عزیز ابی: من اعتقاد دارم که عشق همه را تسخیر. در سراسر جهان coronavirus ما آموزش است ما همه یکی هستند در بدن اما هنوز در روح و روان. هر روز ممکن است خوب است اما خوب در هر روز. آیا تعداد این روز را روز تعداد با پرتاب یک بوسه, های, یک لبخند با دیگران و با تکان دادن دست از تبریک به آنها.

هنگامی که زندگی به شما لیمو. نوشیدنی طراوت یک لیوان لیموناد و یک نان تست: “به سلامتی انشالله. هرگز!” و به یاد داشته باشید بهترین دارو است یک دوز از خنده.

به عنوان رئیس جمهور کندی گفت: ما رایج ترین پیوند است که “ما همه ساکن این سیاره کوچک. همه ما تنفس هوا است. همه ما گرامی داشتن آینده فرزندان ما و ما همه فانی است.”

ابی نمی خواهد شما بخواهید خوانندگان را به تامل روزانه به بازتاب مثبت فکر می کنم و تأیید این اعتقاد است که ما به عنوان یک ملت غلبه بر این چالش که ما بسیاری از دیگران قبل از ؟ بود عوامل جهانی شدن امید. انجام کارهای خوب برای دیگران. بزرگترین لذت در زندگی می آید از دادن.

ارسال عشق و امید و…. — کارملا LaSPADA, موسس, NO GREATER LOVE, INC.

عزیز کارملا: من نمی تواند بیشتر موافقم. خوانندگان درخواست شده است من چگونه به مقابله با تغییر واقعیت زندگی روزمره از COVID-19 ویروس زده این کشور است. رسیدن به کمک شخص دیگری قوی برای درمان هر کسی که تجربه بلوز و cabin fever. حتی اگر شما نمی تواند حمایتی در فرد یک تماس تلفنی از یک متن یک پست با یک نشاط بخشی پیام و یا یک شوخی می تواند به روشن کردن خلق و خوی از کسی که احساس جدا شده است. من خوشحالم که شما نوشت کارملا و من امیدوارم که پیام خود را طنین انداز خواهد شد.

عزیز ابی: من مواجه می شوند یک “بیش از درهم.” من همیشه در آغوش گرفت اما من مراقبت به احترام به دیگران چگونه در مورد آن احساس. این فرد گسترش نمی دهد که حسن نیت ارائه میدهد. خود نوعی آغوش شامل چیدن گیرنده کردن زمین. این مهاجم در نظر من است. آخرین باری که من او را دیدم من ارائه شده دست من است. به جای در نظر گرفتن آن او yanked من و گفت: “ما به آغوش اینجا!” من می دانم که او می خواهد برای نشان دادن محبت اما او قرار می دهد و نیازهای خود را قبل از به نیازهای دیگران است.

من می خواهم بگویم که او را به آغوش من کنه. اما آن را پیچیده چرا که ما بخشی از یک شل-گره های ورزشی در جامعه است.

برای اولین بار است که آن فرد از من نمی خواهید خود را در آغوش? دوم چگونه می توانم به شما توصیه میکنم این پیام را که یک دست دادن است که بیشتر از من می خواهید ؟ — هیچ BEAR HUGS

عزیز هیچ BEAR HUGS: همه گیر وجود در شرایط کلی من موافقت می کنم که آنچه این فرد در حال انجام است و بیش از بالا. اگر او بودند به تکان شدید و سخت و بلند کردن کسی که مسائل پشت او می تواند آسیب به فرد است.

فکر اول من خواهد بود برای گفتن این خصوصی که شما نمی خواهید او را بلند شما. اگر شما نمی توانید او را کنار گذاشته و انجام دهید که پس از تماس با او و یا او نامه ای نوشت.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im