NCAA

کیت Srakocic / AP

در این چهار شنبه, مارس 18 2015 عکس فایل, NCAA آرم است در دادگاه به عنوان کار همچنان در Consol مرکز انرژی در پیتسبورگ.

این بنیاد در محل برای NCAA به شدت تغییر تعریف خود از amateurism.

این زمان در سال آینده, کالج ورزشکاران ممکن است باید رسمی باشه برای تبدیل شدن به پرداخت حامیان مالی قادر به کسب درآمد برای خود نام و تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن بدون به خطر انداختن خود را واجد شرایط.

به یاد داشته باشید زمانی که ایالت اوهایو بازیکنان رو به دردسر با NCAA در سال 2010 برای تجارت خود خاطرات و دنده برای خالکوبی ؟ و یا زمانی که Heisman برنده جایزه Johnny Manziel امضا امضا برای پول در سال 2013 و هر کس فکر چه مجازات ممکن است ؟

بر اساس قوانین جدید که کشیده شده در سراسر NCAA که به احتمال زیاد خواهد بود خوب است. یک گزارش از NCAA فدرال و دولت قانون گروه کار گذاشته ما چگونه به اینجا رسیدیم, چه توافق شده است و بر آنچه که هنوز به تعیین خواهد شد.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای کشف کردن از جمله چگونه دقیقا به تدوین “guardrails کافی برای اطمینان حاصل شود که نقش شخص ثالث در دانشجویان ورزشکار صفر فعالیت تنظیم شده است.”

برخی از پرسش و پاسخ به عنوان NCAA حرکت به آدرس ورزشکار جبران یک مسئله موجب ناراحتی برای ملت بزرگترین کالج های ورزشی بدن حاکم برای بیش از 60 سال است.

خواهد شد که مجاز به پرداخت ورزشکاران چیست ؟

بهترین راه برای پاسخ است که توسط تخمگذاری که نمی شود مجاز به پرداخت ورزشکاران: NCAA مدارس و همایش ها.

این بدان معنا نیست که همه چیز خوب است به: NCAA کار گروه گفت: مدارس عضو باید در نظر منع ورزشکاران از ترویج چیزهایی مانند الکل و قمار ورزشی. نیز وجود دارد یک توصیه برای محدود کردن آنچه که ورزشکاران می توانید با کفش و پوشاک شرکت — یک منبع از احساس وحشت و نگرانی برای کالج, ورزشی برای مدت زمان طولانی.

آنچه در مورد بوستر?

بوستر به احتمال زیاد نمی تواند رد صلاحیت بلافاصله از کار با ورزشکاران. NCAA قصد دارد برای نظارت بر معاملات ورزشکاران و نیاز به آنها را به افشای جزئیات شاید از طریق تهاتری.

خواهد بود به اندازه کافی برای برآوردن قانونگذاران ایالتی و فدرال?

هیچ. NCAA است که در تلاش برای دفع کردن تلاش متحده به زور انجمن به باز کردن رایگان بازار برای ورزشکاران است. NCAA است همچنین امیدوار به دریافت کمک از کنگره در قالب یک قانون فدرال به نادیده گرفتن هر چیزی متحده آمد تا با و به ارائه یکنواختی.

واکنش ها به NCAA اعلام از قانونگذاران در محدوده با احتیاط خوش بینانه (ایالتی کالیفرنیا در سن. نانسی اسکینر راننده اصلی دولت قانون در مورد این موضوع گفت: این یک گام در مسیر درست) به کاملا بی اعتنا (ایالتی فلوریدا در کنگره تراشه LaMarca گفت: “اگر NCAA هدف این بود که برای محدود کردن دسترسی به آنها را انجام هدف خود را.”).

هنگامی که کنگره در اطراف برخورد با NCAA ؟

سخت به می دانم, اما این امر می تواند بهترین برای NCAA اگر آن اتفاق می افتد قبل از فلوریدا قانون دولت می رود به اثر ژوئیه 2021.

سنسور. کریس مورفی کانکتیکات و میت رامنی از یوتا در حال رهبری یک گروه از نمایندگان مجلس با بررسی جبران خسارت برای ورزشکاران و مسائل مربوط به. وجود دارد حرکت برای سناتورها به عمل آورند. سپس همه گیر جهانی رسید.

“این غیر ممکن است برای ما برای به دست آوردن چیزی انجام می شود قبل از فلوریدا قانون به اثر می رود. من فکر می کنم بسیار بعید است که ما هر چیزی را که قبل از (ریاست جمهوری) انتخابات” مورفی گفت: AP. “سپس شما در حال صحبت کردن در مورد نوامبر یا دسامبر. از آغاز سال آینده.”

او افزود: “من نمی دانم اگر NCAA ساخته شده این کار را آسان تر زمانی که آنها مشخص شده یک سری از درخواست از کنگره که در برخی از راه دور در صحرا از این موضوع در دست است.”

توسط NCAA برای ماهیگیری ضد تراست معافیت?

نه به طور مستقیم اما زمانی که شما درخواست کنگره برای محافظت سازمان شما از قوانین ایالتی و آینده دعاوی خود را به چالش کشیدن قوانین آن را برای تلفن های موبایل زیادی مانند شما هستند درخواست آنتی تراست معافیت. زمانی که مورفی اشاره به درخواست از NCAA است که “دور در صحرا” این است آنچه که او صحبت کردن در مورد.

مورفی گفت: اگر NCAA می خواهد ضد تراست حمایت نمی توان آن را wedged به قانون تمرکز و دقت در نام و تصویر و شباهت حقوق.

“این احتمالا باید روی میز اگر صحبت کردن در مورد اصلاحات گسترده تر از دو و میدانی است که در آن بازیکنان در بالا درآمد ورزشی در حال پرداخت شدن” مورفی گفت.

خواهد شد و ورزشکاران پوش می شود در آنچه که آنها می توانند کسب درآمد ؟

بدون توجه به ایالتی اوهایو مدیر ورزشی ژن اسمیت که رهبری این گروه که تولید می شود توصیه های تایید شده توسط NCAA حکام.

که قابل توجه است پس از NCAA است که هنوز هم در مبارزه با تجدید نظر در یک دادگاه حقوق بشر اروپا که در آن شاکیان ادعا انجمن و عضو آن مدارس و همایش ها باید به طور غیر قانونی پوش غرامت به ورزشکاران در ارزش بورس تحصیلی.

آیا ما می توانیم انتظار برای دیدن ورزشکاران در خود کشباف شعار محلی ساندویچ فروشگاه ؟

هیچ. ورزشکاران نمی شود مجاز به استفاده از مدرسه خود لوگو یا نام تجاری خود را شخصی می پردازد.

توسط NCAA football تصویری بازی میاد ؟

تحت این توصیه ها. که نیاز به یک گروه صدور مجوز معامله بین بازیکنان و مدارس و NCAA است فرمان روشن از آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net