ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


چتسورث بالا بیس بال مربی دیوید Kaczor بود به طور ناگهانی اخراج از موقعیت خود را با مدیر مدرسه دکتر تیم در بعد از ظهر جمعه. با توجه به Kaczor و ورزشی مدیر جون کلانتر دکتر مرد گفت: “این برنامه دنبال شد به رفتن در یک مسیر متفاوت است.”

Kaczor شد و گام گذاشتن در سال سوم خود را در راس پس از مصرف بیش از دیرین مربی تام Meusborn در سال 2018 قبل از COVID-19 همه گیر همه متوقف high school sports در این بهار. Kaczor هنوز در تماس با بازیکن خود را از طریق پیام متنی و زوم تماس او نیز تا به حال یک مجازی برنامه تابستان آماده برای قرار دادن در محل.

“من به طور کامل blindsided” Kaczor گفت. “یک برنامه چهار ساله بود صحبت کردن در مورد زمانی که من در زمان کار, بنابراین من می تواند برنامه خود من است. من احساس مثل من در ساختمان یک خانواده احساس با بازیکنان و پدر و مادر.”

چتسورث نبود پیش بینی شده برای برنده شدن در غرب دره لیگ این فصل اما Kaczor هیجان زده بود برای هدایت تیم جوان خود را. دو فصل Kaczor را بهترین به در آغوش بازیکنان که پشت سر گذاشته شد توسط Meusborn. هر دو فصل منجر به شهرستان بخش, باز, بخش حذفی اسکله او همچنین برنده WVL عنوان اولین بازی خود را در مبارزات انتخاباتی. این سال را به فهرست تا به حال یک دسته از underclassmen که Kaczor مرتب خود را.

“2020 کلاس شد, رشته, زمانی که من در زمان بیش از, به طوری که آنها می دانستند Meusborn اما هرگز برای او” Kaczor گفت. “این 2021 کلاس اول من بود کلاس اول. من تا به حال یک پیوند ویژه ای با آنها بود و من هیجان زده به رقابت با آنها در این دو سال به خصوص فصل ارشد.”

Kaczor, مانند هزاران دیگر مربیان در-را کارکنان. دولت نیاز به هیچ دلیل برای حذف یک مربی از موقعیت خود را. اما چرا در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر?

“این یک موضوع پرسنل” دکتر مرد گفت: به سادگی. “که همه به من می گویند. من می خواهم برای رفتن در یک مسیر متفاوت است و من می خواهم برای ایجاد موقعیت در دسترس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است برای به دست آوردن بهترین نامزدهای احتمالی.”

بسیاری از مربیان تجلیل از سالمندان که خود را از دست داد فصل با توجه به همه گیر اما Kaczor شده است گفت: بس ارتباطات با بازیکنان حتی اگر سال تحصیلی به پایان می رسد رسما ژوئن 12.

تصمیم های ساخته شده بسیاری از چتسورث بیس بال پدر و مادر عصبانی است. چندین ایمیل های فرستاده شده به دکتر و دیگر مدیران در الاییواسدی. بسیاری از آنها خواستار Kaczor فوری بازگشت برخی از آنها به سادگی درخواست برای پاسخ به چرا Kaczor بود و اجازه رفتن.

“من بیزارند” چتسورث بیس بال مادر Marci Rusen گفت. “این باعث می شود من سوال اگر من باید ارسال پسرم به مدرسه وجود ندارد. ما در حال گرفتن هر پاسخ که توجیه عمل است. هیچ فکر بچه ها. پسر من را ویران کرد.”

کلانتر مدرسه مدیر ورزشی از سال 2011 نیست استخدام و یا انتشار مربیان است. آن را انجام شده توسط مدیر مدرسه دکتر مرد.

“وجود دارد یک احساس بی تفاوتی” Rusen گفت که دختر فارغ التحصیل از چتسورث در سال 2016. “این دیو (Kaczor) تیم.”

پشتیبانی از Kaczor شده است آشکار حتی در رسانه های اجتماعی. محلی بیس بال صاحب نظران می دانیم چقدر دشوار است به آن را بیش از برای Meusborn یک مربی که برداشته هشت شهرستان عنوان برنده دو ملی قهرمانی آورده و این برنامه به شهرت ملی رسید.

کار نیست دقیقا جذاب زمانی که Meusborn پایین پا. آن را در خارج از دانشگاه موضع می پردازد که کمتر از $3,000 (برای سال تحصیلی) به دنبال یکی از شیراز بزرگترین دبیرستان مربیان بیس بال. یک جوان گرسنه Kaczor دستش را اواخر ماه اوت در پاییز سال 2017 به این کار.

Kaczor, به پایان رسید با یک 35-34-3 حرفه ای ضبط در چتسورث (و نه بازی در سال 2020) با توجه به MaxPreps.com. چتسورث نشده برنده یک شهرستان عنوان از 2009.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de