نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های

Boris Johnson

اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ / AP

در این روز شنبه, مارس 28 سال 2020 جزوه عکس ارائه شده توسط شماره 10 خیابان داونینگ بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون, صندلی, صبح Covid-19 جلسه از راه دور پس از خود جدا و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

جانسون می گوید جانسون است آگاه می کند و نیاز به تهویه در لحظه.

جانسون بستری شد به سنت توماس ” بیمارستان دیر یکشنبه, 10 روز پس از او تشخیص داده شد با COVID-19.

جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputize برای او.

این شکستن به روز رسانی اخبار

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او در روحیه خوبی دوشنبه پس از گذراندن شب در لندن یک بیمارستان که در آن او اعتراف کرد با کروناویروس جدید.

وجود دارد هیچ نشانه ای از چگونه جانسون ممکن است باقی می ماند و در بیمارستان بستری است. نخست وزیر گفت که جانسون در حال صرف یک شب راحت و باقی مانده در اتهام از دولت, با وجود اینکه بستری سنت توماس ” در بیمارستان پس از COVID-19 علائم سرفه و تب ادامه داشت و 10 روز پس از او تشخیص داده شد.

جانسون ارسال یک صدای جیر جیر ضمن تشکر از خدمات بهداشت ملی برای مراقبت از او و دیگران در این زمان دشوار است.

“در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس” جانسون گفت: در صدای جیر جیر. “من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن است.”.

جانسون سخنگوی جیمز شل حاضر به گفتن نیست که چه نوع از آزمایشات جانسون بود تحت. او اصرار داشت که “ساعت باقی مانده در اختیار دولت است.”

“او دریافت به روز رسانی در بیمارستان است و در ادامه به دریافت (وزرا قرمز) جعبه” از فایل های توجیهی مقالات شل گفت:

55 ساله رهبر شده بود به قرنطینه در خیابان داونینگ اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 در 26 مارس — اول شناخته شده و رئیس دولت را به سقوط بیمار با این ویروس.

او ادامه داد: برای حضور در جلسات روزانه در شیوع تا روز یکشنبه و منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا. وزیر امور خارجه Dominic Raab ریاست جلسه دوشنبه.

بریتانیا هیچ پست رسمی از معاون نخست وزیر اما Raab تعیین شده به بیش باید جانسون ناتوان شدن.

در سخنرانی خود در دولت روزانه coronavirus مطبوعات جلسه Raab گفت جانسون بود که “به طور منظم به روز شده” اما اعتراف او صحبت نکرده بود او پس از شنبه.

“او در شارژ اما او همچنان به پزشکان مشاوره در مورد آنچه به انجام بعدی” Raab گفت.

جانسون بستری شد بیمارستان به عنوان یک پیام به ملت از ملکه الیزابت دوم در حال پخش یکشنبه شب. 93 سال از پادشاه خواست عمومی برای نشان دادن عزم و دنبال توصیه به ماندن در داخل.

نگرانی در حال رشد بود در مورد جانسون رفاه تا کنون پس از او نوشته شده یک پیام جمعه گفت که او احساس بهتر است هر چند هنوز تب.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

دولت روز دوشنبه گفت که 51,608 مردم شده بود را تایید کرد به کروناویروس در بریتانیا 5,373 از آنها فوت کرده اند.

یکی از مزایای بودن در بیمارستان است که آن را اجازه می دهد تا پزشکان به طور مستقیم نظارت بر Johnson بیماری است.

درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی علم در دانشگاه کالج لندن گفت که پس از COVID-19 باعث اشکال در تنفس, یک تست انجام شده بر روی افراد مبتلا به بیماری ریه تصویربرداری با سونوگرافی یا سی تی اسکن برای دیدن چگونه به شدت آنها ممکن است تحت تاثیر قرار.

“برخی از مردم به سرعت در حال تخلیه است,” او گفت:. “برخی از دیگران می تواند به سرعت رو به زوال و نیاز به کمک تنفس. ما هیچ دلیلی برای این باور هستم نیاز به چنین کمک کند.”

هیل گفت: وجود انواع مختلف تنفس کمک بسته به فرد و مشکلات است.

“دلایل برخی از مردم به طور جدی بیمار با COVID-19 در حالی که دیگران باید علائم جزئی است که هنوز به طور کامل درک” هیل گفت. “اما پزشکان مدیریت این بیماران گزارش می دهند که مردان بیشتر از زنان دارای مشکلات جدی و بیمارانی که دچار اضافه وزن هستند یا باید قبلی مشکلات سلامتی هستند در معرض خطر بالاتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im