یک پیام به این شهر از جان Osebold

John Osebold, the musician and theater artist, waited till the last second to turn this video in, in keeping with tradition. I once called him the laureate of the last-minute.

جان Osebold یک نوازنده و هنرمند تئاتر. او می خواهد به موسیقی را با شما. کلی O

صبح به خیر. از آن روز شنبه, مارس 21. جهان هنوز هم وجود دارد. آینده گفته می شود وجود دارد. این نمی شود که بد نیست بعد از همه. و یا آن را به بدتر از رکود بزرگ. ما واقعا نمی دانم آیا ما ؟

که چرا بخشی از این احساس وحشتناک. ما در چه فیلیپ راث به نام “ترور از پیش بینی نشده.” شما در حال نشستن در اطراف خود را قرنطینه و شما در حال خواندن این, و شما در حال فکر کردن: آنچه اتفاق می افتد امروز? چه هستم من برای رفتن به امروز انجام دهید ؟

اولین چیزی که ما توصیه می کنیم انجام است گوش دادن به این دو دقیقه پیام از جان Osebold.

“من فکر می کنم در برابر این کمک می کند تا به چیزی” جان می گوید: در پیام. “و به آن پایان من می خواهم چیزی را با شما.”

بخت و اقبال شما. استفاده از تلفن خود را برای ضبط یک کلیپ صوتی از هر چیزی که شما می خواهید هر چیزی در همه بله حتی که یک چیز است که فقط برای شما رخ داده است و ارسال آن به josebold@hotmail.comو او را ساخت و آن را به یک قطعه موسیقی. یا شاید او را ساخت کل آهنگ در اطراف آن به دلیل این است که تنها نوع پسر او است. و به عنوان او پس از اتمام چیزهایی که او را از چیزهایی که شما ارسال او را برای رفتن به پست آنها را در اینجا: josebold.bandcamp.com.

این که چگونه جان می خواهم به ارتباط با شما امروز.

این صدا ممکن است کاملا نابغه به شما و شما درست بله جان یک نابغه است. ما به معنای واقعی کلمه به او یک نابغه جایزه.

از مشخصات ما نوشت و از او در آن: “او به طور مداوم به نظر می رسد مثل او فقط راه می رفت به یک lamppost و او ضرب دیده اما به جای پرندگان و ستاره ها پرواز در اطراف او وجود دارد آهنگ های جدید و, جوک و همه او را به انجام گرفتن یکی از هوا.”

شما آماده ؟ ثبت را فشار دهید بر روی آی فون خود را آروغ و ارسال آن به جان. خوب که خنده دار بود که خوب بود.

چه چیز دیگری ؟ اگر ساخت و ساز سر و صدا در سراسر خیابان (چگونه می توان جهان بود و انگار هنوز هم ساخت و ساز سر و صدا در سراسر خیابان?), ضبط بوق از پوشش بالا و grumblings سیمان کامیون ها و ارسال آنها را به جان.

اگر شما می دانید چگونه به yodel و یا اگر شما می توانید یک برداشت از یک مهر و موم و یا اگر کودک شما گفت: اولین کلمه خود را امروز آن را ضبط و ارسال آن به جان.

اگر شما مطلقا حاضر به ارسال یک فایل صوتی به جان پس خوب چیزی دیگری امروز. کوکی ها را. ایجاد یک دفتر خاطرات. صلح با کسی.

به نمایندگی از کل شهر با تشکر از شما برای این فرصت را جان به همکاری با شما. و با تشکر از شما برای این پیام است. موفق باشید با موهای صورت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

* *

قبلا در این سری:

ناتان چان پیام به این شهر در 19 مارس ،
بن Gibbard پیام به این شهرستان در 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de