California

Watchara Phomicinda / اورنج کانتی ثبت نام از طریق AP

معترضان برگزاری علائم در طول یک تظاهرات در برابر کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات که در محل قرار داده شد با توجه به شیوع کروناویروس در رانچو کوکامونگا کالیفرنیا یکشنبه, مه 3 سال 2020 است.

یوبا سیتی, کالیفرنیا. — با بیشتر دولت های محلی در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای بازگشایی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد دولت آغاز خواهد شد به تدریج اجازه می دهد لباس, فروشگاه گل, کتابفروشی ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها برای باز کردن درهای خود را پس از نزدیک به هفت هفته coronavirus shutdown.

Newsom گفت: تهدید این ویروس گسترش وارد کرده بود به یک نقطه که در آن برخی از کسب و کار خرده فروشی دوباره می تواند خدمت به مشتریان را شروع کردند اما با منظقه وانت و محدودیت های دیگر. الزامات مورد نیاز برای بهره برداری نمی شود منتشر شده و تا پنج شنبه و Newsom هشدار داد که نشانه های این ویروس شروع به گسترش به سرعت ممکن است او را مجبور به reimpose محدودیت های.

“من می دانم که این می تواند گیج کننده صدا,” Newsom گفت: در یک نقطه به عنوان او به دنبال توضیح الزامات مختلف در دولت در حال تحول برنامه ریزی برای خروج از بحران.

“اجازه اقامت دوره ها بیایید با هم ماندن” او گفت:.

اعلام روز پس از یک رشته از تظاهرات پر سر و صدا از جمله در کنگره زمینه که در آن حدود 1,000 معترضان جمع شده بودند و بیش از 30 دستگیر شدند. آنها خواست دولت برای رها کردن دستورات است که باید به سمت چپ میلیون ها نفر بیکار آورده و جهان پنجمین اقتصاد نزدیک به وقفه.

روز دوشنبه دولت, انجمن بیمارستان گفت: بیمارستان کالیفرنیا از دست داده اند به 14 میلیارد دلار توسط تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر برای روشن شدن فضا در پیش بینی سیل coronavirus بیماران که هرگز آمد.

حتی به عنوان Newsom صحبت از یک اندازه گیری محتاط بازگشت به حالت عادی در پرجمعیت ترین ایالت کشور برخی از جوامع بودند پیشی او. و حتی در شهرستانهای استان در قدم اهسته با فرماندار و برخی از کسب و کار بازگشایی شد خود به خود و چند ذکر شده است توسط مقامات محلی است.

تنظیم کننده دولت دریافت کرده اند 81 شکایت از کسب و کار به طور غیر قانونی خدمت به الکل در طول خاموش کردن. در همه آنها به جز یک مورد آنها بسته به طور داوطلبانه.

Newsom یک دموکرات در ماه گذشته پرده برداری از چهار مرحله سیستم به طور کامل بازگشایی دولت است. او اعلام این معنی است که دولت را وارد مرحله 2. در مرحله بعدی می تواند ماه به دور و شامل افتتاح سالن مو ورزشگاه سینما و اجازه می دهد فرد در خدمات کلیسا. مرحله 4 خواهد بود پایان تمام محدودیت ها و از سرگیری فعالیت های پرخطر مانند کنسرت ها و مسابقات ورزشی با طرفداران.

فرماندار اذعان تغییر می تواند در زمان های مختلف در مکان های مختلف و حفاظت از بهداشت عمومی باقی مانده است برترین که کاهش محدودیت.

آرام قوانین آینده در هفته بعد اعمال نمی شود به رستوران شده اند که محدود به takeout, دفاتر, مراکز خرید و یا مدارس. ناشناخته است که آیا دولت می تواند و یا می — عمل در برابر جوامع هستند که نمودار یک مسیر متفاوت است.

Orange County استاد راهنما مایک Ziegenmeyer گفت: او تفسیر Newsom نظرات به ارائه یک مسیر از تصویب برای شهرستان swifter بازگشت به سوی کسب و کار به عنوان معمول است. “او واقعا شروع به حرکت می کند. که یک معامله بزرگ برای ما,” او گفت:.

Newsom مارس 19 منظور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس مورد نیاز بسیاری از دولت 40 میلیون نفر باقی می ماند تا حد زیادی در خانه تنها با کسب و کار تلقی می شود “ضروری” مجاز به کار گیرند.

یک عنصر کلیدی برای بازگشایی ایجاد یک ایالت سیستم ردیابی برای تعیین اگر یک کسی که آلوده می شود تا به گسترش ویروس. روز دوشنبه Newsom اعلام کرد یک برنامه آموزشی جدید برای هزاران نفر از افرادی که استفاده می شود به عنوان “ردیاب.”

خود اطلاعیه ها آمد و به عنوان یوبا و شهرستان سوتر به دنبال هفته گذشته منجر به کم جمعیت Modoc شهرستان به طور گسترده باز کردن کسب و کار حتی به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه به کوه در بخش دیگر از کالیفرنیا.

ساتر-یوبا سیتی بهداشت عمومی افسر دکتر Phuong Luu رفت دورتر از Newsom اجازه می دهد رستوران, خرده فروشان, مراکز خرید, ورزشگاه, سالن کتابخانه ها و حتی تو سرو برای بازگشایی, اما تنها اگر آنها محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل و اجرا فاصله دستورالعمل.

دو کشور هیچ بستری coronavirus بیماران و تنها 50 نفر به طور کلی و سه مرگ و میر.

امی جانسون صاحب Rockabetty مو سالن در شهرستان یوبا سیتی باز پنج شنبه و گفت: او را رزرو از طریق اواسط ماه ژوئن.

“من از جان گذشته برای پرداخت صورتحساب و مراقبت از خانواده من,” او گفت:, گفته, او دهکدهای از دست داد $7,500 در اجاره از سبک که با استفاده از فروشگاه خود را.

جانسون عینک و ماسک و یک مدیر اسپری کف مشتریان کفش و کیف زنانه قبل از اجازه دادن به آنها در داخل. مشتریان امضا چشم پوشی قبل از قرار ملاقات خود را که محدود به 30 دقیقه. این بدان معناست که هیچ ضربه خشک و نه به عنوان بسیاری از نکات برجسته.

“من فقط خوشحالم” گفت: مشتری دایان Reimanis که نشان داد تا با پوشیدن یک ماسک برای او صبح قرار ملاقات. “منظورم این است که نمی خواهید موهای خود را انجام داده است؟”

آن روشن نیست چه اگر هر مرحله Newsom دولت را در برابر روستایی شهرستان مبارکه.

دولت, مجلس جیمز گالاگر یوبا سیتی جمهوری خواه خواست Newsom به مداخله.

“جوامع ما را ملاقات کرده اید معیارهای علمی برای دوباره باز کردن و ما نمی خواهید به صبر برای سان فرانسیسکو و لس آنجلس” گالاگر در بیانیه ای گفت. “اگر این است که واقعا در مورد علم و سیاست, فرماندار نباید فشار علیه بهداشت عمومی محلی افسران.”

بیش از 2,200 کالیفرنیا درگذشت از coronavirus و تقریبا 55,000 تایید شده است به آن را دارند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

در شمال شرق کالیفرنیا, Modoc County Sheriff تک Dowdy گفت: صفر تایید موارد COVID-19 در میان شهرستان 9,000 ساکنان یک عامل تصمیم گیری در اجازه دادن به یک “صحنه امن” بازگشایی جمعه گذشته است.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال ساکرامنتو بسیار بزرگتر با یک ترکیب جمعیت حدود 175,000 مردم بسیاری از آنها رفت و آمد به شغل در منطقه پایتخت. شهرستان ها دیده می شود 50 موارد تایید شده بیماری و سه مرگ و میر.

جسی Villicana صاحب Cool Hand Luke steakhouse در شهرستان یوبا سیتی گفت: 25 گذاشته و کارکنان بازگشت به کار یکشنبه برای کمک به بازگشایی. او مشتاق به استقبال مشتریان را به نوار و اتاق ناهار خوری اما با احتیاط از آهسته بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. مشتریان باید یک غرفه از هم جدا معنی او فقط می تواند پر کردن نیمی از رستوران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net