دیو Beal: کتاب جدید داستان James J. هیل ‘بزرگ شمال آهن’

پرده برداشته شده است در این عملیات یکی از مینه سوتا ترین شدت کسب و کار خصوصی: این Mesabi محدوده معدن اعتماد راه اندازی بیش از یک قرن پیش توسط افسانه سنت پل راه آهن بارون James J. Hill و پسرش لوئیس W. Hill.

نمرات قبلا نامعلومی جزئیات بیشتر در مورد اعتماد از جمله blow-by-blow حساب از حماسه حقوقی حملات آن در مبارزه هستند بستهای در 302 صفحه کتاب “بزرگ شمال آهن: James J. تپه 109-سال معدن اعتماد است.” کتاب نوشته شده توسط Twin Cities توسعه دهنده James Stolpestad شد منتشر شده در هفته گذشته توسط رمزی شهرستان تاریخی جامعه است.

Stolpestad گفت: بزرگ شمال آهن قصههای تا به حال هرگز شده است که گفت: “در بخشی به دلیل آن بود به شدت کسب و کار خصوصی شرکت…تقریبا هیچ تبلیغات” – حتی اگر آن اوراق بهادار برای اولین بار از یک مینه سوتا سازمانی به داد و ستد عمومی در بازار بورس نیویورک. اعتماد رونق در فرهنگ حفظ حریم خصوصی اغلب مورد علاقه خانواده ها از ثروت بزرگ است.

این کتاب بر نقش لوئیس تپه بزرگ شمال آهن رئیس جمهور و رئیس اجرایی از زمان تاسیس آن در سال 1906 تا زمانی که بازنشسته شد در سال 1945.

جان Lindley یک مشاور بود که سردبیر Ramsey County Historical Society مجله برای 14 سال به کمک این کتاب است. او آن را به نام اصلی علاوه بر ده ها کتاب در مورد تپه امپراتوری و محدوده آهن. “آن را فراهم می کند بسیار خواندنی حساب چگونه یک کسب و کار اداره می شود بیش از 109 سال در Mesabi آورده و سفارش بسیار حرفه ای مدیریت و عملکرد سازگار به یک منطقه مهم از مینه سوتا از طریق یو پی اس و فراز زندگی از اقتصاد ملی” Lindley گفت.

تپه راه اندازی اعتماد به اطراف محدودیت مهمترین فدرال هپبورن عمل می کنند که منع خطوط راه آهن از تخلیه کالاها در آنها تولید می شود. جیمز هیل ایجاد نهاد با دادن دور به خود بزرگ شمال راه آهن سهامداران یک گواهی در اعتماد برای هر یک از سهام خود را در شرکت راه آهن.

در دهه های بزرگ شمالی آهن امنا آمد تا حد زیادی از یک گره از نزدیک, St. Paul اجتماعی و شبکه کسب و کار. آنها نشسته روی تخته هیل خانواده شرکت های چنین به عنوان اولین بانک ملی, St. Paul اول Trust Co., تپه شرکت قانون خانواده و لویی و مود تپه بنیاد خانواده.

اعتماد به طور رسمی شناخته شده به عنوان بزرگ شمال, سنگ آهن, خواص مالکیت و مدیریت 67,000 هکتار زمین در امتداد Mesabi محدوده. آن را اجاره زمین به آهن و فولاد شرکت هایی که از معدن. در دهه های اخیر اعتماد کارکنان شامل فقط 10 یا کارکنان دفاتر در خیابان و هیبینگ.

در این شرایط است که به هنگام تولد به اعتماد نیز دیکته مرگ آن توسط کارگردانی است که آن را منحل 20 سال بعد از آخرین از 18 در مردان جوان و پسران همه اعضای خانواده و یا دوستان از تپه خانواده نام اصلی اعتماد اسناد و مدارک — در گذشت. ساعت شروع به تیک تاک در انحلال در سال 1995 زمانی که لوئیس W. Hill جونیور, نوه James J. Hill, درگذشت, در سن 92.

شهرستان رمزی قاضی دادگاه منطقه مارگارت Marrinan که نظارت تدریجی اعتماد پیشنهاد کرد که آن سفر بود که ارزش یک کتاب است. یوسف Micallef بود که اعتماد گذشته رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به توافق رسیدند. او تبدیل به Stolpestad در بسیاری از جهات یک انتخاب واضح است.

Stolpestad به دست آورده در مقطع کارشناسی در رشته تاریخ و مدرک حقوق خود را از دانشگاه مینه سوتا صرف چندین سال به عنوان یک وکیل برای دولت فدرال و ایالت مینه سوتا تاسیس یک شرکت حقوقی و در نهایت ادغام آن را به اعتماد شرکت حقوقی. سپس او شروع به خود را توسعه تجاری شرکت اکستر که به تازگی تبدیل کاورنو, 17-داستان آمریکا و اداره پست در مرکز شهر سنت پل به آپارتمان ها و هتل. او نوشت: یک کتاب – “گمرکات” – که در مورد پروژه.

اما معدن بود جایی در رزومه کاری خود را. “من تا به حال هرگز حتی شده به محدوده آهن قبل از این” او در مصاحبه ای گفت:. در کتاب خود می نویسد که او شگفت زده شد زمانی که او برای اولین بار شاهد گسترده زمین از Mesabi محدوده.

Stolpestad داده شد دسترسی منحصر به فرد به شمال آرشیو و پیشین آن مدیران ارشد. Micallef که منجر اعتماد از سال 1999 تا آن باد بود که از مهم ترین آنها است. او با مهاجرت به آمریکا از مالت پس از جنگ جهانی دوم خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده برای پنج سال یک مدرک حقوق از ویلیام میچل دانشکده حقوق و از سال 1972 تا 1995 بود که مدیر عامل این شرکت که موفق به Weyerhaeuser ثروت خانواده (که خانواده پدرسالار فردریک Weyerhaeuser زندگی با خانواده خود در کنار درب به جیمز هیل اجلاس خیابان عمارت).

Micallef برگزار متعدد هیئت مدیره و رهبری بود و به خوبی شناخته شده در میان کسب و کار بالا ارقام در مینه سوتا اما او اجتناب روزنامه نگاران و دوری محل موردتوجه وتماشای عموم.

Stolpestad کبوتر در گزارشگیری Micallef, chief financial officer توماس Janochoski ارشد مهندس راجر جانسون و دیگر بازیکنان کلیدی در اعتماد. او استخدام هیبینگ بومی آدم Jarvi یک St. Paul معمار و نقشه کش به ترکیب وزارت منابع طبیعی مینه سوتا تصاویر ماهواره ای خصوصی با اطلاعات وارد شده در سال 1959 توسط اعتماد در گذشته از چهار اطلس تولید آن به نقشه Mesabi معادن و امکانات مرتبط است.

Jarvi آمد تا با دو foldouts هر 3 فوت برای این کتاب است. یکی ارائه یک جفت دقیقا مقیاس نقشه تعیین محل بسیاری از معادن روباز و در مجاورت سایت های که مربوط به 100 مایل طولانی Mesabi محدوده آن را به عنوان مارها غرب از گرند رپیدز به نزدیکی Ely. دیگر نشان می دهد مقطع عمودی از قدیمی و جدید تان هال زنگ معادن در نزدیکی هیبینگ – بزرگ حفاری عمیق تر از این ارتفاع سنت پل 32-داستان اول بانک ملی ساختمان اعتماد محل دفتر مرکزی برای سال 82 — برای نشان دادن عظمت از معادن.

Stolpestad طلبه بیش از 100 از اعتماد گزارش سالانه. برای اولین بار در زمان یک صفحه; آخرین تکثیر در این کتاب در زمان 25 صفحه.

در سال 1893 سال بزرگ شمال, راه آهن جشن افتتاح آن مسیر به سیاتل از سنت پل جیمز هیل اعزام لوئیس – به سختی خارج از دانشگاه به دلوت به طبل کسب و کار. لوئیس سرعت غوطه ور خود را در عملکرد پررونق Mesabi محدوده. به عنوان اپراتور کوچک تر سقوط در پی وحشت مالی از سال 1893 تپه منافع گسترش مونتاژ زمین در امتداد Mesabi. در سال 1899 آنها به دست آورد بحرانی راه آهن لینک از معادن به یک اسکله در دریاچه سوپریور. در سال 1906 پس از این کشور منتقل شده بود از کسب و کار پسند طلاکاری شده سن به اعتماد متلاشیکننده نظارتی رژیم Progressive Era آنها تشکیل سنگ آهن اعتماد.

اعتماد را اجاره ویژه کلاس های چند لایه و ردیف از بدهی و حقوق صاحبان سهام منافع که شامل افراد مشارکت, تراست, شرکت ها و دولت ها از سراسر جهان است. این پیچیدگی و دیگران اغلب ظاهر در دادخواهی خلاصه شده توسط Stolpestad در یک فصل با عنوان “اعتراض موارد است.”

اعتماد و خدمات درآمد داخلی شروع مبارزه به زودی پس از این سازمان تاسیس شد در سال 1913. IRS حسابرسی اعتماد کتاب هر سال از سال 1917 به سال 1931 است. سپس Stolpestad می نویسد: افسردگی آنقدر بد است که سازمان حمایت کردن. شروع در سال 1950 اعتماد و IRS wrangled بیش ادعا پرداخت اضافی برای 13 سال راست. در اواخر 1980s اعتماد chalked مالیاتی قابل توجهی در پیروزی های بسیاری به ویژه در سال 1989 زمانی که آن را در نهایت موفق به کسب مقام تعیین به عنوان یک معمولی grantor اعتماد دیگر به موضوع به درآمد فدرال و ایالتی مالیات.

در سال 1972 نگرانی در مورد کاهش خروجی از سنگ طبیعی در اعتماد اراضی led امنا به دنبال یک بازی دوستانه و برگزاری – رمزی شهرستان دادگاه منطقه – به صلاحیت این دادگاه ها بیش از اعتماد مربوط به دادخواهی. کلیولند زن و شوهر برگزاری اعتماد گواهی در زمان اعتماد به دادگاه. دادخواهی کشیده در هشت سال قبل از اعتماد غالب شد. تمام گفته Stolpestad یافت که اعتراض موارد از سال 1972 از طریق باد از اعتماد درگیر 16 قضات و 46 وکلا.

باد-تا زمان دو سال. آن را مانند خیلی دیگر مورد اعتماد: پیچیده است. در پایان پس از چالاک wheeling و خرید و فروش آن املاک به پایان رسید تا بودن و متعلق به یک شرکت تابعه از منابع طبیعی کنسرسیوم که صاحب اصلی این است که خانواده سابق مینه سوتا وایکینگ ها صاحب قرمز McCombs.

که دربسته در محیط یک اودیسه Stolpestad یادداشت که نشان دهنده مقدار از صنعتی تان شدیدا در جهان است. چگونه اعتماد پدید آمده از امپراتوری pieced با هم توسط James J. Hill; چگونه آن کار می کرد در اطراف پس از آن حملات از رگولاتور و رقبای; دو سال افسردگی در زمانی که آن را تا به حال هیچ پول برای توزیع به سرمایه گذاران خود; چگونه آن شد لینک اولیه در زنجیره تامین است که حمل سنگ آهن در سراسر دریاچه های بزرگ به کارخانه های تولید فولاد که به نوبه خود ساخته سلاح های که کمک به پیروزی در دو جنگ جهانی; چگونه آن را تحمل جهانی از طریق تحکیم که دیدم معادن از کاهش 42 توسط 16 شرکت های استخراج معدن در سال 1956 به تنها هفت معادن توسط سه غول پیکر, آهن و فولاد, شرکت در سال 2015; و چگونه آن کار می کرد با صنعت به تغییر در پلت taconite پس از Mesabi غنی سپرده از سنگ بودند تخلیه شده است.

توزیع سالانه به دارندگان گواهی از حق امتیاز تولید شده توسط اجاره بهترین اندازه گیری اعتماد موفقیت مالی. آنها اضافه شده تا $561 میلیون بیش از زندگی از اعتماد اما در مجموع شد تعدیل نشده برای تورم است. Stolpestad گفت: تنظیم مقدار بیش از حد دشوار است برای او محاسبه می شده اند چند بار تعدیل نشده در کل. Stolpestad گفت: توزیع سوخت سنگین تقاضا برای پروژه های ساخت و ساز در چین آمار بالاترین رکورد در سال های اخیر است.

سه سال پیش پس از وزش نسیم تا در نهایت زخم اعتماد رهبران صحنه یک نوستالژی خیس جشن برای خانواده و دوستان در تپه عمارت. Micallef آن را در این راه در اختتامیه تفسیر: “من خودم مایل به قول وینستون چرچیل:” در حال حاضر این پایان کار نیست و حتی آغاز پایان” ، اما شما می دانید و من می دانم که این پایان اعتماد و از سخنان.”

دیو Beal نیمه بازنشسته است, سابق, مطبوعات پیشگام, کسب و کار سردبیر و مقاله نویس. اطلاعات بیشتر در مورد جیم Stolpestad کتاب در دسترس است در وب سایت خود www.greatnorthernironbook.com.

جیمز هیل مجموعه تا اعتماد به اطراف محدودیت هایی که منع خطوط راه آهن از تخلیه کالاهایی که تولید

اعتماد توزیع سود به سرمایه گذاران خود را در سوخت سنگین تقاضا برای پروژه های ساخت و ساز در چین آمار بالاترین رکورد در سال های اخیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im