آن را آسان به احساس افسردگی و ترس این روز است. اخبار در مورد تاثیر و مرگ و میر جدید coronavirus COVID-19 ثابت است. پاسخ های دولت شده اند هرج و مرج اعم از نزدیک-بی تفاوتی به طور ناگهانی خاموش کردن اقتصاد با سیاستمداران ارائه به پرداخت برای همه چیز.

در عین حال ما نباید از دست دادن بینایی از استثنایی نشاط است که بخش خصوصی نشان می دهد در طول این ظروف سرباز یا مسافر. این تفاوت را خیلی تشویق کردن!

پس از چه تنها می تواند به عنوان یک چند سطحی (persian شکست دولت که منجر به ایالات متحده آمریکا با داشتن عملا هیچ coronavirus آزمون در دسترس برای هفته پس از شروع بیماری همه گیر بخش خصوصی ramped تا تولید آن بسیار است که ما در حال حاضر تست 65,000 مردم هر روز. این تعداد محدود است به رشد است. آزمون یک جزء حیاتی از ساخت آن را از طریق این بحران و آنها را تبدیل به حتی بیشتر دقیق و ارائه نتایج سریع تر به عنوان نوآوران انجام آنچه آنها بهترین زمانی که آنها شوند توسط احمقانه یا متناقض مقررات دولت.

سنگاپور Veredus آزمایشگاه به عنوان مثال گفت: آن را به زودی انتشار “آزمایشگاه روی تراشه” کیت تست بیماران برای سه نوع از coronavirus در عرض دو ساعت. چهار آمریکایی راه اندازی شده بود نیز راه اندازی شد در خانه آزمون COVID-19 تا زمانی که غذا و دارو نادرست آنها خواستار توقف صدور و یا تست کیت.

وجود دارد بسیاری از دیگر تحولات قابل توجه. برای مثال تنها چند هفته پس از آغاز این شیوع در ایالات متحده بسیاری از شرکت های دارویی مشغول به کار در سرعت رعد و برق به منظور توسعه یک واکسن. هفته گذشته اولین دوز تجربی COVID-19 واکسن تجویز شد به یک گروه از داوطلبان. بسیاری از شرکت ها در تلاش به آمده تا با یک درمان است. این که آیا آن را تست پیر داروها به شکل اگر آنها می تواند به کاهش ویروس اثرات و یا در حال توسعه داروهای جدید بخش خصوصی در حال رفتن سرعت کامل پیش رو کمک کند.

آمریکایی ها به خصوص متخصصان مراقبت های بهداشتی, نیاز, ماسک صورت. شرکت ها در سراسر کشور در حال تغییر منابع برای تولید بیشتر ماسک. شرکت 3M به عنوان مثال اعلام کرد که “ramped تا به حداکثر سطح تولید از N95 ماسک و دو برابر جهانی ما خروجی به میزان بیش از 1.1 میلیارد دلار در سال یا نزدیک به 100 میلیون دلار در هر ماه است.” 3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایک روم اضافه شده است که “بیش از 500,000 ماسک در راه از ما داکوتای جنوبی گیاه به دو مطلب انتقادی نهفته مناطق نیویورک و سیاتل با ورود انتظار می رود با شروع فردا. ما نیز آماده برای تسریع اضافی حمل و نقل در سراسر کشور است.”

آنچه در مورد شرکت هایی که نیست در صورت کسب و کار ؟ یک گروه آمریکایی پوشاک و نساجی شرکت هایی مانند میوه میدهد و Hanesbrands گرد هم آمدند تقریبا یک شبه به ایجاد یک پزشکی ماسک صورت زنجیره تامین برای کمک به بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران و شهروندان در مبارزه با این ویروس را گسترش. تلاش های شبیه به این وجود دارد.

این می شود حتی بهتر است. محققان در تلاش برای درک که در آن به بهترین ارسال منابع و یا چگونه برای کاهش شیوع بیماری در حال حاضر با کمک Facebook بیماری پیشگیری نقشه های که نمایش تراکم جمعیت, جمعیت و سفر الگوهای. به عنوان جورج میسون دانشگاه تایلر کوئن نیز توضیح می دهد که برای بلومبرگ ، “اسکایپ و زوم جلسات را جایگزین بسیاری از کلاس کتاب درسی و شرکت های پله به جلو با الکترونیکی پورتال است که در حال حاضر کلاس درس مواد تمرینات تعاملی و دانش آموز کلاس پاسخ.”

خلاقیت و از خود گذشتگی هستند بر روی صفحه نمایش در همه جا. در کانادا یک متخصص بیهوشی موفق به نوبه خود یک صرفه جویی در زندگی یک به نه. در ایتالیا یک شرکت با استفاده از آن 3-D چاپگر برای تولید بسیار مورد نیاز یک دریچه برای استفاده در آن کشور را تحت الشعاع بیمارستان. این کارآفرینان و سپس ایجاد یکی دیگر از زندگی-صرفه جویی در دستگاه. به آنها توضیح دهید که در نیویورک تایمز آنها اصلاح شده “یک ماسک غواصی در حال حاضر در بازار برای ایجاد یک تهویه با کمک ماسک برای بیمارستان ها در نیاز به تجهیزات اضافی که موفق شد در زمانی که بیمارستان آن را آزمایش بر روی یک بیمار نیاز دارند.”

و که در آن من زندگی می کنند در ویرجینیا یک زن و شوهر شده است 3D-چاپ سپر برای محافظت از N95 ماسک. این Washingtonian گزارش “برای هر درخواست دریافت Filkos پوشش هزینه های حمل و نقل و ارسال چهار ماسک رایگان برای پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی.”

شرکت در واقع پله تا برای کمک به کسانی که نیاز دارند. برگر کینگ دادن دو free kids’ وعده های غذایی به هر کسی که سفارش غذا از طریق خود برنامه. U-Haul ارائه یک ماه از ذخیره سازی رایگان برای دانش آموزان آواره از خود دانشگاه ها توسط ویروس.

بنابراین در طول این افسرده بار دست کم نگیرید نبوغ انسان است. فقط نگه داشتن چشم خود را باز و آماده به شگفت زده می شود.

ورونیک د Rugy محقق ارشد در Mercatus مرکز در دانشگاه جورج میسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im