Coronavirus

تونی Gutierrez / AP

در این مارس 2, 2020, فایل, عکس, ثبت نام پرستاران Jonathan فیسک چپ و پاتریک لافونتن راه اندازی یک COVID-19 تست ایستگاه برای پیش نمایش کودکان بستری در خارج از سلامت فرزندان PM مراقبت فوری تسهیلات در Richardson, Texas.

نیویورک — Heidi Van Roekel باعث آموزشی هنر ویدئوها برای یوتیوب زمانی که coronavirus اخبار را تحت الشعاع خود را. لایحه Webb طول می کشد خود را از قایق بیرون. استیسی Mitchell جستجوهای تلویزیون خود را برای چیزی — هر چیزی — به او میخندند.

تناقض, Kevin نی یک طراح نرم افزار از کنمور واشنگتن است binged “The Walking Dead” پس از خاموش کردن اخبار. او می خواهم به جای تماشای جعلی زامبی خوردن گوشت از یک زندگی واقعی همه گیر.

این هیچ جای تعجب است که رسانه های خبری در تقاضا با یک داستان است که به طور مستقیم تاثیر می گذارد بسیاری از مردم که آیا آنها بدست بیمار مشاغل از دست رفته و یا در حال قفل کردن در خانه. یک بررسی مرکز تحقیقات پیو گرفته هفته سوم مارس متوجه شد که 88 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها پس coronavirus اخبار یا خیلی یا نسبتا نزدیک است.

در عین حال که طول می کشد تلفات. پیو همچنین نشان داد که 71 درصد از آمریکایی ها گفت که آنها نیاز به گرفتن معافیت از اخبار است. به تماشای چیزی دیگری است. به چیز دیگری. برای نفس کشیدن کم است.

“یک هفته و نیم پیش من فقط به حال به دریچه گاز آن را” گفت: Webb نویسنده و مشاور زندگی می کند که در ساراسوتا ، “من فکر می کنم شما در آن غرق. شما در خانه خود نشسته و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد همه چیز.”

میچل مشاور منابع انسانی از دیتون اوهایو گفت که او به تماشای “امروز” در صبح, شبکه اخبار شب و در تلاش برای گرفتن او دولت فرماندار مایک DeWine حداقل در آغاز خود را به طور منظم جلسات.

اما او ضربه دیوار.

“این فقط COVID-19 overload” میچل گفت. “من بسیار مضطرب بود. من تا به حال تمام عیار حمله اضطراب و من تصمیم گرفتم که من که قرار بود به دیده بان بیشتر از این مسائل است.”

علم آنها را پشتیبانی می کند. Roxane کوهن نقره دانا رز Garfin و E. آلیسون Holman محققان در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین که در حال مطالعه تاثیر طولانی مدت قرار گرفتن در معرض رسانه به اخبار بد زیر سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی نوشت: یک مقاله برای سلامت روانشناسی مجله در فوریه — قبل از coronavirus بود و حتی در رادار برای بسیاری از آمریکایی ها — هشدار از این اثر است.

افرادی که به تماشای بیش از حد می تواند کابوس, احساس اضطراب و علائم اختلال استرس پس از سانحه و نقره گفت. در دراز مدت آنها بیشتر احتمال دارد به گزارش اختلالات قلبی و عروقی.

برخی از افرادی که مصرف یک رژیم غذایی سنگین از اخبار در مورد بمب گذاری در ماراتن بوستون در سال 2013 شد در واقع بیشتر تاکید کردن از مردم در صحنه محققان دریافتند.

“اخبار ناراحت است” نقره گفت. “نه وجود دارد بسیاری از نشاط ، این تکراری خبر بد است که پس از تخلیه.”

همه گیر داستان دشوار است به ویژه به دلیل آن را نه یک رویداد است که با گذشت زمان محو. وجود دارد هیچ گفتن چه مدت از آن خواهد رفت. به دلیل بیکاری و اقامت در خانه سفارشات بیشتر مردم هم به دنبال آن است.

این دقیقا چیزی است که اتفاق می افتد با خوزه مورنو از سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, سرپرست مادر سالمند خود را. این خبر باعث می شود او overthink, او گفت:.

“هنگامی که من خانه را ترک می خواهم بدانم, ‘من انجام چیزی است که من نباید انجام می شود؟’ آن مقدار زیادی از استرس,” او گفت:.

برخی از اخبار سازمان های تشخیص تاثیر یک رژیم غذایی مداوم جدی اخبار و به دنبال راه هایی برای ارائه کمک.

ایسنا خبرنگار استیو هارتمن را به طور منظم “در جاده” سری مبتنی است که “آموزش” کلاس آنلاین در محبت. در طرف دیگر از جهان صبح سیدنی هرالد و دیگر استرالیا روزنامه های شکار برای داستان به تناسب خود را “خبر خوب ابتکار.”

در دیدار با همکار ویراستاران در آسوشیتد پرس یک روز صبح در ماه مارس در حال اجرا کردن یک ویژه ناراحت کننده لیست روز داستان سالی استاپلتون ارائه برخی از نور در تاریکی ابرها.

او ترویج یک داستان در مورد یک زن خانه نشین در نروژ که خواست مردم در Facebook به ارسال تبریک تولد به کودکان و مردم در سراسر جهان انجام داد. یک دانش آموز کالج به خانه فرستاد به نیویورک بعد از کلاس به حالت تعلیق درآمد سازمان از 1300 داوطلب در سه روز به فروشگاه و تحویل به صورت بسته-ins.

داستان چنین واکنش مثبت که “یک چیز خوب” در حال حاضر روزانه یک ویژگی است. AP روزنامه نگاران در سراسر جهان رقابت به یک داستان گنجانده شده است.

“من فقط فکر می کنم این اخبار گفت:” استاپلتون جهانی دین ویرایشگر. “این داستان ها در همه جا در همه زمان ها. بیشتر ما آنها را نادیده گرفت. این زمان به آنها را نادیده گرفت.”

فاکس نیوز گزارش داد: به همین ترتیب جمع آوری بیش از 700 تلویزیون و داستان های آنلاین نشان دادن حالت ارتجاعی تحت “امریکا با هم” بنر. مقالات دریافت کرده اند بیش از 25 میلیون صفحه نمایش.

“اگر شما در یک موقعیت برای گسترش این داستان که گرم قلب در زمانی که وجود دارد عدم غم و اندوه و ترس من فکر می کنم ما موظف به انجام این کار گفت:” فاکس نیوز لنگر Dana Perino.

حتی افرادی که نیاز به گام به دور از سختی news تشخیص آن ضروری است.

Lucretia شاه معلم خصوصی از San Joaquin County در کالیفرنیا از دست داده است کار خود را پس از وقوع آغاز شد. اما شوهر و پسر او هر دو کار می کنند به طوری که او به پیروی از اخبار و متون آنها را اگر وجود دارد هر چیزی که آنها نیاز به دانستن فوری.

UCal-ارواین نقره باقی می ماند آگاه با خواندن آنلاین اخبار سایت ها در صبح و شب و اطلاعیه ها در طول روز. او گفت که او به تماشای هیچ تلویزیون.

او انتظار ندارد بسیاری دیگر خواهد شد جلوگیری از تلویزیون در دسترس نباشد — شوهر و پسر او قطعا نمی — اما توصیه می کند در برابر نگه داشتن تلویزیون یا اخبار رادیو به طور مداوم در پس زمینه.

“مردم باید آگاهانه تلاش خود را برای نظارت بر قرار گرفتن در معرض” نقره گفت.

ون Roekel یک مادر اقامت در خانه مادر از لوس آلاموس, N. M. گفت محدودیت های خود را قرار گرفتن در معرض اخبار ملی به مدت چهار روز در هفته و باعث می شود مطمئن شوید که او باقی می ماند به دور از رسانه های اجتماعی قبل از خواب.

او گفت شوهرش شده است با ابتلا به پیر کمدی و او را دوست دارد بازیگر John Krasinski یوتیوب سریال “برخی از اخبار خوب است.” میچل و شوهرش را تماشا دیزنی “انتقامجویان” ، پادشاه چک کردن خانه makeovers در HGTV.

هر کس شخصی stress relief valve.

“شما رو به یک استراحت برای سلامت روانی خود را” ون Roekel گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de