Dear Abby: دشمنی بین دو برادر است که ریختن به پدر و مادر خود را

عزیز ابی: من و شوهرم دو پسر در اواخر 30s خود را. ما همیشه فکر می کردم آنها در کنار هم به خوبی و عاشق یکدیگر. سال گذشته آنها دیگر صحبت کردن با یکدیگر به دلیل سخت احساسات بیش از موقعیت فعلی. آنها زندگی می کنند در همان محله است.

شوهرم حاضر به اقامت در هر یک از خانه در حال حاضر هنگامی که ما از خارج از شهر چرا که او را بسیار ناراحت در نوبه خود از وقایع. (ما شده اند یک اتاق هتل.) زمانی که من در خود من ماندن با ما پسر به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای اقامت با یک جوان.

اختلاف بین من و شوهرم است و من می خواهم برای ادامه به دیدار, به عنوان من درک تفاوت وجود دارد اما امید آنها را به یک راه حل است. من حاضر به انتخاب یکی بر دیگری و من در تلاش برای سازگار با عشق و نقش یک مدل خوب. هر دو از فرزندان ما این را می دانند.

شوهر من ناراحت است با من چون من را پشتیبانی نمی کند و موقعیت خود را از ماندن در هر خانه تا زمانی که آنها را تشکیل می دهند. این است که ایجاد اصطکاک بیشتر در یک وضعیت که در حال حاضر به شکستن قلب ما. شما چه پیشنهاد می کنید ؟ ما پیشنهادات خود را برای حل, اما, این مردان رشد کرده که باید انجام کار خود را. — مامان دشوار نقطه

عزیز مامان: من پیشنهاد می کنم شما همچنان به انجام آنچه شما را راحت می کند. فرزندان خود را هر دو می دانیم که شما آنها را دوست دارم. اگر شما فکر می کند که شما اقامت در هتل — ارائه شده شما می توانید پیدا کردن یکی در طول زمان خاموش شدن ناگهانی — به نحوی دستکاری فرزندان خود را به حل و فصل اختلافات خود را با سرعت بیشتری او اشتباه است. آن را کار نکرده است. شما به عنوان اظهار داشت: خود را “پسر” در حال رشد مردان است. من با شما موافقم که آنها را مجبور به هش این خود به خود.

DEAR ABBY: نامزد من اغلب برگ کارت های حافظه را در کمد خود را پس از یک روز بودن در خانه به تنهایی. من خودم یک روز و به آنها نگاه کرد. وجود دارد, عکس های برهنه پیچیده شده در ورق تخت در بستر خود بازگشت در سال 2018 است. در آنها او نما. ما دوستیابی زمانی که آنها گرفته شد اما هنوز با هم زندگی می کنند و یا مشغول اند.

او dabbles در عکاسی اما هرگز این ذکر یا من اطلاع او انجام شده بود این شوت. من در بر داشت یکی دیگر از مجموعه ای از 2017 — قبل از رابطه ما — که به عنوان “سلیقه” انجام می شود. آیا من دلیلی برای نگرانی ؟ من فکر می کردم این چیزها حرفه ای انجام می شود خارج از سایت. اتاق خواب خود را ، — مضطرب در نیویورک

عزیز ناراحت: اگر عکس های گرفته شده قبل از شما و نامزد خود را منحصر به فرد بودند من شک دارم شما هر گونه نگرانی نیست. اما به جای اینکه از من بپرسید اگر شما چیزی برای نگرانی در مورد هر گونه سوال شما در مورد “dabbling” بهتر خواهد بود به طور مستقیم به او.

عزیز ابی: من یک دختر که شوهر سابق من به نام “برندا.” (از آن است که نام میانی او.) او ازدواج کرده و یک پسر پنج و زندگی در خارج از کشور برای مدتی. او در ایالات متحده در حال حاضر و زندگی 50 مایل دور از خانواده ما است. او در حال حاضر می خواهد به نام او نام است که “رایلی.” مشکل این است که هر کس در اینجا در خانه می داند او را به عنوان برندا. در حال حاضر من هنوز هم او را برندا. این چه می شود ؟ — نه خوشحال در جنوب

عزیز خوشحال نیست: حل و فصل این کار را با استفاده از نام خود را بالغ دختر ترجیح میدهد. اگر شما حاضر انتظار می رود فاصله بین شما را به تبدیل شدن به بیشتر از 50 مایل است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de