Dear Abby: تاریخچه اعتیاد ابر پدر آینده با دختران

DEAR ABBY: نامزد من است و دو دختر (14 و 11) از ازدواج قبلی است. خود را پدر “برت” بود بازداشت برای چهارم خود را DUI دوم در عرض یک سال است. دختران اصلا به او اعتماد کنه و تصویر خود را از او تغییر کرده است تا حد زیادی.

ما همیشه تشویق دختران برای ماندن با پدر خود را در “خود” روز اما زمانی که آنها انجام برت به ندرت هر چیزی با آنها و او berates آنها. من می دانم که او نتواند دختران و خواهر و برادر خود را به ما گفته اند که دختران باید به گذشته این به دلیل “فردا تضمین شده نیست.” من درک می کنم. زندگی من در آن قضیه است. اما اگر برت نیست مایل به تغییر پس چرا ما باید همچنان به تشویق او که در زندگی خود را? او مراقبت تنها در مورد تصویر خود را نه واقعی ارتباط با دختران خود.

او تا به تاریخ با مواد مخدر و الکل و در 12 ماه گذشته او اخراج شده از سه شغل های مختلف. این مدل نقش دختران نیاز دارند. من می دانم که من نه پدر خود را, اما آن را جان من از دیدن آنها صدمه دیده است. ما باید آنها را تشویق به هنوز هم دیدار او را ؟ یا آیا ما اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند ؟ من به زودی به ناپدری که می خواهد تنها آنچه که بهترین است برای دختران. — پدر و مادر در میانه

عزیز پدر و مادر: وقتی طلاق با کودکان درگیر بازداشت ترتیبات معمولا دیکته شده توسط دادگاه. خود را نامزد دختران ممکن است بسیار چاره ای جز به دیدار پدر خود را در “خود” روز. که گفت:, بازداشت, تنظیم تغییر می تواند اگر لازم است می شود.

من موافقت می کنم که کسی با چهار DUIs است نه یک مدل نقش و او می تواند یک خطر برای آنها اگر او هنوز هم مجاز به رانندگی کنید. تشویق دختران به شما در حفظ و آگاهانه از آنچه میباشیم در طول بازدیدکننده داشته است خود را با پدر خود. من مخالف با بستگان که می گویند آنها باید گذشته پدر خود را از غفلت و سوء استفاده کلامی.

عزیز ابی: من سه خواهر. ما همه در 50s و 60s. سه نفر از ما بدست آوردن طول بزرگ و همیشه اما ما باید همه مسائل را با ما قدیمی ترین خواهر “لولو.” او بدست عصبانی در آمریکا برای بسیاری از دلایل مختلف.

زمانی که پدر ما بود علاج او می خواست یکی از ما با او زندگی می کنند در خانه خود را حتی اگر ما فکر آن را به اندازه کافی است که ما در همان شهر کوچک و رفت و بیش وجود دارد و روزانه است. همچنین لولو بیوه است و نه از نظر مالی امن و او احساس می کند ما به او کمک کرد تا به اندازه کافی. وجود داشته اند زمان ما بدست همراه زیبا, اما, متاسفانه, آن را همیشه به پایان می رسد در درام.

من از دست او بدون در نظر گرفتن درام, اما او به نظر می رسد نوشته اند ما را. او متقاعد شده است که او حق است و ما بد ، باید یاد بگیرند که من برای قبول این کار و حرکت می کند ؟ یا من باید سعی کنید به آن را درست است ؟ من جوانترین خواهر می خواهد چیزی را با او انجام دهید. او می گوید: لولو بد است برای سلامت روانی است. شما می توانید به من کمک کند تا در نهایت به حل و فصل این یک راه یا دیگری ؟ — ناکارآمد در نیوجرسی

عزیز ناکارآمد: شما مسئول لولو مشکلات مالی است. اجازه دهید او را می دانم که شما وجود دارد برای او اما نمی تواند کمک به او را حمایت مالی. من متاسفم که شما اشاره نمی کند که آیا او یک شغل است. اگر او نمی کند و او نیاز به پیدا کردن یکی برای تکمیل درآمد خود را. مگر اینکه شما مایل به غار به باج گیری عاطفی و مکمل خواهر خود را از درآمد را برای بقیه زندگی خود (یا شما) قبول که ممکن است زمان را به حرکت در.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de