توسط TERRI VERMEULEN کیت شهرستان, اخبار, خدمات

شهردار لیکوود است دعوت عمومی برای ارسال کارت تولد به جنگ جهانی دوم کهنه که برنامه ریزی شده 105 جشن تولد در اواخر این ماه شده است خنثی coronavirus بیماری همه گیر.

سام ساکس’ ارشد خانه زندگی در لیکوود شد “برنامه ریزی فانتزی 105 جشن تولد برای او اما این حزب در حال حاضر باید دوباره تصور به دلیل coronavirus و خطرات ناشی از گرد هم آوردن مردم برای جمع آوری” شهردار تاد راجرز گفت: در یک پیام ویدئویی. “از آنجا که این, من می خواهم به درخواست است که ما همه در نظر گرفتن کمک با این طراحی دوباره 105 جشن تولد سام با نوشتن او را به یک کارت تولد.”

این کارت می توان به: مادر و پدر, c/o سرهنگ سرهنگ سام Sachs 4340 Conquista Ave. کالیفرنیا 90713.

شهردار اشاره کرد که کارت خواهد بود را کنار بگذارند و برای چند روز یک بار آنها را دریافت کرده و سپس باز با دستکش “به دقت فوق العاده برای سم” خواهد شد که به نوبه خود 105 در آوریل 26.

این شهر در حال کار با ساکس’ ارشد خانه زندگی در روش های دیگر جامعه می تواند کمک به جشن “سام ویژه نقطه عطف جشن تولد” راجرز اضافه شده است.

در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب با عنوان سام ساکس 105 BIRTHDAY Wish — که در آن صد ساله, لباس زیر, نظامی, یونیفرم, او اشاره کرد که یک جشن تولد در آثار “اما این ویروس را به عهده گرفت.”

“در حال حاضر که این لغو شده است من از ارسال این را به همه شما … برای من ارسال کارت تولد (در) محل رویداد است که باید اتفاق افتاده در جشن تولد” گفت: Sachs پیشین ارتش ایالات متحده سرباز چترباز که در ادامه برای تبدیل شدن به یک معلم پس از اتمام خدمت سربازی خود را.

“در حال حاضر من در تعجب که چگونه بسیاری از کارت های تولد من,” او گفت:. “من امیدوارم که من بسیاری از آنها را و من نیز درخواست ما از رئیس جمهور به من ارسال یک کارت نیز — چه هیجان است که خواهد بود.”

Ivonne paul mcveigh که صاحب ارشد خانه زندگی که در آن ساکس زندگی می کند گفت که او برنامه ریزی شده بود یک “حزب بسیار بزرگ” که شامل ساکس’ اعضای خانواده سفر به Southland از خارج از دولت.

او گفت: همه گیر او را مجبور به تغییر مسیر و راه اندازی کارت تولد رانندگی است که تا به حال به دست آورد حدود 50 تا 60 کارت از مردم در کالیفرنیا و نوادا, اورگان, New York, کارولینای جنوبی و فلوریدا که از بعد از ظهر جمعه.

به امید بالا برای ساکس برای دریافت کارت از سراسر جهان, از جمله, در خانه, آنهایی که از, کودکان, او گفت:.

“او می خواهد تعداد زیادی از کارت های” paul mcveigh گفت. “این یک نقطه عطف بزرگ برای او است.”

یک “ماشین رژه” در مقابل خانه نیز در آثار ساکس برای تولد گفت: paul mcveigh که در توصیف این نظامی کهنه کار به عنوان “قدیمی ترین مشتری من تا به حال” و “بسیار تیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im