کالیفرنیا کالج ورزشی انجمن (CCCAA) هیئت مدیره پنج شنبه اعلام کرد که باقی مانده از زمستان های ورزشی در فصل لغو خواهد شد چرا که از coronavirus بحران است.

این CCCAA همچنین اعلام کرد که دانشجویان ورزشکار به رقابت پرداختند که در بهار امسال را یک فصل از واجد شرایط بودن دوباره بازسازی شد. تصمیم گیری است که انتظار می رود تاثیر حدود 9,500 دانشجو-ورزشکاران است.

این CCCAA که نظارت و حاکم دو و میدانی برای 109 کالج موسسات در سراسر کشور به تعویق افتاد فصل بهار هفته گذشته به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ویروس. در روز پنج شنبه با قطعیت در مورد زمانی که شرایط را بهبود CCCAA هیئت مدیره رای به لغو بهار, ورزش فصل است.

علاوه بر شیوه های تیم و گروه تمرینات برای پاییز و زمستان ورزشی لغو شد از طریق ژوئن 30.

هیئت مدیره پس از آن رای دادند که دانشجویان ورزشکار به رقابت پرداختند که در این بهار را فصل از رقابت بازسازی ارائه شده آنها هنوز هم با تیم های خود را هنگامی که فصل تعویق افتاده بودند توسط CCCAA در مارس 12.

مرمت تنها امر به دانشجو-ورزشکاران وضعیت در CCCAA.

“این NAIA و دیگر دانشگاهی های نظارتی در حال حاضر پرداختن به مسائل مشابه و CCCAA ادامه خواهد داد به کار با آنها را برای کمک به دانشجویان ورزشکار که مایل به در نهایت انتقال” به CCCAA در بیانیه ای گفت.

این CCCAA نیز برقرار ممنوعیت چهره به چهره و استخدام تا 15 آوریل که در آن زمان به CCCAA بررسی خواهد شد و تصمیم بگیرید که آیا به ادامه ممنوعیت یا نه.

“کالج دو و میدانی در حال بی سابقه ای مواجه شرایطی و ما در حال انجام بهترین های ما به آدرس نگرانی هایی است که آمده اند در مورد به عنوان یک نتیجه گفت:” جنیفر chuck sink, CCCAA موقت مدیر اجرایی. “بدون شک این زمان به چالش کشیدن اما دانشجو-ورزشکاران در مرکز تمرکز ما به عنوان به خوبی به عنوان آنچه که به نفع ما نهاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de