DREAMer and TPS News Conference

استیو مارکوس

مهاجر فعال حقوق آدری Peral نشان داده شده در یک تجمع برای لاس وگاس خیال در سال 2017, نگرانی به خصوص در مورد کوروناویروس قربانیان و خانواده های آنها که چند منابع و یا شبکه های ایمنی.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت $1,200 سپرده از IRS در طول هفته گذشته از طریق مراقبت در قانون فدرال محرک لایحه در نظر گرفته شده برای کمک به مردم در مواجهه با بیکاری و فشار مالی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک گروه است که موفق به دریافت سپرده و یا چک مهاجران مستند نشده که حدود 6.8 درصد از نوادا جمعیت, با توجه به برآورد از مرکز تحقیقات پیو.

حتی برخی از مهاجران قانونی نمی خواهد آنها را دریافت. بسیاری از خانواده های مهاجر در نوادا از مخلوط وضعیت به معنی یکی از والدین ممکن است مستند نشده در حالی که از سوی دیگر یک شهروند یک اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) گیرنده یا یک بیگانه مقیم همه آنها به تنهایی می تواند واجد شرایط گفت: فرانسین Lipman, یک استاد حقوق در UNLV را بوید دانشکده حقوق که همچنین یک حسابدار.

اما در آن شرایط که فایل مالیات خود را به طور مشترک دریافت نمی محرک سپرده و یا چک و نه مستند نشده پدر و مادر که شهروند یا IF کودکان Lipman گفت.

“اگر شما از ازدواج و تشکیل پرونده به طور مشترک هر دو شما باید یک مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی برای کار,” او گفت:.

محرومیت از مهاجران مستند نشده مزایای نشان دهنده یکی از راه های که در آن مهاجران در آمریکا از جمله در ایالت نوادا در حال پشت در گیر و حتی به عنوان بسیاری از کار های ضروری شغل برای حفظ کشور در حال اجرا مهاجر طرفداران می گویند.

با وجود پرداخت مالیات مهاجران مستند نشده است واجد شرایط برای مزایای بیکاری غذایی تمبر و مزایای مراقبت های بهداشتی از طریق مدیکر و مدیکید. که بدان معنی است که کسانی که در خارج از محل کار بیمار یا در معرض خطر بودن در معرض COVID-19 در محل کار خود باید چند منابع و یا شبکه های ایمنی.

“شده است وجود دارد هیچ پشتیبانی واقعا در نظر گرفتن کمک در طول راه” گفت: آدری Peral عدالت اقتصادی سازمان غیر انتفاعی مهاجر و فعالان حقوق بشر را به جاده نوادا است.

مانند صدها نفر از هزاران نفر از دیگر Nevadans بسیاری از مهاجران مستند نشده در اینجا رو به افزایش بیکاری. برخی از آنها شاغل در شرکت-توقیف قمار و یا به عنوان کارگران خانگی گفت: سعادت Requa-Trautz مدیر Arriba, Las Vegas, کارگران مرکز.

دیگران هنوز در حال کار در محل کار ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, موسسات پردازش گیاهان و حتی بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان اغلب در انجام به طور فزاینده مهم کار مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی امکانات Requa-Trautz گفت. بسیاری از پیمانکاران مستقل مانند Uber و یا Lyft رانندگان در حال حاضر در درجه اول حمل و نقل مردم به بیمارستان ها و وزن آیا برای اولویت بندی درآمد خود را یا سلامت خود را به او گفت.

“چند تن از کارگران (من می دانم) تصمیم به کار نگه دارید زیرا آنها نگران سلامت خود را در آن شرایط” Requa-Trautz گفت.

این واقعیت که مهاجران کمتر احتمال دارد به بیمه بهداشت و درمان هستند و گاهی اوقات ترس به دسترسی به بهداشت منابع در دسترس به آنها را در شمار یکی دیگر از چالش برای جامعه گفت: Cecia Alvarado, نوادا, دولت, مدیر, برای, لاتینی, مشارکت مدنی, سازمان Mi Familia Vota.

“من فکر می کنم بزرگترین مانع ما با آن روبرو هستیم این است که ترس” آلوارادو گفت. “جامعه ما ترس به جلو آمده. آنها از ترس که ” اگر من فاش من وضعیت مهاجرت و تست من مثبت خواهد آنها اخراج من است؟'”

روز چهارشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او را به مستند نشده کالیفرنیا یک بار پرداخت نقدی از $500 به کمک در طول بحران. بودجه را به حدود 150000 بزرگسالان آمده و از ترکیبی از پول مالیات دهندگان و کمک های خیریه. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد یک برنامه مشابه برای مستند نشده نیویورکی.

ستایش Newsom تصمیم Peral گفت که او آگاه است از تلاش در نوادا به فشار برای پرداخت پول نقد در اینجا, اما هیچ چیز نهایی شده است. Arriba, Las Vegas است که بر عدالت اقتصادی و حقوق مهاجر است که در تماس با سازمان در کالیفرنیا را تشویق کرد که پرداخت پول نقد وجود دارد Requa-Trautz گفت.

“این چیزی است که ما شروع به قرار دادن با هم پس از (چهارشنبه) اعلام,” او گفت:.

در حالی که کمک های پولی از طریق دولت است و یکی از راههای کمک به افراد فاقد مدارک طرفداران نیز در حال توسعه جامعه مبتنی بر منابع به بلافاصله کمک به جوامع مهاجر. برخی از بزرگترین نیازهای در حال کمک به پرداخت برای مواد غذایی و اجاره وکالت برای مهاجران در خطر اخراج با وجود این ایالت مهلت قانونی برای اخراج, کمک, مرور بیکاری منابع برای کسانی که واجد شرایط هستند و برای کمک به کسانی که بیمار هستند و باید در خانه بمانند و از کار بدون پرداخت طرفداران می گویند.

“من تماس گرفتن هر روز شنیدن از خانواده که در حال مبارزه” Peral گفت. “آنها لازم نیست که پول کافی برای اجاره و یا برای مواد غذایی وجود دارد و نه درآمد و هیچ آینده قابل پیش بینی وجود دارد که درآمد. بنابراین, آن را قطعا برخی از استرس بار.”

نوادا اسپانیایی قانونی جلسه تشکیل یک کارگروه برای کمک به مهاجران و کسانی که در مواجهه با موانع زبانی و گفت: مجلس ادگار فلرس (D-لاس وگاس), صندلی اسپانیایی قانونی حزبی. نیروی کار ایجاد کرده است یک وب سایت ayudanevada.com که از طریق آن مردم می توانند به طور مستقیم صحبت با یک متخصص در مورد توزیع مواد غذایی و مراکز دیگر منابع در جامعه خود فلورس گفت.

“جوامع به حاشیه رانده شده هستند و معمولا آنهایی که حتی زمانی که منابع وجود دارد خارج وجود دارد, آنها کسانی هستند که حداقل به احتمال زیاد به درخواست حداقل به احتمال زیاد به مورد آنها را می دانیم و همچنین معمولا آنهایی هستند که فاقد شرایط لازم” او گفت:.

نیروی کار این هفته شروع به ارائه مواد غذایی به افرادی که بیمار هستند از طریق همکاری با La Bonita, سوپر مارکت, فلورس گفت. این یک مثال از اینکه چگونه شرکای اجتماعی از جمله بیمارستان ها و اهدا کنندگان پله تا به گسترش نیروی کار را “کمپین اطلاعات” به طوری که مهاجران از جمله کسانی هستند که مستند نشده را دریافت کنند.

در حالی که جامعه هماهنگی شده است, الهام بخش, فلورس به رسمیت می شناسد و نیاز به مستقیم مالی و کمک های دیگر نیز داده شده که با مهاجران فاقد شرایط لازم برای بسیاری از منافع دولت. با کمی پول به فراغت در سطح دولت وظیفه نیروی کار با نوادا فدرال هیئت شامل مقررات که به نفع مهاجران مستند نشده در آینده فدرال محرک صورتحساب, او گفت:.

نوادا دموکراتیک سنسور. کاترین کورتز-متن ترانه مست و و Jacky روزن در حال حاضر cosponsored Coronavirus قانون حمایت از خانواده های مهاجر که اطمینان حاصل شود برابر و دسترسی جهانی به COVID-19 آزمایش و درمان گسترش فدرال مزایای برنامه شامل مهاجران و تغییر سیاست هایی که ممکن است جلوگیری از مهاجران از به دنبال مراقبت های بهداشتی, در میان دیگر اقدامات.

“آنها در حال حاضر تاکید بر آن در حال حاضر پیشنهاد لوایح که به طور خاص آدرس این شکاف در خدمات برای جامعه ما و (آنها) 100% در آن” فلورس گفت. “اما آنها نیز بسیار صادقانه در مورد واقعیت های سیاست و مشکلات کار در آمریکا شیوه ای.”

با بیش از 2700 نفر در شهرستان کلارک و بیش از 3300 Nevadans داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 Flores تاکید کرد که هر کس فقط به عنوان امن به عنوان کسانی که در اطراف آنها بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.

“همه ما باید مراقبت زیرا اگر یک فرد را به کار وجود دارد که یک فرد است که می تواند خانواده خود را بیمار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im