اگر چه فن آوری های پیچیده که اولیه استفاده می شد یک بار تنها برای کسب و کار کرده اند که اغلب یک چالش برای من تبدیل به یک گوشه. بدون آنها من را نداشته اند قادر به حضور پسر عموی من Essie مراسم تشییع جنازه در فلوریدا.

نه اینکه خیلی با تکنولوژی بالا — را که فقط ساده قدیمی low-tech, من عصبی در مورد چگونه به حرکت روند. پسر عموی بن میزبان این رویداد تا به حال با ارسال یک لینک و دستورالعمل. تنها من قادر به دنبال داشت “تماس با من اگر شما یک مشکل.”

او با آرامش به مذاکره در مورد 30 نفر از طریق فرایند.

بستگان و دوستان از سراسر کشور ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش هر یک با نام و دولت زیر عکس خود را. که در آن صورت من باید شده اند وجود دارد خالی مربع است که گفت: آی فون. پدر سارا مرا نجات و خیلی زود من تا به حال یک چهره یک نام و یک دولت فقط در زمان برای شروع رسمی خدمات.

“در آن روز آنها به یک کلاس در مورد نحوه سرب آنلاین یادبود من باید شده اند وجود ندارد” خاخام گفت: به ویدئو کنفرانس عزاداران. این نخستین مجازی تشییع جنازه یک کار او بسیار جدی است.

با اذعان به درد اضافی ناشی عزادار در طول بیماری همه گیر — عدم وجود در آغوش گرفتن و لمس بشر — او ساخته شده است صمیمی چارچوب Essie زندگی. آن را به من جلب کرد به او و مرا غم انگیز است که من تا به حال تنها به حال فرصت برای دیدار با او چند بار. من نمی دانم که بسیاری از عزاداران اما چهره خود را تایید کرد خاخام کلمات. پسر عموی من بود و گرم و با نشاط کاری پر از عشق و هیجان زندگی است.

“شما باید او را دیده مسابقه در اطراف کشتی کروز در چرخ صندلی در 80 روز تولد” یکی از نوه های او خندید.

من فکر کردن در مورد آن و تمام داستان های من از دست رفته بدون آنلاین یادبود که من جمع به تخت. من ممکن است پناه در جای خود اما من به تنهایی نیست.

من می توانم احساس تغییر در حال وقوع در itty bitty گزش. من نمی خواهم بگویم که من استفاده می شود به این دنیای جدید اما من وجود دارد. نه فقط یادگیری است که دکمه را فشار بر روی تلفن و یا کامپیوتر اما ساخت روانی تغییر است. احساس سپاسگزار برای مجازی آغوش حتی نمی دانستند که یکی واقعی در دسترس خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net