یک روز پس از خشم سی ان ان Chris Cuomo می گوید: “من دوست دارم در جایی که من هستم’

Chris Cuomo

اوان Agostini/تالار گفتگو / AP

این مه 15 2019 فایل عکس را نشان می دهد سی ان ان اخبار لنگر Chris Cuomo در WarnerMedia چشمگیر در نیویورک است.

نیویورک — سی ان ان لنگر Chris Cuomo است مجددا بر تعهد خود به سی ان ان و قدردانی خود را برای او پر بیننده قرار گرفتن یک روز پس از میزبان تلویزیون ابراز نا امیدی در عناصر کار خود را.

“من هرگز در موقعیت بهتری حرفه ای من هرگز بیشتر سپاسگزار من هرگز در یک تیم بهتر,” کومو گفت: در SiriusXM نشان می دهد. “من دوست دارم که در آن من هستم. من عاشق این موقعیت که من داده شده است. و من دوست دارم که من انجام آن را با.”

آخرین نظرات بودند در مقابل علامت گذاری به راه او در توصیف کار خود را از 24 ساعت قبل گفت: او خسته شده بود از مصاحبه ریاکارانه سیاستمداران و نمی “value غرقه شدن بی خردی بیش از حد تعصب.” او همچنین گفت: “من نمی خواهم آنچه که من انجام حرفه ای.”

کومو روشن از آنچه او به معنای روز سه شنبه گفت: “این نا امید کننده است برای انجام این کار در یک محیط که در آن مردم علاقه مند نیست و باز است. آن سخت است برای تمرین روزنامه نگاری که مردم تا قصد اعتقاد به آنچه آنها می خواهند به این باور برای استفاده سیاسی.”

کومو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و پخش شده است از زیرزمین خانه خود را در حالی که خود در قرنطینه. او گفت: او شده است “بازاندیشی در بسیاری از چیزهایی که در یک وجودی اساس تمام وقت.”

روز سه شنبه او تشکر کرد شبکه برای دادن به او یک قرارداد طولانی مدت و برای پوشش آن از کروناویروس که او به نام “فوق العاده است.” او گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد ترک سی ان ان اما در مورد سوال چقدر تفاوت او ساخت.

“من صحبت کردن در مورد داشتن مشروع سوالات,” او گفت:. “راه من انجام این کار ؟ اگر آن کار نمی کند می توانید آن را انجام دهم متفاوت, من می خواهم به انجام آن متفاوت است ؟ که خواهد کار کند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im