لس آنجلس — یک وکیل با دفاتر قانون در بورلی هیلز توافق روز شنبه به اعتراف به گناه به پنج فدرال جرائم از جمله رشوه دادن به دو عامل فدرال برای کمک در به دست آوردن حساس اجرای قانون اطلاعات است.

ادگار سرکیسیان, 39, از کالاباساس متهم شد جمعه دو فقره رشوه دادن به یک مقام دولتی دو فقره از اظهارات نادرست به بازرسان فدرال و توطئه برای ارتکاب تقلب در بانک با توجه به باراک اوباما.

در مورد درخواست ثبت در لس آنجلس دادگاه فدرال سرکیسیان توافق به اعتراف به گناه به پنج فقره جنایت که حمل حداکثر مجموع مجازات تا 50 سال در زندان فدرال.

در این توافقنامه سرکیسیان بستری پرداخت دهها هزار دلار از ابتدای سال 2015 از طریق اوایل سال 2017 به یک عامل خاص با تحقیقات امنیت داخلی و یک مامور ویژه FBI.

سرکیسیان پرداخت HSI عامل حداقل $32,000 در چک و حداقل 45000 $50,000 در پول نقد در ازای کمک های که شامل HSI عامل جستجو پایگاه داده های مجری قانون به فساد دست آوردن اطلاعات است که او گذشت به سرکسیان با توجه به مورد درخواست.

این HSI عامل نیز تغییر داده است, U. s. Department of Homeland Security پایگاه داده آن را “به احتمال زیاد” که یک فرد خارجی بود که یک مشتری از سرکسیان قانون شرکت خواهد بود و مجاز به ورود به ایالات متحده با توجه به مدارک دادگاه.

در یکی دیگر از فاسد عمل مفصل در مورد درخواست های HSI عامل آماده سند در HSI سربرگ در یک تلاش ناموفق به یکی از سرکسیان بستگان از ارمنستان به بستری, ایالات متحده است.

سرکیسیان همچنین بستری پرداخت FBI agent نقدی ماهانه رشوه از $10,000 در آغاز 2015 در ازای ارائه “حفاظت” که شامل در حال اجرا نمایش داده شد در اجرای قانون پایگاه داده ها و هشدار سرکیسیان به “ماندن” از افراد خاصی بودند که هدف از تحقیقات جنایی با توجه به مورد درخواست.

این عامل که در اف بی آی سان فرانسیسکو زمینه دفتر قبول پرداخت های نقدی در سفر به جنوب کالیفرنیا جایی که او در آنجا ماند در هتل های لوکس است که برای پرداخت سرکیسیان فدرال دادستان ها ادعا می کنند.

FBI agent همچنین گفته پذیرفته شده از سرکسیان a $36,000 مسابقه موتور سیکلت به عنوان یک “پاداش” برای اجرای پایگاه داده چک در یک فرد خاص است. سرکیسیان همچنین به FBI agent a $30,000 چک صندوقدار که ساخته شده بود به نظر می رسد به یک پرداخت به عامل کسب و کار با توجه به اسناد دادگاه.

سرکیسیان همچنین توافق کردند به اعتراف به گناه به دو فقره از اظهارات نادرست به بازرسان فدرال. این اتهامات بنیادی از مصاحبه در ماه سپتامبر 2017 توسط وزارت دادگستری ایالات متحده دفتر بازرس کل زمانی که سرکیسیان به دروغ اعلام کرد که $30,000 بررسی به FBI agent وام شد و در دسامبر 2018 زمانی که او به دروغ گفت: عوامل خاص با FBI و HSI که او نمی پرداخت رشوه به مامور اف بی آی اسناد دادگاه نشان می دهد.

در درخواست توافق سرکیسیان همچنین اعتراف کرد شرکت در یک توطئه است که defrauded موسسات مالی توسط متقلبانه به دست آوردن کارت های اعتباری در نامهای از بیگانگان که قبلا در ایالات متحده در J1 بازدید کننده ویزا.

هنگامی که کارت های اعتباری صادر شده توسط موسسات مالی سرکیسیان و شرکت خود conspirator شارژ “خرید” از جمله بیش از $941,000 که سرکیسیان شخصا در شارژ دو کسب و کار او کنترل ستون قانون و Regdalin گروه دادستان ها ادعا می کنند.

اطلاق شده است و کارگردانی را به خود اولیه دادگاه فدرال ظاهر در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 9 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de