرح این گفتگو در خواست نامش فاش نشود.

در یک جداگانه تماس مک کارتی به خبرنگاران گفت: او را دیدم هیچ دلیلی برای تغییر قانون انتخابات در حال حاضر. استناد گسترده بیماری و مرگ و بیکاری ناشی از ویروس او را متهم پلوسی از تلاش برای اهرم همه گیر برای پیشبرد حزب را در دستور کار دارد.

“شما می خواهید به نگه داشتن یک لایحه تا آنجا که شما می خواهید به تغییر قانون انتخابات در ماه نوامبر که به نحوی شما فکر می کنم که به شما می دهد سود ؟ این نفرت انگیز,” او گفت:.

مانند تهمت مک کارتی پیشنهاد کرد که رای گیری از طریق پست خواهد بود موضوع را به تقلب. کارشناسان گفته اند رای تقلب از هر نوع بسیار نادر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که جمهوری خواهان “هرگز” انتخاب شود و دوباره اگر دموکرات ها موفق به گسترش پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب.

جمهوری خواهان در حال “ترس از صدای مردم” پلوسی گفت. “و این یکی از دلایل آنها می خواهند به ایستادگی در راه باز سیستم دموکراتیک در یک زمان از یک بیماری همه گیر.”

جمهوری خواهان نیز استدلال کرد که دولت فدرال باید با دخالت دولت در انتخابات ،

جنگ است و انتظار می رود برپا عمدتا بر روی یک جارو بیل — حداقل هفته دور — که خواهد ساخت به 2.2 تریلیون دلار بسته تصویب شده در ماه گذشته. آن است که funneling 2.2 تریلیون دلار به بزرگ و کوچک کسب و کار بسیاری از افراد دولت و دولت های محلی و سیستم مراقبت های بهداشتی.

به طور جداگانه مقامات دولتی از هر دو طرف به خبرنگاران گفت که کنگره باید پول بیشتر و حذف 20 درصد مورد نیاز بازی به صورت متحده برای دریافت سهام از 400 میلیون دلار واشنگتن در حال حاضر ارائه شده در انتخابات کمک. برخی از ایالت ها نشان داده اند آنها را مشکل ارائه تطبیق بودجه به عنوان درآمد خود را کاهش یافته است در میان همه گیر.

دموکرات ها می خواهند به رها کردن نیاز دولت برای تطبیق بودجه به عنوان بخشی از یک شرکت-توقف موقت لایحه کمک به کسب و کارهای کوچک و شاید دیگران است. این معلوم نیست که آیا تلاش برای خلاص شدن از این وضعیت که موفق خواهد شد.

دولت های انتخاباتی تقسیم شدند, همراه, حزب, خطوط, اگر چه بیش از این که آیا دولت فدرال نیز باید فشار متحده به ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان و ارائه اولیه رای گیری ،

دموکرات ها در کنگره تحت فشار بوده اند برای رای گیری به طریق پست به هر ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات ماه نوامبر. جمهوری خواهان ابراز تمایل کم به نیاز متحده را به هر گونه تغییر در روند انتخابات.

این 400 میلیون دلار برای آمریکا تامین امنیت انتخابات بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک بود و کسری از آنچه دموکرات ها و برخی از کارشناسان انتخاباتی گفته اند که مورد نیاز است برای به انجام رساندن یک مطلب بلند پروازانه تعمیرات اساسی دولت در سیستم های رای گیری قبل از ماه نوامبر است.

گسترش اولیه رای گیری و پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای دهندگان شده اند دیرین دموکراتیک اهداف است.

مقامات در سراسر کشور در برخورد با سابقه اختلالات است که شیوع ویروس باعث شده است که به صورت اولیه انتخابات در بهار امسال حداقل 17 متحده را تحت فشار قرار دادند پشت خود را در انتخابات مقدماتی.

___

کسیدی گزارش از آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im