Coronavirus

پیتر موریسون / AP

در این یکشنبه 21 ژوئیه 2019 فایل عکس ایرلند شین لوری دارد و بوسه نوعی شراب کوزه جایزه در 18 سبز به عنوان او به شمار برای جمعیت و رسانه ها پس از پیروزی انگلیسی ها باز گلف قهرمانی در رویال پرتروش در ایرلند شمالی.

انگلیسی ها باز خواهد شد و نمی توان در این سال برای اولین بار از سال 1945 گلف, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد به عنوان آنها سعی کردند به پیکربندی اصلی قهرمانی برنامه که با پایان کارشناسی ارشد در حال بازی دو هفته قبل از روز شکرگزاری است.

هنوز به تعیین خواهد شد زمانی که — یا حتی اگر — گلف می توانند رزومه بسته به گسترش COVID-19 که تعطیل شده ورزشی در سراسر جهان است.

R&A اعلام کرد که, انگلیسی, باز, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 16-19 در رویال سنت جورج در انگلستان خواهد بود تحت فشار قرار دادند تا ژوئیه 15-18 در سال 2021 ترک 150 باز برای سنت اندروز در سال 2022.

“من می توانم هر کس که ما بررسی هر گزینه برای بازی باز در این سال, اما آن را نمی ممکن است رفتن,” R&A ارشد مارتین Slumbers گفت.

کارشناسی ارشد که قرار بود به شروع به پنجشنبه موکول شد برای نوامبر. 12-15. که به دنبال PGA قهرمانی در اوت. 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو و آمریکا باز هم در بالدار پا — برای سپتامبر. 17-20.

گلف عمده سازمان ها در تلاش بوده اند به قطعه با هم یک پازل برای سه هفته گذشته و هر توافق برای اعلام برنامه های خود را در همان زمان در یک نمایش از همکاری. هنوز هم از دست رفته است خط شروع.

PGA Tour ترین قطعات در حال حرکت آن را به طور آزمایشی برنامه ریزی شده است برای تکمیل آن FedEx جام فصل نزدیک به برنامه تور قهرمانی بسته بندی تا postseason اجرا در روز کارگر.

“ما امیدواریم که این پیش بینی در مرحله کارشناسی ارشد مسابقات در پاییز به ارمغان می آورد یک لحظه از شادی به آگوستا جامعه و همه کسانی که عاشق ورزش” آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی گفت. “ما می خواهم به تاکید است که در برنامه های آینده ما هستند ساختگى و مطلوب مشاوره و جهت از مقامات بهداشتی.”

ریدلی گفت: هر بازیکن دریافت کرده است که دعوت به بازی بازی کارشناسی ارشد در مارس خواهد ماند در لیست با جزئیات بیشتر به مرتب کردن بعد. او همچنین گفت: آگوستا ملی زنان کار لغو شد و هر بازیکن می تواند در حفظ و لکه های خود را برای سال آینده ارائه آنها روشن نمی pro.

بالدار پا درست در شمال شهر نیویورک است که در حدود 5 مایل دورتر از یک نقطه داغ جدید کروناویروس. ساخت و ساز ایالات متحده باز متوقف شد و دو هفته پیش به عنوان USGA تلاش خود را به تعیین بهترین دوره است. در حال حاضر آن را به اقامت در نیویورک با یک سپتامبر تاریخ.

ارشد ایالات متحده باز در نیوپورت کشور باشگاه و ارشد ایالات متحده زنان باز در Brooklawn باشگاه های کشور در کانکتیکات لغو شده است.

PGA قهرمانی که سال گذشته به نقل مکان کرد ممکن است برای اولین بار در برخی از 70 سال, بازگشت به ماه اوت در هاردینگ پارک. که قبل از PGA Tour پایان فصل اجرا Wyndham قهرمانی در کارولینای شمالی شمال اعتماد در خارج از بوستون اولی قهرمانی در شیکاگو و تور قهرمانی در آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de