خواهد شد WEISSERT ALEXANDRA JAFFE و لایحه بارو

واشنگتن (AP) — جو بایدن در تلاش برای فریب ترقی خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری روز پنج شنبه با وعده به گسترش مدیکر و ببخش کالج بدهی.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد حمایت کاهش مدیکر واجد شرایط بودن سن از 65 به 60 در حالی که هم متعهد به لغو بدهی های دانشجویی برای بسیاری از افراد کم درآمد و با درآمد متوسط وام گیرندگان.

حرکت یک روز پس از مترقی رهبر برنی ساندرز منتهی به انتخابات ریاست جمهوری ترک نسبتا میانه رو بایدن به عنوان دموکرات خواهد شد که چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با ساندرز خارج از مسابقه آن را بسیار مهم برای بایدن به پل حزب ایدئولوژیک تقسیم بنابراین دموکرات ها می تواند به سقوط متحد در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سناتور سندرز و حامیان او می تواند غرور در کار خود را در آماده کردن زمینه برای این ایده ها” بایدن نوشت: یک پست اعلام آنچه که او به نام “دو قدم مهم می تواند ما را به کمک به کاهش بار اقتصادی بر مردم است.”

بایدن انتخاباتی است که در یک مقطع بحرانی در آغاز انتخابات عمومی. اگر او بیش از حد به ترقی خواهان او می تواند به تصویر کشیده شده به عنوان بیش از حد به سمت چپ یک استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال حاضر در تلاش برای ایجاد. اما اگر او را نمی دموکرات ها با هم, او در خطر رفتن به سقوط با همان آسیب پذیری که هیلاری کلینتون در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شروع به پریدن کرد در بایدن سیاست اطلاعیه های پنج شنبه. معاون مدیر ارتباطات علی پردو بایدن گفت که “در حال حاضر در حال اجرا در یک دولت لیبرال دستور کار” و پیشنهاد جمهوری خواهان او کراوات به ساندرز’ سیاست در هر نوبت.

“هنگامی که مواجه با انتخاب رئیس جمهور تهمت رکورد موفقیت یا بایدن دور-سمت چپ برنامه انتخاب برای رای دهندگان روشن است,” او گفت:.

نه از طرح بایدن پنجشنبه منتشر شد می رود تا آنجا که ساندرز پیشنهاد کرده است در گذشته است. و ترقی خواهان روشن ساخته که آنها آماده برای رالی پشت بایدن حتی اگر او آخرین دموکرات ایستاده را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما می توانید سعی کنید همه ما می خواهیم به استفاده از اهرم ما به عنوان یک جنبش اما در پایان روز, من نمی خواهد هر چیزی را انتظار آمدن از استقرار بایدن کمپین یا کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان یک راه را در این پایگاه گفت:” internet ought Konst که مشغول به کار در حزب دموکرات اصلاحات در ساندرز’ نمایندگی. “من فکر می کنم آنها می خواهند قدرت — و من فکر می کنم آنها می خواهند پول است.”

بایدن به مجموعه ای از محدودیت ها تا چه حد او را از رفتن به لطفا مترقی. او را در آغوش مدیکر برای همه بیمه بهداشت جهانی و فراگیر سبز آمریکا برای مبارزه با تغییر آب و هوا. او تا به حال حمایت تعمیرات اساسی از قوانین ورشکستگی پیشنهاد شده توسط ماساچوست ایالت الیزابت وارن های دیگر پیشرو مترقی که به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه گذشته.

RoseAnn DeMoro دوست نزدیک ساندرز و رئیس سابق پرستاران ملی ایران, اتحادیه اروپا, پیش بینی بایدن خواهد دلجویی ساندرز حامیان در کار و مسائل زیست محیطی — اما گفت که او مطمئن نیستید آن را به اندازه کافی خواهد بود.

“محاسبه است که این پایه هیچ جایی برای رفتن اما بایدن به دلیل تهمت,” او گفت:. “اما اگر تاریخ می آموزد که بسیاری از پایه نشسته و از آن زمان گذشته است.”

DeMoro اشاره کرد که پس از سال 2016 بسیاری از ساندرز حامیان می دانستم که او می خواهد سعی کنید دوباره برای ریاست جمهوری چهار سال بعد. که بعید به نظر می رسد رفتن به جلو به طور بالقوه بالا بردن مشخصات rising-star کنگره ترقی خواهان مانند نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که تایید ساندرز و ماساچوست در کنگره Ayanna Pressley بود که وارن حامی.

اگر او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود ساندرز’ نام باقی خواهد ماند و در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز وزن در بر اصلی. او گفت: او هنوز هم می خواهد به جمع آوری نمایندگان به نفوذ حزب پلت فرم.

ساندرز و وارن نیز قابل توجه متوقف کوتاه از حمایت بایدن.

موریس میچل مدیر ملی از خانواده های شاغل که حمایت وارن قبل از تغییر حمایت خود را به ساندرز زمانی که او کاهش یافته است گفت: بایدن هدف این است که برای بازسازی اوباما ائتلاف که میرسد نسل نژادها و سطح آموزش و پرورش. اما او گفت: بایدن نمی قادر خواهد بود به انجام این کار بدون جلب حمایت از “افراد جوان متعهد به املاک مترقی تغییر” بودند که بیشتر مشتاق Sanders.

“سوال این است که جو بایدن افزایش میزان مشارکت رای دهندگان قادر به دستیابی به سطح قابل توجهی از رای دهندگان شور و شوق قادر به رسیدن به سطح قابل توجهی از فردی داوطلبانه و دلار کمک های مالی و نوع مشتاق رای دهندگان به رای دهندگان ارتباطی?” میچل پرسید.

وی افزود: پاسخ: آن “نمی تواند انجام شود به سادگی از طریق کلامی شکوفا می شود.”

جنیفر اپس-ادیسون, co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی که تایید ساندرز گفت: ترقی خواهان “واقعی حوزه” که بایدن “را برای کسب رای.”

“‘رای آبی مهم نیست که چه “است که برنده انتخابات استراتژی” Epps-ادیسون گفت. “بایدن برخی از واقعی منفی.”

حرکت بعدی رهبران ممکن است تمرکز بر روی ساخت پل با تعدیل می شود اما به جای سوزاندن آنها — رويكردي Warren و Ocasio-کورتز را بیشتر از نزدیک به تصویب رسید از برخی از بالا ساندرز حامیان.

“ترقی خواهان انجام داده اند بسیار موثر از حرکت جریان اصلی حزب در یک پیشرفته تر جهت” گفت: Sean McElwee بنیانگذار اطلاعات برای پیشرفت داده و پیام رسانی سازمان است. “بسیاری از مردم در حزب دموکرات مترقی باید احساسات و راه شما آنها را به نفع خود بیش از این است که شما برای ساختن روابط.”

بایدن دستیاران در ضمن شروع به کمک رسانی به ساندرز’ اردوگاه به بحث در مورد سیاست های هفته قبل از سناتور به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. که شامل ملاقات با رهبران مترقی از حداقل دو گروه طلوع آفتاب حرکت و مارس برای زندگی ما است که با همکاری امضا نامه یکشنبه, ساخت برخی از مطالبات بایدن اگر او امیدوار است که آنها را به نفع خود بیش از.

معاون سابق رئیس جمهور خود نیز تا به حال گفتگو با برخی از رقبای سابق خود — نوع مستقیم تعاملات است که قبل خود را اتخاذ وارن ورشکستگی پیشنهادات.

لری کوهن رئیس ما انقلاب شاخه از ساندرز’ 2016, کمپین گفت که او می خواهم برای دیدن همان نوع از حرکت در دیگر مسائل هسته ای برای ترقی خواهان. که می تواند به معنای به جای بایدن ساختمان خود را “عمومی گزینه” طرح بیمه بهداشت و درمان به عنوان چیزی است که تنها افراد می توانند با خرید به, او می تواند ساختار آن طوری کارفرمایان می تواند خرید در با کارکنان خود را.

هر نتیجه کوهن استدلال کرد که گروه مبارز باید اقامت در تراز وسط قرار دارد برای حفظ اهرم. “مردمی” او گفت: “برای رسیدن به هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im