ما در وسط یک جدی و ملی سلامت, خطر, و ما یک رئیس جمهور چه کسی را به استفاده از قدرت خود را برای به دست آوردن و توزیع منابع به بیمارستانهای آمریکایی. او می گوید ایالات متحده و شرکت ها باید منجر به راه است. این است که او پس از مشورت با شرکت های بزرگ است که می تواند بیشترین سود را از این. او اجازه می دهد شرکت های خصوصی برای نشان دادن آن می تواند مشکل را حل کند.

تا به حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از قدرت خود را در راه دیگران هرگز حتی سعی کردم. او فرستاده 5,000 نیروهای نظامی به مرز ما را به انجام هیچ چیز نیست. امریکا بود نه داشتن یک بحران پس از آن, اما ما در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن غصب کنگره “قدرت از کیف پول” برای ساخت یک دیوار. او گفت: آن را یک تهدید امنیت ملی است که به او این قدرت را به اعمال تعرفه های چین و بسیاری از کشورهای دیگر از جمله متحدان ما. وجود دارد هیچ تهدیدی اما در حال حاضر وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و کنترل و توازن زمانی که او اعلام کرد که کنگره نیست که قدرت نظارت بر قوه مجریه. او دوست داشت با استفاده از قدرت خود را پس از آن, اما زمانی که ما یک تهدید امنیت ملی است و ما باید او را به یک رهبر قوی او wilts.

تهمت می تواند فرض کنیم قدرت بسیار توجه فوری ما نیاز به رهبری است. این است که به سادگی که او را دوست دارد پول بیشتر از قدرت ؟ یا این که چه اتفاقی می افتد زمانی که قلدر است در مواجهه با یک بحران او نمی تواند بلوف راه خود را از طریق ؟ این فقدان رهبری به ما نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن رنگ واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de