We cant cancel the constitution.

ما نمی توانیم لغو قانون اساسی است. ریچارد THEIS / EYEEM / گتی ایماژ

روز دوشنبه سیاتل پیوست و دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده (و غریبه نویسنده چارلز Mudede) در تماس برای فرمانداران و فدرال رهبران به انصراف از پرداخت اجاره بها و به موضوع وام moratoriums برای مالکان و مستاجران در تلاش برای پرداخت صورتحساب.

تا کنون واشنگتن فرماندار و فدرال رهبران را متوقف کرده اند و از پاسخ دادن به آن تماس نمادین و یا در غیر این صورت.

در یک مصاحبه مطبوعاتی دوشنبه شب Gov. جی Inslee اعلام جدید راهنمای منابع ایجاد شده توسط واشنگتن وزارت امور خارجه از موسسات مالی (DFI) برای مالکان که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را. که منابع اساسا می گوید مالکان برای تماس با وام دهندگان خود را و از آنها بخواهید اگر آنها واجد شرایط برای COVID خدمات امدادی فراهم می کند و یک دولت-اجرای خط تلفن اگر آنها را به اجرای هر گونه مشکل در روند: 1-877-حلقه-DFI (746-4334). این بخش همچنین انطباق کلی تر لیست مسکن راهنمایی و فدرال منابع مالی برای مالکان و مستاجران.

کافی است بگویم که نه اجاره لغو طرح نه 90 روز پرداخت وام مسکن “تعلیق” از نوع کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد.

در یک ایمیل Inslee سخنگوی گفت: DFI خط تلفن و راهنمای منابع است “یک گام مهم” و افزود که دفتر والی است که “به دنبال چه قدرت او است” برای لغو اجاره و یا وام مسکن. من نیز بی مبالات اگر من می گویند که Inslee این ایالت اخراج مهلت قانونی ارائه می دهد برخی از فضا برای مستاجران و صاحبخانه به کار کردن طرح پرداخت هر چند این پول است که البته هنوز هم بدهکار و هر گونه عدم پرداخت اجاره بها می تواند در نهایت منجر به اخراج رسیدگی به پایین خط.

تشکر. Pramila Jayapal که تا کنون به نام ملی مهلت قانونی برای اخراج اما نه در سراسر کشور اجاره/مسکن لغو, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط deadline. من به روز رسانی وقتی که من شنیدن.

Inslee فدرال و رهبران احتمال دارد در حال اجرا به مسائل مربوط به قانون اساسی با توجه به ادموند Witter ارشد مدیریت وکیل با پادشاه شهرستان کانون مسکن عدالت پروژه.

هر چند موقت “تعلیق” اجاره و یا پرداخت وام مسکن ممکن است در قانون اساسی به طور موقت لغو آنها احتمالا اجرا گرفتار قانون اساسی ایالات متحده را بند قرارداد (که اساسا مانع دولت از شکستن خصوصی قرارداد) و Takings بند (که مانع از دولت از محروم کردن یک ملک صاحب “همه از لحاظ اقتصادی مفید و یا استفاده از مولد از زمین”). واشنگتن خود قانون اساسی “در اصل همان” بند Witter گفت.

Witter یادداشت های یک “سابقه” از این نوع لوایح به خوبی انجام نمی شود در مورد قانون. در میانه رکود بزرگ مثلا دیوان عالی کشور زده کردن کنگره برای سلب حق اقامه دعوی اساسنامه که رها کشاورزان از وام مسکن خود را به دلیل تعهدات آنها تعیین قانون بود”،”

Witter استدلال می کند تعلیق موقت اجاره/پرداخت وام مسکن است که در حال حاضر “اساسا” زمانی فعلی ایالت اخراج توقف احتمالا تشکیل یک گرفتن از آن نیست و در نهایت محروم صاحبان اموال از “همه” استفاده مفید از زمین های خود را و نه آن را در حال حاضر “قابل توجه اختلال” تحت بند قرارداد. “کامل لغو بدهی هر چند ممکن است منتقل می کند تحت هر کدام از این” او گفت:.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اورژانس قدرت اجازه نمی دهد فرماندار یا رئیس جمهور برای دست انداختن این قانون اساسی بند, بنابراین من نمی خواهد نگه داشتن نفسم منتظر Inslee به لغو مارس اجاره.

به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که دولت فدرال و دولت فقط می تواند استفاده از پول مردم برای پرداخت همه را صاحبخانه و وام دهندگان در حالی که برای. سیاستمداران با داشتن این گفتگوها به عنوان ما صحبت می کنند اما مستاجر طرفداران می خواهید مطمئن شوید که حمایت قوی همزمان با هر گونه توافق به خط جیب صاحبخانه با مالیات دهندگان دلار است.

در ضمن سیاتل تایمز به خوبی مبین از Witter در مورد چگونگی رویکرد خود را مالک اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره. و اگر شما نمی توانید پرداخت وام مسکن خود را مرور DFI جدید راهنمای منابع برای پیدا کردن چگونه برای دریافت کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im