هفته گذشته 26 سال ساگوس مرد گفته پانچ مادرش به خاطر او پنهان کاغذ توالت از او. وقتی پلیس وارد این مادر توضیح داد: “او با استفاده از بیش از حد.” من گمان می کنم ممکن است وجود داشته باشد مسائل دیگر درگیر است.

هنوز روزنامه ها در حال پر کردن با غیر قابل توضیح و نابجا که اگر امریکا ساخته شده بود تا 50 Floridas. سه هفته به خود quarantining و crazies در حال بیرون آمدن از چوب.

چرا که نه ؟ در سن coronavirus که به می گویند چیست و چه چیزی نیست ؟ اگر شما به من گفت که در مارس 1 من 401(k) خواهد بود یک 201(k) در مارس 1, من می خواهم که به نام شما دیوانه. اگر من به شما گفت که یک ماه پیش پلیس خواهد بود فروش بلیط surfers برای نقض اجتماعی-دورى قوانین در حالی که مردم در حال متراکم فروشگاه های مواد غذایی مانند یک ماشین مترو شما می خواهم فکر می کنم من خاموش من چوب زیر گهواره. شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به دیوانه.

زمانی که غیر طبیعی و طبیعی است که ما به نقطه انگشتان دست ؟ در عین حال مقدار زیادی از انگشتان دست در حال اشاره کرد.

هفته گذشته پاپ فرانسیس تعجب اگر COVID-19 ممکن است مادر زمین واکنش به تغییر آب و هوا یک هشدار برای ما به تمیز کردن ما عمل می کنند. در همین حال رژه از مشاهیر و اینترنت loons از جمله وودی هارلسون و جان کیوساک پیشرفته, دیوانه مفهوم 5G تلفن همراه برج یا ناشی از کروناویروس و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن ما به آن کشنده تر است.

پس از آن وجود دارد متنفرم.

تنسی کشیش تلویزیونی Perry سنگ گفت: همراهی دستیارش روح القدس گفت: COVID-19 است که مجازات همجنسگرایی. این کشیش رالف Drollinger ضمنی همین است. Drollinger منجر رئیس جمهور تهمت کابینه مقدس جلسات. او پس از آن رفت و برگشت خود را ضد همجنس crackpotism.

پس از آن وجود دارد سابق ایسنا دانشمند Bill o’reilly که گفت: بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند “شد آخرین رمق خود را به هر حال.” این خواهد آمد به عنوان اخبار به خانواده 30 ساله نیوجرسی دبیرستان مربی بیس بال بن Luderer که از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان 42 ساله و افسر پلیس که جان خود را در ویرجینیا به عنوان خواهر زاده من یک ER, پرستار, مبارزه او را نجات دهد.

“من نمی خواهم به صدا سنگدلانه” اضافه شده o’reilly. شما می توانید تصور کنید اگر او می خواست به صدا سنگدلانه?

پناهندگی خالی است و زندانیان در حال سوختن برج های تلفن همراه از چین به انگلستان است. در کنگره گوشت خوک و ایدئولوژیک لیست آرزو ها پر بودن به امداد و محرک صورتحساب توسط میلیاردها در حالی که گاو مقدس مانند کیسه های خرید قابل استفاده مجدد و باز کردن مرزها به نظر نمی رسد مانند ایده های خوب دیگر.

سابق شهردار شیکاگو و اوباما رئیس ستاد رام امانوئل معروف گفت: “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی به هدر برود.” و بود که بیش از بازار بحران سال 2008 که انداخت میلیون ها نفر از کار. شما می توانید تصور کنید که فرصت برای بازسازی جهان coronavirus همه گیر ارائه?

برخی از تغییرات مثبت خواهد بود. همه ما به احتمال زیاد برای شستن دست ما بیشتر. ما به احتمال زیاد خواهید به آنفولانزا بیشتر به طور جدی بعد از ظهر روز بیمار اگر ما آنها را و به روز بیمار اگر ما در حال حاضر نیست. ضد vaxxers ممکن است پیدا کردن آن سخت تر را به نفع خود دارند و به خصوص در بالا-درآمد کد پستی سانتا مونیکا, مالیبو و دیگر حماقت نقاط که در آن مردم به توصیه های بهداشتی از Gwyneth Paltrow.

حتی ممکن است برخی از پاسخگویی برای سیاستمداران تلویزیون پزشکان و رسانه ها naysayers که سعی در تطهیر این بیماری همه گیر (یا انکار آن در دسترس نباشد) و همچنین به عنوان آخرالزمان دالالن که مشغول زیپ هر کس به بدن کیسه به جای چسبیدن به حقایق که ما آنها را می دانیم.

شرکت های آمریکایی و حتی ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از offshoring بحرانی کالاها از جمله دارو و تجهیزات پزشکی به چین و دیگر غیر قابل اعتماد شرکای.

در آینده جهان را به خوردن کمتر خفاش.

البته که در مورد تنها چیزی که من خورده ام کمتر از. هفته گذشته من تست مثبت برای کربوهیدرات. در حال حاضر آن را نمی COVID-19 من نگران آن COVID-15: 15 پوند من به دست آورده و از خوردن تمام کسانی که قرص خمیر ترش همسر بوده پخت. اگر شما متنفر لاغر-ژان نگاه مشکل حل شد.

یکی از افرادی که در مواجهه با واقعیت است و از سوی دیگر ، برنی ساندرز. ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را مسح جو بایدن دموکرات نامزد. در ضمن بایدن همچنان به تمرکز بر روی خود واقعیت ماندن با خیال راحت قرنطینه از ویروس و همیشگی malaprops است که می تواند باعث اندرو کومو به تغییر ذهن خود را در مورد در حال اجرا است.

در ضمن مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ویروس استراتژی مبارزات انتخاباتی یکی از اولین تلفات از COVID-19. با اقتصاد در قتلگاه و بیکاری به سمت هربرت هوور خاک مغلوب ساختن پیشی جستن است همگنی خود را به عنوان پزشک ارشد رفتن همه-در ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. این ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین قمار همیشه. هیدروکسی کلروکین شده است به طور کامل تست شده و یا کارشناسی به عنوان یک درمان برای کوروناویروس. اگر به نظر می رسد به انجام بیش از آسیب خوب رئیس جمهور خواهد پرداخت یک قیمت می آیند نوامبر.

و مردم خواهد مرد.

اما دموکرات ها در حال قمار بیش از حد. Anecdotally, هیدروکسی کلروکین می کند و نشان می دهد برخی از وعده. واضح است که برخی از بیماران کمک کرده و از جمله جان مک کانل سابق رادیو اجرایی همکار من بود که به عنوان یک ماسک است اما در حال حاضر صفحه اصلی و به طور کامل بهبود پس از مصرف هیدروکسی کلروکین. اگر این مطالعات اثبات تهمت راست او را سوار هیدروکسی کلروکین به دور دوم. در حال حاضر داوران است.

در حالی که جنایتکاران هستند که از زندان آزاد شد چرا که آن را بیش از حد خطرناک برای نگه داشتن آنها را قفل شده است و تا بقیه از ما قفل شده است به دلیل آن را بیش از حد خطرناک برای پرسه زدن رایگان. آیا هیچ جای تعجب یک مرد دیوانه است مرد دیگری را درمان ؟

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در یک فاصله امن در: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im