یک رکورد 6.6 میلیون دنبال ما بیکاری کمک به اخراج کوه

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — دو برابر یک رکورد مجموعه فقط یک هفته قبل از آن — نشانه آن است که اخراج هستند تسریع در میان coronavirus.

خیره کننده گزارش روز شنبه از وزارت کار نشان داد که کاهش شغل در حال نصب در مقابل افت اقتصاد در ایالات متحده و خارج از کشور است که مسلما غرق شده را به یک رکود اقتصادی شدید به عنوان کسب و کار در سراسر جهان.

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج. همراه با هفته گذشته گزارش که 3.3 میلیون نفر به دنبال کمک بیکاری دو هفته پیش که اقتصاد آمریکا در حال حاضر دچار نزدیک به 10 میلیون اخراج در فقط چند هفته گذشته — به مراتب بیش از این رقم برای هر دوره مشابه در ضبط.

“این نوع از upending بازار کار در یک زمان کوتاه است بی سابقه گفت:” هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست های اقتصادی, یک مترقی فکر می کنم تانک.

برخی از هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری به احتمال زیاد با تاخیر براده از هفته گذشته زمانی که ادارات دولتی است که مسئولیت رسیدگی به مزایای بیکاری غرق شد توسط یک موج آنلاین و تلفنی ادعا می کند. در عین حال بسیاری از این دفاتر هنوز هم به روند تمام ادعاهای آنها دریافت کرده اند. به عنوان یک نتیجه, برنامه های کاربردی برای مزایای به احتمال زیاد باقی می ماند فوق العاده بالا در طول هفته های آینده.

قدر از اخراج باعث شده است تا بسیاری از اقتصاددانان به تصور به عنوان بسیاری از 20 میلیون مشاغل از دست رفته در پایان ماه آوریل است. خواهد بود که بیش از دو برابر 8.7 میلیون شغل از دست رفته در طول رکود بزرگ. نرخ بیکاری می تواند سنبله به عنوان بالا به عنوان 15 درصد در این ماه بالاتر از رکورد قبلی 10.8% مجموعه در طول یک رکود عمیق در سال 1982.

کارفرمایان در حال کاهش خود را از اشتغال به سعی کنید به ماندن شناور به دلیل درآمد خود سقوط کرده است به خصوص در رستوران ها و هتل ها و سالنهای سینما و مکانهای دیگر که بستگی چهره به چهره تعامل است. فروش خودرو را غرق و کارخانه ها بسته شده اند.

تقریبا 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر تحت اقامت در خانه سفارش شده اند که اعمال شده توسط ایالات متحده متحده است. این روند تشدید فشار بر کسب و کار که اکثر چهره, اجاره, وام و لوایح دیگر که باید پرداخت شود.

درخواست برای بیکاری کمک افزایش یافت و در تمام 50 ایالت. در کالیفرنیا حدود 900,000 مردم به دنبال منافع هفته گذشته تقریبا چهار بار در هفته گذشته را رقم معادل 5 درصد از دولت نیروی کار است.

در میشیگان برای رفع بیکاری بیش از دو برابر در هفته گذشته به 311,000. در فلوریدا براده سه برابر به 227,000. در داکوتای جنوبی آنها چهار برابر شده به 6,645.

چه مدت امواج از اخراج گذشته — ناشناخته — می تواند یک عامل کلیدی در تعیین عمق رکود است. برخی از شرکت ها در حال حفظ روابط گذاشته و کارگران به امید rehiring آنها پس از شیوع کروناویروس عبور می کند. نسبتا سریع rehirings کمک خواهد کرد تا اقتصاد جهش به سرعت. اما اگر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی باقی بماند به اواخر تابستان یا پاییز بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد به احتمال زیاد ورشکسته. که آن را سخت تر برای کارگران به پیدا کردن شغل و ادامه رکود اقتصادی است.

به 2.2 تریلیون دلار بسته نجات که به قانون امضا شده بود در هفته گذشته شامل 350 $میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک است که می تواند بخشیده شود اگر شرکت های استفاده از پول برای حفظ و یا rehire کارگران است. این ماده می تواند کمک به محدود کردن آینده اخراج و یا منجر به برخی از شرکت های به یاد کارکنان به کار می کنند.

“این برنامه بی سابقه است, بخشنده و بلند پروازانه است و می تواند موفق شود” گفت: Luke Tilley اقتصاددان ارشد در ویلمینگتون اعتماد. “که گفت: آن را به چالش به رول کردن سرعت.”

اقتصادی بسته نجات نیز اضافه شده 600 دلار در هفته در بیکاری کمک در بالا از آنچه گیرندگان از خود را دریافت متحده است. این را قادر خواهد ساخت بسیاری از درآمد کارگران به مدیریت هزینه های خود را و حتی افزایش قدرت خرید آنها و حمایت از اقتصاد است.

این همچنین باعث می شود بسیاری از افراد واجد شرایط برای بیکاری کمک های اولیه از جمله خود اشتغالی و پیمانکاران و به اصطلاح “فرفره اقتصاد” کارگران مانند Uber و Lyft رانندگان است.

کسانی که اصلاحات بسیار مهم در یک زمان هنگامی که بسیاری از فعالیت های اقتصادی است به وقفه طرفداران برای کارگران کم درآمد می گویند.

“حجم عظیم ادعاهای جدید نشان می دهد که حداقل برخی از ایالت ها هستند که به عنوان فراگیر و گسترده که ممکن است در تعریف که واجد شرایط گفت:” ربکا دیکسون, مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه. “این مهم است.”

کاترین Lickteig, آشپز در کانزاس سیتی امضا برای جبران بیکاری در هفته گذشته پس از شهرستان تعطیل ناهار خوردن در رستوران ها. او امیدوار است که اضافی $600 به او کمک خواهد کرد سوار کردن shutdown به جای داشتن به دنبال موقت کار است.

“آن کاسته است ذهن من, خیلی,” او گفت:. “من نمی باید به طور فعال به بیرون رفتن و در معرض خودم و احتمالا مریض است. من می تواند به ماندن در خانه در حال حاضر و انجام بخشی از من در اجتماعی فاصله.”

این قانون همچنین کمک به صندوق بیمه بیکاری برای کارگران که ساعت قطع شده است. که فعال کردن این افراد به جای برخی از درآمد خود را از دست داده با کمک بیکاری حتی به عنوان آنها به نگه داشتن شغل خود را.

حدود 26 متحده اجازه می دهد تا کارگران با کاهش ساعت به ادعای مزایای. اکثر اقتصاددانان پشتیبانی انجام این کار به دلیل آن را تشویق شرکت ها به کاهش در ساعت به جای اخراج کارگران است. هر برنامه را تشویق می کند که شرکت ها برای حفظ ارتباط با کارگران خود را می تواند کمک به اقتصاد و بهبود سریع تر بعد از شیوع ویروس موجود است.

به طور معمول افرادی که بیکاری دریافت کمک های مورد نیاز به طور فعال به دنبال یک کار جدید و به سند جستجوهای خود را. اما کنگره با تصویب قوانین دیگر که به تشویق دولتها به رها که نیاز توجه به این که بسیاری از کسب و کار بسته شده و اکثر آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن بیشتر در خانه است.

روز جمعه دولت را موضوع مارس شغل گزارش که اقتصاددانان پیش بینی را نشان می دهد از دست دادن 145,000 شغل. که گزارش بر اساس داده های جمع آوری شده عمدتا قبل از افزایش اخراج و شروع دو هفته پیش. هر چند نسبتا کوچک است که از دست دادن و هنوز هم پایان رکورد طولانی 113-ماه رگه هایی از رشد کار.

متعدد دولت بیکاری سازمان را تلاش برای نگه دارید تا با سیل از برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری. نیویورک وزارت کار برای مثال می پرسد مردم را به فایل های مختلف در روز بسته به نام آخرین. دوشنبه, برای مثال, محفوظ است و کسانی که در آخرین نامهای است که با شروع از یک طریق F.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im