الکساندر: Garcetti, Fauci نظرات underline چقدر بد آن را ممکن است تبدیل به

بنابراین اگر ما در حال رفتن به, خوش بینانه, بیایید فرض کنیم – یا حداقل امید – که 2021 رز کاسه خواهد بود که حزب برای پایان دادن به همه احزاب است.

اگر شهردار اریک Garcetti ناخن های خود را ارزیابی و روز سال نو در پاسادنا ممکن است ما در اولین فرصت دوباره شاهد یک رویداد ورزشی زندگی می کنند با هزاران نفر از هم Angelenos.

یا شاید نه. شاید حتی ماه ژانویه خواهد بود بیش از حد به زودی.

این antsiness برای از سرگیری برخی از حس عادی در زندگی ما همچنان در برابر اجرا و گزاف گویی کردن از علم. مرگبارترین ویروس از طول عمر ما به ارمغان آورده است جامعه به توقف و Garcetti روشن در سخنان به سی ان ان Wolf Blitzer جمعه چه ما همه می ترسید: طول زمان که در آن ما می رویم نشسته یا ایستاده شانه به شانه در کنسرت و یا رویدادهای ورزشی و یا سایر اجتماعات بزرگ است که رفتن به بسیار بیشتر از ما می خواهم امیدوار بود.

Garcetti املای آن را بدین ترتیب هنگامی که بلیتزر آورده داخلی آتش نشانی یادداشت که پیشنهاد رویداد بزرگ در L. A. خواهد بود از سوال قبل از سال 2021:

“این دشوار است تصور کنید که ما هم در هزار هر زمان به زودی, بنابراین من فکر می کنم ما باید آماده شود که برای این سال است. من فکر می کنم ما همه می خواستم هرگز علم به کار به سرعت. اما تا زمانی که وجود دارد یا واکسن برخی از دارویی مداخله یا گله ایمنی علم است و علم و مقامات بهداشت عمومی شده است بسیار روشن است. ما باید بسیاری از بیشتر مایل به راه رفتن قبل از ما در آن محیط.

“… ما با هم (در یک رویداد) و صدها نفر از مردم پایین آمده با کروناویروس در اینجا در لس آنجلس, ما ممکن است فقط پنج یا 10 درصد از افرادی که در پایین آمده اند با COVID-19 پاییز. که بدان معنی است که 95 درصد از 90 درصد از ما هنوز هم می تواند دریافت که و آن را هنوز هم می تواند به سرعت در حال گسترش. بنابراین چیزی که من شنیده ام نشان می دهد که ما در آن بزرگ هزاران نفر از مردم در تجمعات هر زمان به زودی و احتمالا برای بقیه از این سال است.”

این نمی تواند و نباید غیر منتظره بوده است. به عنوان این بیماری همه گیر است ادامه داد: ما دیده ایم اثر اقامت در خانه دستور تا به حال در کاهش گسترش ویروس. به دور از احتیاط در حال حاضر اساسا دور انداختن هر گونه پیشرفت در حال حاضر ساخته شده است.

و اجازه دهید آن صورت: در این طیف از ضروری ترین به حداقل ضروری کسب و کار در تعیین آنچه باید رزومه اولین اجتماعات بزرگ و تماشاگر را به سمت پشت خط به عنوان آنجا که ما به شدت آنها را می خواهید به بازگشت.

رویدادهای کوچکتر مانند دبیرستان فوتبال خواهد بود فقط به عنوان بسیار در معرض خطر تحت آن شرایط. و در حالی که Garcetti تنها صحبت می کند و به شهر لس آنجلس اقدامات بزرگترین شهر در منطقه ما حمل مقدار زیادی از وزن در سرتاسر جنوب کالیفرنیا.

کلمات او بودند بلندترین شنبه, اما وجود دارد از دیگر تحولات مربوط به آینده نزدیک از ورزش است. پیش از آن در روز Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اولین Snapchat سری مصاحبه که او معتقد است تنها راه عملی برای ورزش به بازگشت در ماه های آینده خواهد بود در پشت درهای بسته و به احتمال زیاد در یک قرنطینه وضعیت.

“قرار دادن [بازیکنان] در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled,” او گفت:. “… آنها را مورد آزمایش قرار هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

این فضا باقی می ماند مشکوک در مورد چگونه به خوبی آن کار می کنند. به یاد داشته باشید ما فقط صحبت کردن در مورد بازیکنان و همچنین مدیران و مربیان, مسئولان پرسنل, پخش, تلویزیون, ویژگی های پرسنل ، بیشتر به شما که گسترش چتر خطر بیشتر.

و حداقل یک بازیکن برجسته است برخی از رزرو.

“چه شما را با اعضای خانواده تان کنید؟” مایک ماهی قزل آلا گفت: در مصاحبه با NBC Sports’ مایک Tirico. “همسر من باردار است. آنچه من را به انجام زمانی که او می رود به کار ؟ من رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته بعد از من می آیند ؟

“در بسیاری از پرچم قرمز. وجود دارد مقدار زیادی از سوالات … این ذهنیت است که ما می خواهم به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما بدیهی است که آن را باید واقع بینانه است. ما نمی تواند نشستم در حالی که در یک اتاق هتل تنها رفتن را از میدان به اتاق هتل و نمی شود قادر به انجام هر کاری است. من فکر می کنم که خیلی دیوانه است.”

سپس دوباره, که همچنین ممکن است تنها راه این برنامه می تواند کار کند.

در ضمن NFL – که برو جلو با پیش نویس آن در هفته آینده و به نظر می رسد حداقل علنا متعهد به اقدام به عنوان برنامه ریزی شده در پاییز – ایجاد طرح های احتمالی برای کوتاه برنامه یا بازی در خالی و یا نیمه پر استادیوم با توجه به واشنگتن پست. و یک منبع برای این داستان روشن ساخته است که “سایر لیگ ها (MLB, NBA, NHL) را به اول” بدانند چگونه از سر بازی.

که قطعا خواهد بود یک افتتاح بزرگ برای Inglewood را SoFi ورزشگاه آن نمی شود ؟

بنابراین در نظر گرفتن برخی از چیزهایی که ما در شیراز به احتمال زیاد از دست در ماه های آینده در منافع بهداشت عمومی: اولین گرند پروژه ورزشگاه بود که کاتالیزور برای NFL بازگشت به L. A. MLB و MLS All-Star بازی. این Mookie بتی عصر طفره زن بیس بال. و این که لیکرز-کلیپرز سری حذفی در مرکز استیپلز که ما همه می خواهم پیش بینی شده است.

گاهی اوقات عبارت “صبر کنید خواهید در سال آینده” برای تلفن های موبایل کاملا funereal اگر اجتناب ناپذیر است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de