نیویورک — اپل با انتشار یک آی فون جدید است که خواهد شد بسیار ارزان تر از مدل های آن نورد پاییز گذشته زمانی که اقتصاد پررونق بود و گیر کرده بود و در عین حال به زور مردم را به تجدید نظر در هزینه های خود را.

از نسل دوم آی فون SE معرفی پنج شنبه را برای فروش به عنوان کمی به عنوان $399 40% مدل های نشانه گذاری از مقرون به صرفه ترین آی فون 11 پرده برداری از آخرین سال است. نسخه های بالاتر پایان از آی فون 11 فروش برای بیش از $1,000. سفارشات آنلاین برای آی فون SE آغاز خواهد شد روز جمعه اول تحویل رود, مارس 24.

حتی قبل از همه گیر بسیاری از مردم آغاز شده بود به بلک در قیمت قابل توجهی برچسب ها برای گوشی های هوشمند که نیست که خیلی بهتر از آنهایی که در حال حاضر متعلق به. که تحت فشار قرار دادند اپل به گام تا آن تاکید بر موسیقی و ویدئو خدمات به بیش از 1 میلیارد نفر از مردم که حمل در اطراف حداقل یکی از دستگاه متصل به اینترنت.

بالا-قیمت ابزارهای انتظار می رود برای تبدیل شدن به حتی سخت تر به فروش به عنوان اقتصاد فرو به آن عمیق ترین رکود در بیش از یک دهه.

نقشه های اپل از محصولات خود را چندین ماه پیش و آی فون جدید SE نیست یک پاسخ مستقیم به بحران اقتصادی انقلابي با این بیماری همه گیر. حتی اگر آی فون SE فروش در یک قیمت است که به نظر می رسد مناسب برای دوران سخت پیش رو آن است که فوق العاده دشوار است زمان برای معرفی یک محصول گفت: Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دانیال ایوس.

“اپل رو یک تصمیم دشوار را و در نهایت تصمیم به انتشار و چراغ سبز این گوشی هوشمند به بازار در امید به دست آوردن موجود موفقیت از دروازه” ایوس نوشت.

جدید اپل به طور معمول منتشر شد با هیاهوی بسیار در دره سیلیکون تئاتر پس از نام بنیانگذار اپل استیو جابز که انقلابی در بازار زمانی که او معرفی اولین آیفون در سال 2007. بهار واقعه هرگز اتفاق افتاد در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

حتی قبل از به سرعت در حال گسترش coronavirus مجبور اکثر متحده به منظور مستندات اپل شده بود ضربه های سخت و تلاش برای مهار آن در چین است. علاوه بر آن سومین بازار پس از آمریکا و اروپا و چین نیز که در آن اپل باعث می شود بسیاری از آن اپل است.

با هر دو آن کارخانه ها و فروشگاه ها در چین تعطیل برای چند هفته در این سال اپل هشدار دو ماه پیش که فروش سه ماهه پاییز کوتاه از پیش بینی قبلی. کوپرتینو کالیفرنیا شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار نتیجه آن به صورت سه ماهه در اواخر این ماه.

آی فون جدید SE یک به روز رسانی برای یکی دیگر از مدل کم هزینه است که اپل منتشر شد چهار سال پیش. اپل متوقف فروش آی فون اصلی SE در سال 2018 است.

به روز شده در گوشی SE است که در اصل همان آیفون 8 و 8 به علاوه که در سال 2017. آیفون SE نیست همان به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش و دوربین انجام شده توسط جدیدتر آی فون 11 مدل. اما از آن خواهد شد توسط همان A13 پردازش تراشه است که در داخل گران تر از آیفون 11.

آی فون اصلی SE یک ضربه با بودجه آگاهانه مصرف کنندگان و یا کسانی که ترجیح کوچکتر از 4 اینچ صفحه نمایش به گوشی های جدیدتر رشد به طور فزاینده ای بزرگ است. مدل های جدید کمی بزرگتر از, اصلی, با صفحه نمایش 4.7 اینچ.

در آنچه که می تواند یکی دیگر از محبوب پیچ و تاب و آی فون جدید SE ارمغان می آورد بازگشت به صفحه اصلی را فشار دهید. که قابل تغییر از آی فون 11 خط که در حال غرق یک بار آشنا دکمه به جای صفحه نمایش بزرگتر است که می تواند با بالاترین کیفیت تصویری و عکس.

بازار سهام را در جریان نگرانی در مورد همه گیری تحت الشعاع هر چه شور و شوق سرمایه گذاران می تواند جمع اوری درباره ارزان قیمت, آیفون کمک به تقویت اپل فروش در یک افسرده اقتصاد است. سهام این شرکت نیز با کاهش $2.62 به روز شنبه در $284.43 خروج از انبار 13 درصد زیر اوج خود رسید و در اواخر ژانویه

نیک Jesdanun گزارش این داستان از نیویورک قبل از او درگذشت و از عوارض ناشی از COVID-19 مارس در 2. او از دست رفته است از صمیم قلب. مایکل china. org. cn در برکلی کالیفرنیا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im