Congratulations to Divine Intervention, the Best in Show winner of SPLIFF 2020!

تبریک به مداخله الهی “بهترین در نمایش” برنده SPLIFF 2020! مداخله الهی / SPLIFF

با وجود اینکه مجبور به دور ماندن از سینما ما SPLIFF فیلم متحرک (مارس 17-20) یک محرک موفقیت—که نشان می دهد دو چیز است: هر کس دوست دارد شاهدانه و هر کس هم دوست دارد به تماشای خنده دار, trippy, فیلم های کوتاه در مورد حشیش!

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

و درست مثل ما wildly محبوب قوز! جشنواره فیلم (که ما خواهید بود livestreaming در مارس… دریافت بلیط خود را در حال حاضر و در اینجا!), برندگان SPLIFF بودند انتخاب شده توسط شما بینندگان از طریق ایمیل فرستاده اند. حالا که ما شمارش تمام آرا, ما در حال آماده به اعلام برندگان از SPLIFF 2020! و آنها…

Trippiest: Tryptich (شدید مغز ذوب سفر را از طریق جهان)
جالب ترین: دب طلاق حزب (شامل Deb با نام مستعار “ملکه آخرین بازدید”)
احمقانه: مداخله الهی (“وقت پیش در یک astral projection دور و… وجود دارد یکی بالا motherfucker”)

و SPLIFF بهترین نمایش برنده: مداخله الهی!

تبریک به همه از برندگان ما خواهد شد که دریافت 20 درصد از تمام بلیط درآمد تا $10,000! (که خرید بسیاری از مهم!)

پشتیبانی غریبه

شما در حال لگد زدن خود را به خاطر شما از دست رفته SPLIFF 2020? خوب ضربه نه بیشتر زیرا در حال حاضر شما می توانید به تماشای این خنده دار و ذهن دمیدن جشنواره کوتاه weed فیلم های ساخته شده توسط stoners مثل شما حق در اینجا در هر زمان شما می خواهید! (پرداخت آنچه شما می توانید شروع در تنها $10—و به یاد داشته باشید سخاوت خود را نگه می دارد فوق العاده سرگرم کننده حوادث مانند این اتفاق می افتد!) سازمان دیده بان تریلر در اینجا.

و اگر شما را دوست دارم که پس از آن شراب خواری و حتی بیشتر گلدان-الهام گرفته از فیلم های جریان SPLIFF 2019 حق در اینجا (که آن هم فوق العاده بزرگ)!

ضمناآیا شما یک تازه کار فیلمساز و هنرمند و خلاق کسی است که برخی از زمان در دست های خود را? چرا یک فیلم کوتاه برای CoFF—سلول (آنلاین) فیلم جشنوارهجشنواره فیلم های ساخته شده توسط و برای افرادی که در خانه گیر کرده? و چرا بله… شما می توانید برنده جوایز! پیدا کردن همه چیز در مورد آن را در اینجا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de