کالیفرنیا صاحب خانه می توانید تا 10 ماه را پرداخت های از دست رفته و یا فروش

لری Devault جان سالم به در برد و بازسازی شده او جولیان خانه پس از آن سوزانده در سال 2003 سرو آتش.

در حال حاضر او نگران است او ممکن است او را زنده وام دهنده به عنوان او در حال حاضر دو ماه به حداکثر شش ماه وام تحمل توافق با ارواین-بر اساس Rushmore وام و خدمات مدیریت.

“Rushmore نیاز به پرداخت های از دست رفته ساخته شود تا پایان دوره تحمل” گفت: Devault. “من پول را ندارد.”

او جولیان خانه به ارزش حدود $695,000 با یک وام مسکن تعادل $329,000 و در مجموع پرداخت از $2,100. او در مورد $366,000 در حقوق صاحبان سهام.

قابل توجه صاحبان سهام مهم نیست که پرداخت خانه آمده با توجه.

Devault قادر به کار کردن است پس از هدف قرار دادن سر خود را در یک آتش نشانی و شکستگی جمجمه او. شوهر سابق او را متوقف پرداخت حمایت همسر است چرا که او خود را از دست داده حقوق و دستمزد با توجه به COVID-19.

او اقدام به دریافت اضافی رهایی از Rushmore.

“ما به شما کمک می فروش خود را در خانه و یا سلب” گفت: یک Rushmore خدمات مشتری فرد است.

Ugh!

Rushmore نه تایید یا رد Devault مشتری است.

“هر زمان که ممکن است ما در حال قرار دادن وام به تحمل برنامه ریزی و سپس پس از تحمل دوره به پایان می رسد ما را به کشف طیف وسیعی از گزینه های بازپرداخت از جمله یک طرح بازپرداخت … (یا) اصلاح وام گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

به طور کلی وام کنندگان خود را ندارد خود توجه و عمل-از-اعتماد (کالیفرنیا نسخه از وام مسکن). این کنندگان’ به لایحه شما و قبول خود را پرداخت, خود را محاسبه تعادل جدید, توزیع بخشی بدهکار به سرمایه گذار (صاحب درست از وام مسکن خود را) همراه با مالیات و بیمه و نگه داشتن یک بخش بسیار کوچکی برای این کار آن را انجام می دهد.

وام مسکن کنندگان نیست و باید از این قدرت برای تصمیم گیری چه می تواند ارائه شده به وام مضطرب. بلکه خود آنها را راهپیمایی سفارشات از صاحب وام مسکن خود را.

اگر شما دچار مشکل هستند, تماس با وام مسکن خود را servicer. پیدا کردن که صاحب وام مسکن خود را. توضیح وضعیت خود را. پیدا کردن آنچه که تحمل اصلاح وام مسکن و تمرین دیگر گزینه های در بازی هستند. دور زدن خود را servicer و تماس با وام مسکن خود را صاحب اگر شما نمی توانید مذاکره پایاپای سازش.

همه شما نیاز دارید این است که یک فرد دلسوز در قدرت به می گویند بله به برنامه تمرین خود را.

وزارت کالیفرنیا املاک و مستغلات (DRE) گفت: در آوریل 16, شما می توانید دسترسی رایگان اصلاح وام مشاوران از طریق ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

اگر شما استخدام یک وکیل و یا نماینده مجاز املاک و مستغلات برای کمک به شما در مذاکره تحمل و یا اصلاح وام غیر قانونی است برای آنها را به شما برای درخواست یا قبول هر نوع نگهدارنده و یا پیشبرد هزینه با توجه به DRE. این DRE بررسی تقریبا 8,089 اشخاص به اتهام اصلاح وام و یا پیشبرد هزینه نقض بین سال های 2008 و 2013.

با توجه به املاک و مستغلات وکیل دنیس Doss بدون توجه به آنچه شما servicer ارائه می دهد کالیفرنیا وام را دولت فدرال و حمایت است که اقدام به خرید شما وقت با ارزش:

  1. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توافق با جامعه بانک ها نیاز به آنها را به ارائه حداقل 90 روز تحمل پرداخت.
  2. قانون فدرال تحت مقررات Z نیاز به 120 روز قبل از سلب حق اقامه دعوی متوجه
  3. کالیفرنیا فراهم می کند یک توقف سه ماه به علاوه 21 روز در اطلاع از قصد محروم کردن.

اگر شما بیش از خود (مالی) سر این مراحل متوالی به قرض گرفتن حدود 321 روز به کشف کردن آنچه در آینده است.

طرح خود را. قرار دادن طرح خود را در حرکت است. شاید شما باید مقدار زیادی از سهام. یک حرکت خوب ممکن است به فروش قبل از گزارش اعتبار وام مسکن پرداخت در اواخر در گزارش دیر پرداخت جریمه و سلب حق اقامه دعوی وام دهنده به اتهام شروع به نهایت خود را خراب کردن که قبلا اعتبار خوب و صدای بوقلمون در اوردن تا بیشتر از سهام خود را.

آنچه در مورد تشکیل پرونده برای ورشکستگی است ؟

ورشکستگی باید گزینه last resort گفت: ورشکستگی وکیل ریچارد Golubow.

“فعال در برخورد با وام دهنده خود را. بهتر است برای توضیح شفاف و به موقع و با دقت گفت:” Golubow. ورشکستگی اهرم از آخرین رفت و آمد مکرر در صورتی که شما نمی توانید تاکنون رضايتمندی حل و فصل تجدید ساختار مالی.”

تحت فصل 13 ورشکستگی کد شما ممکن است قادر به نگه داشتن خانه خود را به طور نامحدود گفت: ورشکستگی وکیل مایکل نیکسترو.

اما او افزود: “تاسیسات آب شنا. آن را به غرق شدن است.”

فردی مک رای نیوز: این 30 سال ثابت نرخ به طور متوسط 3.26% تا 3 واحد از هفته گذشته برای دومین-پایین ترین نرخ ثبت شده. (هفته گذشته نرخ 3.23% شد تمام زمان کم است.) 15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط 2.73% کاهش 4 واحد درصد از هفته گذشته است.

وام مسکن بانکداران انجمن گزارش درخواست وام حجم بدون تغییر بود از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $242 بیش از این هفته پرداخت $2,224.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن با نقطه 1: 30 سال FHA (تا $442,750 در امپراتوری درون مرزی تا $510,400 در لس آنجلس و اورنج استان ها) در 2.75% به 15 سال معمولی در رقم 2.5% 30 سال معمولی در 3 ٪ در 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600) در 3.5% و 30 سال ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نرخ قابل تنظیم است که قفل شده است و برای اولین بار پنج سال در 3.25%.

چشم گیر وام هفته: ادم تنومند و بدقواره 30 سال وام مسکن قفل شده است و برای اولین بار 10 سال در 3.5% بدون امتیاز.

جف Lazerson یک دلال وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا jlazerson@mortgagegrader.com. وب سایت خود را است www.mortgagegrader.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de