Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا ادامه داد: به عقب براند دوشنبه, مارس 30 برابر یک county فرمان که حذف او را به عنوان رهبری هماهنگ کننده عملیات اضطراری قرار دادن شهرستان مدیر عامل در جای خود.

در طول یک بعد از ظهر جلسه از شهرستان عملیات اورژانس مرکز کلانتر گفت که او تا به حال یک پیام برای هیئت مدیره.

“این تاثیر عمومی ایمنی و بهداشت عمومی” بییانوئبا هشدار داد. “آنها در حال رفتن به جابهجا کردن کار به یک تحلیلگر مالی و نه پاسخ اول با تجربه مدیریت بلایای طبیعی و انسان ساخته شده است. ما در وسط یک جهانی بهداشت عمومی بحران است.”

او را متهم به هیئت مدیره از پیشرفت خود منافع سیاسی. با این حال اعضای هیئت مدیره باید اشاره کرد که این حرکت شده است و در مراحل پس از نوامبر.

“آنها نیاز به متمرکز باقی می ماند در این جبهه متحد در برابر این گسترش از coronavirus به طوری که ما با هم می تواند صرفه جویی در زندگی” کلانتر ادامه داد. “این نه به معنای استوک هیچ گونه ترس اما ما باید ایران در این مبارزه و نه به پریشان سیاست چرا که هیچ جایی در این مبارزه با این بیماری کشنده.”

خواسته از نظر مدیر عامل شرکت Sachi Hamai با اشاره به تجربه اعضای دفتر مدیریت اضطراری و روشن ساخته نبود یک فرد نشان می دهد.

“نصب شده ساخته شده است بسیار ماهر افرادی که آموزش دیده اند به طور گسترده منجر اضطراری تلاش برای county” Hamai گفت: در یک ایمیل به شهرستان اخبار سرویس. “این گروه با این نسخهها کار در روز و روز را در تمام جنبه های مدیریت اضطراری از جمله برنامه ریزی برای آمادگی ، پاسخ و بهبود و کاهش. آنها همچنین حفظ انتقادی روابط با دفتر فرماندار از خدمات اورژانس و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.”

در روز پنج شنبه زمانی که بیانوبا اولین هشدار داد که او فکر مدیره بود اشتباه سرپرست کاترین Barger گفت: او توسط کلانتر واکنش.

“در واقع من نمی دانم از کجا آمده است” Barger گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار در یک جلسه توجیهی روزانه در coronavirus. “ما همه در این با هم و در حال حاضر زمان به بحث در مورد چه کسی مسئول چرا که تمام مردم در جوامع ما می خواهم به دانستن است که ما با هم کار مشترک را به مطمئن شوید که ما شاهد گسترش (ویروس).”

Barger گفت کلانتر فرصت داده شد به ارائه نظر در ماه نوامبر هنگامی که هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند به اختصاص Hamai “مسئولیت هماهنگی آمادگی پاسخ و بازیابی از جمله تعمیر و نگهداری, مدیریت, فعال سازی و بهره برداری از بخش اورژانس مرکز عملیات.”

در زیر به روز شده فرمان کلانتر را حفظ عملیاتی فرماندهی و کنترل بر اجرای قانون فعالیت است.

نوامبر رای باعث شده یک “پس از عمل گزارش” در این شهرستان در پاسخ به این 2018 Woolsey آتش — که Hamai به نام “بدترین در نوع خود در شهرستان تاریخ است.” این گزارش شامل یک میزبان از توصیه های یک مشاور برای چگونه عملیات اضطراری ممکن است در آینده بهبود یافته.

Hamai گفت موجود فرمان — آخرین تجدید نظر در سال 1993 — منسوخ شده است.

“اگر تایید شده توسط هیئت مدیره این تغییرات خواهد نوسازی یک بخش از شهرستان کد است که در اصل پیش نویس در اواخر 1970s. این تغییرات اگر به تصویب رسید که به دنبال توصیه می شود بهترین شیوه با توجه به شهرستان دفتر مدیریت اضطراری” مدیر عامل شرکت گفت: شهرستان, اخبار سرویس.

اظهار داشت: هدف از تجدید نظر در حکم این است که برای ایجاد بهتر بین همکاری و هماهنگی با وضوح تعریف هر خبرگزاری و با گسترش بخش مدیریت اضطراری شورای شامل هیئت مدیره خود را و بیشتر شهرستان ادارات و سازمان ها.

به روز رسانی اضطراری فرمان را اثر فوری در صورت تصویب توسط چهار عضو از پنج عضو هیئت مدیره.

بیانوبا گفت: فرمان نیست و نیاز به به روز رسانی.

“این واقعا گذاشته بسیار خوب فکر کردن مجموعه ای از دستورات که در آن وجود دارد بسیار روشن فرماندهی و کنترل در روند او گفت:” در طول جلسه. “وجود دارد تفکیک قوا. وجود کنترل و توازن و این همه کار با هم به سمت بهبود جامعه و ساخت هر گونه شرایط اضطراری — هر چه می خواهد باشد — به عنوان در کوتاه مدت به عنوان امکان پذیر است و برای بازگشت به زندگی عادی پس از آن.”

هیئت مدیره رای گیری صورت می گیرد در چارچوب یک نبرد مداوم بین کلانتر و برد های اطلاعات انضباط نمایندگان و همکاری با نظارت آژانس — که در حال حاضر منجر به یک سری از پرونده های حقوقی.

در نظرات به Los Angeles Times, Villanueva, مشخص مدیره فرمان به عنوان بازپرداخت خود را برای حرکت به تعطیل کردن مغازه اسلحه در طول بیماری همه گیر. او بعدها گفت که او را متوقف خواهد کرد به دنبال بسته شدن این فروشگاه در یک بیانیه صادر دوشنبه. تغییر در سیاست بود و در نتیجه غیر الزام آور مشورتی از فدرال امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت مثال فروش سلاح گرم به عنوان یک کسب و کار ضروری.

این Woolsey آتش پس از عمل گزارش با اشاره به عظمت مدیریت countywide اضطراری و نیاز به همکاری.

“در حالی که Woolsey آتش فاجعه ارائه چالش های بی سابقه ای آن را هنوز هم یک واحد متمرکز حادثه آن بود countywide” این گزارش اعلام کرد. “تصور کنید که چالش ها پس از یک زلزله بزرگ یا شبیه گسترده رویداد است.”

نویسنده کارکنان اریک Licas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de