Sinai

میشل هادسون از طریق AP

این عکس نشان می دهد, پرستار بیهوشی, سامانتا Kuzmanovski پوشیدن شخصی تجهیزات حفاظتی به intubate COVID-19 بيمار در دیترویت سینا-بیمارستان گریس در آوریل 28 سال 2020 است. یک گزارش تخمین می زند که تقریبا 1 میلیون در ایالات متحده بیماران نیاز به یک درمان در برخی از نقطه در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر. “آنها به تنهایی بسیاری از آنها می ترسند که آنها نمی دانند چه خبر است و اگر آنها را از خواب بیدار با یک لوله تنفس یا بیدار نمی کند تا در همه,” می گوید Kuzmanovski.

این شروع می شود با کشیدن بر روی سر-به-پا دنده محافظ. پس از آن می آید سریع راه رفتن پایین راهرو بیمارستان سه گانه-دست دستکشهایش ریخته هل دادن یک تند بیهوشی سبد خرید نسبت به یک درب که منجر به وحشت زده بیمار نفس نفس زدن برای هوا.

صدها بار در هر هفته و در طول این همه گیر پزشکان و پرستاران در درمان بدحال COVID-19 بیماران جراحی خود را برای یک روش است که باقی می ماند چیزی جز روال.

این intubators های هوایی کارشناسان قرار دادن ونتیلاتور تنفس لوله که محل آنها را صرف اینچ دورتر از جایی که این ویروس مسری زندگی می کند.

“شما در COVID مرکزی هنگامی که شما در حال گزاری تراشه,” دکتر گفت: Roy صوت, یک متخصص بیهوشی در بیمارستان Beaumont در رویال اوک میشیگان. “آنها اغلب سرفه و نفس نفس زدن. با رنگی تخیل شما تقریبا می توانید تجسم COVID ذرات شناور در سراسر اتاق.”

در زمان عادی این کارشناسان کار با بیمارانی که نیاز به کمک تنفس در طول عمل جراحی انتخابی عملیات برای زخم گلوله و دیگر موارد اضطراری.

آنچه در حال حاضر متفاوت است که نه فقط چگونه بدحال و بسیار مسری این ونتيلاتور بيمار هستند — این هم گریم نصب اعداد. در نقاط گرم مانند شهر نیویورک و دیترویت, برخی از بیمارستان ها گزارش قرار دادن لوله تنفس برای 20 یا بیشتر COVID-19 نفر در یک روز صدها نفر در ماه گذشته — حداقل دو برابر میزان طبیعی است. بیشتر زنده نمی.

“همه ما استفاده می شود برای دیدن افراد بیمار نه تنها بارها و بارها و بارها” صوت گفت.

“فقط یک موج بی سابقه ای از بیماران شده است که به بیمارستان” گفت: Angella جونز, پرستار بیهوشی در دیترویت سینا-بیمارستان گریس است که رئيس جمهور از انجمن میشیگان از پرستار بیهوشی.

“شما بسیار ترس از ابتلا به این ویروس فقط به دلیل نزدیکی شما به بیمار تنفس و ویروس” او گفت:.

فقط چگونه بسیاری از کارشناسان هوایی تبدیل شده اند آلوده در کار ناشناخته است پس از شناسایی منبع عفونت کروناویروس دشوار است اما بسیاری از بدست بیمار است. در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک که در آن صدها نفر از COVID-19 بيمار درمان شده اند و حدود 20 درصد از بیهوشی تیم تشخیص داده شده است با این بیماری گفت: دکتر اندرو Leibowitz رئیس بیهوشی.

ترس از عفونت نیست و تنها نگرانی بزرگ برای تنفس کارشناسان: سرنوشت خود بیماران نیز به شدت وزن.

برخی از بیمارستان ها در چین و ایتالیا گزارش داده اند که بقای حدود 20 درصد برای COVID-19 بيمار در هواکش. نرخ گزارش شده توسط برخی از ایالات متحده بیمارستان هستند و تنها کمی بهتر است.

اما زمانی که بیماران نمی تواند تنفس خود به خود هر چه شانس خود را از بقا است, ونتیلاتور ممکن است گزینه نهایی خود را. “این واقعا مهم نیست که اگر آنها 90% احتمال موفقیت یا 10% شانس موفقیت” Leibowitz گفت. “برای آن که بیمار آن را همه یا هیچ.”

اکثر COVID-19 بیماران تنها خفیف بیماری و بازیابی بدون یک درمان است. تعداد دقیق کسانی که نیاز به هواکش در دسترس نیست اما در برخی از ایالات متحده بیمارستان 1 در 4 COVID-19 بیماران بستری داده می شود تنفس لوله. یک گزارش تخمین زده شده که تقریبا 1 میلیون در ایالات متحده بیماران نیاز به یک درمان در برخی از نقطه در طول بیماری همه گیر.

“آنها به تنهایی بسیاری از آنها می ترسند که آنها نمی دانند چه خبر است و اگر آنها را از خواب بیدار با یک لوله تنفس یا بیدار نمی کند تا در همه,” گفت, پرستار بیهوشی, سامانتا Kuzmanovski سینا-بیمارستان گریس.

صوت به یاد می آورد دو بار ورود به اتاق و overhearing تماس های تلفنی با اعضای خانواده گفت: گریان خداحافظی به بیماران قبل از لوله.

“ما بسیار آگاه از این واقعیت است که این یک برنامه به طور بالقوه ترمینال رویداد. این است که به طور بالقوه آخرین بار که این افراد در حال رفتن به بیدار و تنفس خود به خود. آن را بسیار سنگین,” او گفت:.

“در حالی که برای من نگه داشته ردیابی که من تا به حال انتوبه به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند و پس از یک در حالی که من متوقف شد” صوت گفت. “این یک کمی افسرده.”

شناخت خطر عفونت و پتانسیل عاطفی تلفات در آن انجام لوله مقامات چینی ارائه آموزش آنلاین در بهترین شیوه های همراه با مراقبت های بهداشت روانی برای همه بیهوشی ارائه دهندگان مراقبت از بدحال COVID-19 بيمار.

در آمریکا انجمن پزشکی آمریکا تشویق بيمارستان به ارائه سلامت روان منابع برای پزشکان و سایر مراقبان درمان coronavirus بیماران. دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گروه بيهوشی هفتگی ارائه می دهد پشتیبانی از ویدئو جلسات دادن تنفس کارشناسان یک فرصت برای بحث در مورد نگرانی های خود را و چگونه آنها در حال مقابله و دیگر ایالات بیمارستان در حال ارائه مشابه رسانه ها.

“آن هم از نوع عادی آن احساسات و باعث می شود شما احساس می کنید مانند آن را OK به نوعی احساس ترس و اضطراب و احساس گناه است که شما احساس می کنید,” دکتر گفت: Jina Sinskey دستیار بیهوشی استاد در UCSF.

جونز اذعان دارد که این کار “بسیار استرس زا در زمان است.” او گفت: او دعا در بيماران بالین و سپس دوباره زمانی که او به خانه. برای آنها. و برای خودش باقی می ماند بیماری-رایگان و قادر به بازگشت به کار در روز بعد و شروع همه را دوباره و دوباره.

فردریک Narancio کمک به این داستان از واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de