زرد کاج خورشیدی تسهیلات نیاز به پاکسازی از 3000 هکتار از بکر بیابان موهاوی از Tecopa جاده ها و بزرگراه 160. این زیستی منطقه است خانه را به رشد جاشوا درخت و درخت یوکای امریکایی و همچنین فدرال تهدید کویر لاک پشت. این اولین بار است که از چندین ابزار در مقیاس خورشیدی پروژه های اداره مدیریت زمین می خواهد به واقع در این منطقه از بین بردن چشم انداز زیبا و فرصت تفریح بین لاس وگاس و پهرومپ.

در تاریخ 20 مارس در میان هرج و مرج ناشی از coronavirus پل افتتاح 45 روز دوره نظر عمومی. از آنجا که مردم نمی توانند در جلسات عمومی هرمان Pinales از پل گفته است که این آژانس با توجه به میزبانی “جلسات مجازی.” این امر محدود کردن نظرات آنها دریافت می کنند; نه هر کس دسترسی به کامپیوتر و بسیاری از آنها آشنایی کافی با تکنولوژی به معنی شرکت در یک جلسه آنلاین.

بعلاوه یک خلاف کاران به تازگی خواست پل نبرد کوه و نوادا دولت دفاتر, افشای خود را در رابطه نزدیک با صنعتی توسعه دهندگان و همچنین به عنوان محیط زیست و بهداشت عمومی مقررات آنها عمدا مشرف شده است. در این دوره نظر باید متوقف و یا تمدید تا زمانی که فرد در جلسه امن نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im