Schitt's Creek

Pop TV / AP

این تصویر منتشر شده توسط پاپ تلویزیون را نشان می دهد از سمت چپ آنی مورفی, Eugene Levy, Catherine o’hara and Dan Levy از سری “Schitt نهر.” پس از شش فصل “Schitt نهر” در حال آمدن است ، آخرین قسمت پخش شنبه در Pop TV.

لس آنجلس — پس از پنج سال در تلویزیون به نظر می رسید مانند “Schitt نهر” فقط شروع به ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن.

تحسین منتقدان فیلم کمدی در مورد یک کم عمق, کثیف غنی که خانواده خود را از دست دادن ثروت و مجبور به زندگی در یک شهر کوچک آنها خریداری شده به عنوان یک شوخی — عرضه در کانادا در سال 2015 و به زودی پس از پاپ در تلویزیون در ایالات متحده است.

محبوبیت خود را منفجر هنگامی که آن را به طور گسترده ای در دسترس در Netflix بکشد در سال 2017, و آن را دریافت آن برای اولین بار نامزد امی در سال گذشته از جمله یکی برای بهترین سریال کمدی. در حال حاضر آن را بصورتی پایدار و محکم ثابت در تلویزیون فرهنگ و موفقیت آن در اوج خود است.

در عین حال شرکت سازنده Dan Levy تصمیم گرفت از آن زمان برای آن به پایان رسیده فقط به عنوان همه چیز واقعا بالا آمدن گل رز برای “Schitt نهر.” آخرین قسمت از نشان می دهد و در شش فصل پخش سه شنبه شب در تلویزیون پاپ.

“این برای من مهم است که این نشان می دهد باقی مانده چیزی است که مردم گرامی و مردم بازگشت و دوباره سال بعد از سال و یا قرار دادن در زمانی که آنها احساس آبی” لوی گفت. “و به منظور انجام است که شما واقعا نیاز به آگاهی از هنگامی که زمان مناسب برای خداحافظی.”

آن را ممکن است زمان مناسب بود اما هنوز عاطفی roller-coaster برای “Schitt را کریک” بازیگران که شامل دیگر آن خالق بازیگر کهنه (و دن لوی زندگی واقعی پدر) یوجین لوی و کاترین اوهارا که با پوشیدن شخصیت او Moira رز سنگین ریمل و خط چشم در طول نشان می دهد جدول نهایی می خواند.

او گفت که او آنقدر گریست “ما هنرمند آرایش خواستار شد من آلیس کوپر.”

“که جدول آخرین جزئیات از دو قسمت شد قاتل” گفت: o’hara که شخصیت یک ظالمانه لهجه حواس پرت کلاه گیس پوشیدن سابق صابون ستاره که نمی توانید صبر کنید به خندق شهر Schitt نهر.

Eugene Levy, اوهارا را همکار دیرین در کمدی نقش Moira را dapper, شوهر, جانی, گل رز, خوش بینانه کارآفرین که به نظر می رسد تقریبا به بهت زده با خانواده خود را به عنوان او توسط townsfolk.

او گفت: از زمان تصدی خود را در نشان می دهد: “این بوده است که شش نفر از باور نکردنی ترین سال زندگی من است, و من تا به حال یک نوع دلپذیری حرفه ای است.”

بخشی از آنچه بوده است به طوری که لذت بخش برای بازیگران است که چگونه آن را متصل به طوری عمیق با مخاطبان آن است.

“من فکر می کنم که نشان می دهد به آغاز آن نوع از این دمدمی کمی کانادا چیز” گفت: آنی مورفی که نقش Alexis, گل رز’ پاریس هیلتون-esque ، “و سپس آن را به عنوان به دست آورده حرکت ما اضافه کردم به Netflix آن رسیده بسیار گسترده تر مخاطبان و پاسخ رفت و از مثل” من آن را پدر از “پای آمریکایی” و مادر از خانه به تنهایی و خزنده, وحشت زده, از فیلم ترسناک,’ به ‘Oh my God این نشان می دهد فقط من و مادر از طریق شیمی درمانی و درمان” یا ” این نشان می دهد به من اجازه داد به احضار شجاعت به بیرون آمدن به خانواده من است.'”

Dan Levy هدفمند انتخاب برای جلوگیری از کلیشه ها و به تصویر کشیدن یک شهر روستایی به عنوان راحت با همه تمایلات جنسی (لوی شخصیت تا به حال روابط با هر دو زن و یک مرد در طول نشان می دهد نه تنها ابرو مطرح شده).

“برای نشان دادن تعصب و همجنسگرا ستیزی تنها emboldens افرادی که کسانی که اعتقادات,” او گفت:. “این غیر عمدی پیام. اما من حدس می زنم در از بین بردن منفی از شهر, پیام بود که: نگاه جهان بدون نفرت و ببینید چقدر بهتر از آن است. که واقعا هدف است.”

همانطور که برای گل رز دن لوی می گوید هدف این بود که نشان می دهد “یک خانواده از افرادی که با استفاده از پول به پانسمان مشکلات” در نهایت آشنایی و درک یکدیگر است. “پایان نامه از کل نشان می دهد, ‘تماشای این خانواده متوجه است که پول نمی تواند خرید عشق.'”

به عنوان o’hara قرار داده و آن را, “او نوشت که او می خواهد به زندگی می کنند.”

شده است وجود دارد بحث از امکان فیلم spin-off در ورید “Downton Abbey” اما Dan Levy می گوید که پیش از موعد.

مورفی همچنان امیدوار.

“وای خدا من ارسال دن خوراکی تنظیم سبد برای سال در حال حاضر برای متقاعد کردن او,” او گفت:, و اضافه کردن برخی از مشاوره برای طرفداران. “پیوستن به من در نوشتن نامه و ارسال هدیه برای او.”

در حال حاضر نشان می دهد را تحسین را باید خوب با این سری خواهد بود که به دنبال یک مستند یک ساعته نشان دادن پشت صحنه فیلم جق زدن ریش دار و گریان آخرین جدول می خواند.

Emily Hampshire, که نقش طعنه آمیز و شطرنجی-پردهی Stevie Budd, شوخی که او “نمی تواند صبر کنید تا وقتی من می توانم انتشار آن فیلم است.”

“ما همه bawling … سخت بود چرا که شما نیز نه تنها خداحافظی به هر یک از دیگر, اما این شخصیت ها به خداحافظی,” او گفت:. “این پایان است در هر دو در زندگی واقعی و در نشان می دهد.”

آن را نمی خواهد تمام شود اشک او وعده داد: “من فکر می کنم مردم در حال رفتن به خنده و بسیار راضی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de