Now and forever.

اندرو لوید وبر منتشر چیز در یوتیوب هر جمعه, اما آنها تنها ماندن برای دو روز. در این تقلا کردن ستون من خواهد بود نگه داشتن هفتگی زبانه ها در megamusical از رمز و راز است.

هر جمعه سر اندرو لوید وبر (و یا هر کس اجرا می شود خود را در یوتیوب) شده است ارسال فیلم از کنسرت های مراسم تجلیل و فیلم برداری تولیدات اندرو لوید وبر نشان می دهد. آنها در دسترس برای 48 ساعت آنها و نه تنها آنها لذت چیزهایی که برای نگاه به جلو به هر آخر هفته آنها نیز در خدمت به عنوان جمع آوری اعانه برای های مختلف هنر و سلامت علل (او می پرسد مردم به کمک های مالی اگر آنها می تواند). براوو آقا اندی!

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

البته وبر کار که آنچه در آن است وجود دارد بسیاری از عجیب و غریب backstory, چیزهای بی اهمیت و فرهنگی فانی متصل به هر یک هفتگی نشان می دهد. من به آوردن شما برخی از توصیه ها و زمینه مورد این چیزها هر پنج شنبه یا جمعه, بنابراین شما می توانید سر به آخر هفته به طور کامل مطلع در مورد آنچه که در دسترس ساخته شده. و ohhhh پسر ما خوش شانس است که این آخر هفته را نشان می دهد هیچ یک دیگر از سال 1998 را فیلم برداری مستقیم به ویدئو نسخه از بهترین/بدترین موسیقی که تا کنون ساخته شده: گربه ها! در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای.

من باید مقدمه این اشاره کرد که اگر چه من همیشه یک موسیقی گی من هرگز توسط هر کشش از تخیل (تا همین اواخر) یک گربه گی. من دیدم فیلم برداری نسخه از این مرحله نشان می دهد در سال 1999 زمانی که من مشغول به کار در یک فروشگاه ویدئو و آن را به عنوان بازی بر روی مانیتور من تبدیل به مدیر من و گفت: “این بدترین چیزی که من تا کنون دیده ام.” او berated من برای داشتن وحشتناک طعم و مزه. حق با او بود. من فقط نمی توانستم آنچه را بزرگ می کند.

گربه هابرای کسانی که نا آشنا است بر اساس یک سری از اشعار برای کودکان توسط نویسنده بریتانیایی T. S. Eliot. او قطعا ترجیح می دهند به خاطر خود بیشتر کار جدی است که چرا این چنین لذت بخش نیست. اشعار توصیف انواع مختلف از گربه ها در انسان-ish شرایط anthropomorphizing آنها را قبل از furries یک چیز و سپس یک روز در 1970s نویسنده عیسی مسیح سوپراستار تصمیم گرفت که او باید انجام دهید یک کل موسیقی بر اساس اشعار. مطمئن شوید که چرا جهنم نه ؟

یکی از دلایل این مواد است به طوری عجیب و غریب است که “الیوت املاک و اصرار داشت که متن اصلی استفاده شد شعر این آهنگ ها.” بنابراین آنچه که شما در واقع از دیدن یک دنباله ای از اشعار که شده theatricalized توسط افرادی که مجاز به آنها را تغییر دهید.

به عنوان یک مرحله, موسیقی, گربه مانند مصنوع ایجاد شده توسط بیگانگان که شنیده برادوی, انسان و felines, اما در واقع هرگز هر گونه مواجه می شوند. هیچ داستان وجود دارد; آن را فقط یک دسته از رقصندگان در distressingly حشری leotards twirling در اطراف و آواز در مورد آنچه در گربه ها هستند. که در آن است. هیچ چیز عمیق تر از آن است. هیچ معنای عمیق تر در نظر گرفته شده است. به عنوان ALW یک بار گفت: به مدیر هال شاهزاده “هال. آن را در مورد گربه ها.”

پس, چگونه می توان لذت بردن از این مصنوع عجیب و غریب?

وجود دارد یک میلیون راه های مختلف به مصرف نشان می دهد بسته به چه نوع شخصی خود را رسانه ها-دستگاه گوارش. شاید شما لذت بردن از یک نوشیدنی و یا مواد مخدر قبل از مصرف چیزی عجیب و غریب ؟ بله بله که خوب برو پیش رو این خواهد بود ، شاید شما یک رسانه محقق و شما مایل به گرفتن یادداشت ها و تأمل در مفاهیم کار می کند ؟ مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل بسیار خوب است. شاید شما می خواهم به کمربند به همراه شعر که تنها حس را حدود 17 درصد از زمان ؟ لطفا انجام این کار است. شاید شما یک تله که او نیز دوست دارد موسیقی تئاتر ؟ و سپس شما می دانید که چگونه برای لذت بردن از این نشان می دهد (همچنین ما باید دوستان).

پشتیبانی غریبه

آنچه که من در مورد گربه ها — و همچنین جنگ ستارگان لذت ببر اما این یک apologia برای بار دیگر — این است که قدردانی از این کار بسیار در چشم بیننده است; یکی به سادگی به حل و فصل است که آنها را لذت بردن از گربه ها, و لذت را به دنبال خواهد داشت. این چیزی است که من موفق به درک بسیاری از سال پیش و آنچه که من باید تنها در سال گذشته آمده است به درک.

و بنابراین به عنوان یک تازه ضرب گربه , گی, من از شما می خواهم برای به جلو رفتن meowing gleefully و در آغوش دیوانگی از این آخر هفته را نشان می دهد. گربه ای (فیلم برداری, مرحله, نسخه, نیست, های اخیر حرکت تصویر نسخه ای که من دوست دارم حتی بیشتر) در دسترس خواهد بود به تماشای از 11 am PST در جمعه 15 مه تا 11 am PST یکشنبه, مارس 17. و سپس آن را دوباره رفته.

آن را دریافت کنید در حالی که گرفتن خوب همکار endothermic چهارپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de