لس آنجلس — برخی بدحال COVID-19 بيمار در Cedars-Sinai Medical Center حاکی از بهبود قابل توجه پس از دریافت درمان تجربی از آزمایشگاه رشد بافت قلب انسان, محققان گزارش روز سه شنبه.

چهار نفر از شش coronavirus بيمار به صورت داخل وریدی داده cardiosphere مشتق از سلول ها و یا قریه کردم به خوبی به اندازه کافی از بیمارستان مرخص, با توجه به یک سری مورد منتشر شده امروز توسط Cedars-Sinai و Capricor درمان در مجله علمی پایه تحقیقات قلب و عروق.

دکتر ادواردو Marbãn مدیر اجرایی Smidt قلب موسسه در Cedars-Sinai, گزارش شده است که ظرف چهار روز از تزریق چهار بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی قادر به تنفس بدون پشتیبانی. در کمتر از سه هفته آن چهار بودند از بیمارستان مرخص.

هیچ یک از بیماران نشان داد اثرات جانبی از تزریق, او گفت:, و هیچ یک فوت در طول دوره مطالعه. دو نفر از شش نفر باقی مانده بستری در بخش مراقبت های ویژه به عنوان از آوریل 28.

مقایسه شش نفر در میان یک گروه از 34 مقایسه COVID-19 بيمار تحت درمان در Cedars-Sinai را مراقبت ويژه در اطراف همان زمان, اما دریافت, سلول درمانی, بیمارستان, مقامات گفت. بیماران در مورد سری بودند تحت درمان اضطراری با استفاده از مقررات است که اجازه می دهد درمان هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

مورد سری اعتقاد بر این است که برای اولین بار همکار بررسی گزارش با استفاده از سلول درمانی در بدحال COVID-19 بيمار. محققان گفت: نتایج بیمار در حالی که تشویق کافی برای اثبات که درمانی ایمن و موثر برای درمان COVID-19 بدون یک کارآزمایی بالینی با گروه کنترل.

دکتر راج Makkar اصلی نویسنده از انتشار مورد سری گفت: آینده کارآزمایی بالینی است که برنامه ریزی شده است.

“تنها راه برای ایجاد اثر درمانی ما این است که با یک کارآزمایی بالینی تصادفی,” او گفت:. “چرا که برخی از coronavirus بیماران بهتر است خود را با درمان استاندارد.”

به گفته پزشکان درمانی شناخته شده به عنوان کلاه-1002 بود که قبلا مورد استفاده در تحقیقات بالینی متمرکز در درمان نارسایی قلبی و حاوی سلول های رشد کرده در آزمایشگاه از بافت قلب.

در حال حاضر محققان بر این باورند وجود دارد گسترده تر برنامه های کاربردی برای قریه.

“مطالعات قبلی ارائه شواهد قوی است که قریه را شدید مزایای سیستم ایمنی و التهاب در تعدادی از بیماری ها. آنها انجام این کار توسط ترشح exosomes, — نانو کیسه را با انواع فعالیت های مطالب مسافرتی که به طور گسترده ای در سراسر بدن” Marbãn گفت.

برای کسانی که بدحال با COVID-19, Marbãn گفت: درمان است و اثر ضد التهابی می تواند بحرانی افزایش بدن واکنش افراطی به COVID-19 عفونت اغلب ارائه ضربه مهلک به خصوص در مراحل بعدی این بیماری است.

“آتش دوستانه است چه کشتن بسیاری از coronavirus بیماران” Marbãn گفت. “سیستم ایمنی بدن رها به اصطلاح سايتوکين طوفان به خون خسته کننده بدن با عفونت مبارزه با پروتئین ها است که می تواند باعث چند ارگان شکست و مرگ است.”

اگر قریه مقابله با واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن در coronavirus بیماران به پزشکان گفت: این سلول ها به طور بالقوه می تواند کمک به جلوگیری و یا درمان دیگر شرایط تهدید کننده حیات است که می تواند به توسعه با COVID-19 بيمار: زجر تنفسی حاد و التهاب عضله قلب شناخته شده به عنوان میوکاردیت.

پزشکان در Cedars-Sinai در انجام اضطراری با استفاده از درمان با همکاری شرکت بیوتکنولوژی Capricor درمان در لس آنجلس که تولید کلاه-1002. بودجه برای مطالعه از Smidt بنیاد خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de