به عنوان مینه سوتا بيمارستان آماده شدن برای افزایش coronavirus بیماران تقریبا قطعی است که آنها را بیشتر نیاز پزشکان و پرستاران.

در علاوه بر این به دیدن تعداد بيشتری از بيماران بسیاری از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به بیمار و نیاز به تعویض. به عنوان تخت بیمارستان هستند افزود: نیروی انسانی نیاز افزایش خواهد یافت. این نیازها ممکن است حاد به خصوص در مناطق روستایی است که رنج می برند از مستند مزمن کمبود پزشکان و پرستاران. روستایی در ایالت مینه سوتا همچنین دارای یک جمعیت است که در معرض خطر بالاتر از COVID-19 و به احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

با وجود این مشکلات قابل پیش بینی آن است که هنوز مشخص نیست چه اگر هر گونه برنامه های دولت ما به اعزام پزشکان به این مناطق آموزش آنها را برای کار منحصر به فرد شرایط بحران و آنها را قادر به شروع به کار به سرعت باید فوری نیاز بوجود می آیند.

خوشبختانه مینه سوتا می کند باید یک برنامه تاسیس برای چنین فاجعه ای به نام پزشکی رزرو پارسیان (MN پاسخ MRC) برنامه است. من مانند بسیاری دیگر از پزشکان هستم ثبت شده با MN پاسخ MRC و آماده برای ارائه کمک های اضطراری در مورد همه گیر بلایای طبیعی است. پزشکان دیگر با من سخن گفته اند در حال ثبت نام در حال حاضر و مینه سوتا انجمن پزشکی کارگردانی است پزشکان به این برنامه است. اما با کمال تعجب وزارت بهداشت به نظر نمی رسد که اولویت MRC و یا هر مسیر شامل اورژانس-پاسخ پزشکان در هر راه جامع. و نه آن را روشن و آن را برنامه ای برای حفاظت از ایمنی کافی PPE.

ماه گذشته من تماس بیمارستان های وزارت بهداشت حرفه ای جوامع قانونگذاران ایالتی اورژانس پزشکان و فرمانداری درخواست چگونه من و دیگر پزشکان کمک می کند. آنچه که من آموخته ام دلسرد است اما تعجب آور نیست. اداری و بوروکراتیک موانع برای سریع استخدام و به کارگیری به نظر می رسد کاهش چیزهایی نیست بر خلاف راه از جمله موانع مزمن مانع بهداشت و درمان-مراقبت از تصمیم گیری ها و افزایش هزینه های حتی زمانی که ما در حالت بحران. همچنین تکه تکه شدن سیستم مراقبت های بهداشتی ما و ارتباط ضعیف میان آن اشخاص است که تنها تشدید مشکل و من از ترس این را بی ارزش هزینه زندگی Minnesotans به این بحران گستراند.

چرا که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که همه اورژانس و مراقبت های ویژه پزشکان در مینه سوتا خواهد شد مشغول به کار در یا فراتر از ظرفیت پزشکان نامیده می شود که به کمک و یا جایگزین آنها خواهد شد به احتمال زیاد متخصصان در مناطق دیگر پزشکی است. این تعویض شود نیاز به گرا و با ارائه آموزش مختصر چیزی است که نیاز به آماده سازی و برنامه ریزی جلوتر از زمان نه خار از لحظه ای است. چنین سازمان نیز نیاز به همکاری و احترام در میان پزشکان از تمام تخصص.

نیز وجود دارد که مدارک و صدور مجوز موانع است که باید با آن برخورد قبل از MRC اعضای نامیده می شود به طور موثر. چک های پس زمینه علوم پزشکی مجوز اعتبار و سابقه کار مورد نیاز هستند از همه پزشکان و حتی کارمندان دولت برای هر بیمارستان کار می کنند و چنین تحقیقات می تواند هفته ها یا ماه به طور معمول. مینه سوتا نیاز به طور موقت کاهش چنین اداری و مسئولیت مورد نیاز به طوری که به پزشکان اجازه می دهد به حرکت به سرعت در میان امکانات بیمارستان در نیاز فوری به پرسنل پزشکی به عنوان انجام شده در نیویورک و کشورهای دیگر. اما هیچ کس در وزارت بهداشت به نظر می رسد که این مسائل و یا حتی استفاده از در حال حاضر موجود پزشکی رزرو پارسیان بخشی از استراتژی دولت برای برخورد با COVID-19.

من مصرانه از رژیم صهیونیستی است. Walz و مینه سوتا مقننه را فوری تصمیم گیری های مربوط به امکان فوری اضافی نیروی انسانی بیمارستان و به صدور یک پیام روشن به پزشکان و بیمارستان های عمومی در مورد نقش پزشکی و ذخیره سپاه و, آیا و چگونه آنها قصد استفاده از آن است. من آنها را ترغیب به تصویب قوانین یا ارائه دستور اجرایی waiving طاقت فرسا و مدارک مورد نیاز و فعال با مجوز پزشکان به سرعت مستقر در سراسر کشور برای پاسخ به COVID-19.

من نیز آنها را ترغیب به برداشتن گام های موثر ترغیب کار گروهی و ارتباط میان متعدد نهادهای خصوصی و همچنین در مکان های عمومی, که, مینه سوتا, پیچیده, سیستم مراقبت های بهداشتی چرا که تاریخ این اتفاق به نظر می رسد اتفاق می افتد به درجه ای که ممکن است به زودی مورد نیاز اگر زندگی به ذخیره شود.

Andrea نلسن, M. D., دریاچه قبل, یک روانپزشک و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی. او یک DFL نامزد برای مینه سوتا در مجلس نمایندگان از منطقه 55B.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im