58 ساله مبتلا به COVID-19 برگزار شد و در یک زندان فدرال در سن پدرو که قبلا محکوم شده است به طور غیر قانونی reentering ایالات متحده آمریکا, درگذشت, در بیمارستانی در دوشنبه, مه 4.

ادواردو Robles-Holguin حداقل ششمین اهل بیت برگزار شد در فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره به مرگ به علت عوارض مرتبط با رمان coronavirus. او گزارش علائم به کارکنان پزشکی آزمایش مثبت برای این بیماری شد و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در یک بیمارستان در آوریل 25, مقامات گفت. او مرده در حالی که در درمان نه روز بعد از آن اداره فدرال زندانها (BOP) مقامات گفت: در انتشار اخبار.

Robles-Holguin برگزار شده بود در پایانه جزیره پس Jan. 14 پس او محکوم به اعدام در ایالت یوتا برای تخطی از نظارت آزاد, BOP, مقامات گفت. او در اصل محکوم شده reentering کشور به عنوان یک قبلا حذف بیگانه. او خدمت کرده بود حدود چهار ماه و سه هفته از 20 ماه حبس.

ترمینال جزیره است این سایت از بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در زندان فدرال سیستم با حداقل 623 از آن زندانیان و 14 از کارکنان خود را آلوده به این ویروس که از روز دوشنبه با توجه به آمار به روز شده در توسط BOP. اولین FCITI اهل بیت به مرگ از عوارض مربوط به ویروس جدید بود مرده در مارس 13, به دنبال یک دوم در آوریل 19, BOP, مقامات گفت. سه مرگ و میر بیشتر شد نسبت به مرگ در کمتر از دو هفته.

ترمینال جزیره فدرال تادیبی موسسه دیده می شود چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

هیچ BOP کارکنان مرده بود پس از عقد قرارداد coronavirus که از دوشنبه شب.

فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره پایین-امکانات امنیتی. آن را در حال حاضر دارای 1,051 مردان در خوابگاه مسکن. یک طرح برای کاهش گسترش COVID-19 اجرا شده در این مرکز با توجه به BOP بیانیه ای به تاریخ مارس 20. این شامل استقرار 50 اضافی پزشکی و غیر پزشکی کارکنان و همچنین نصب و راه اندازی چندین “دما کنترل میدان چهارم زندگی می کنند.”

اما حدود 20 خانواده های زندانیان در این مرکز در اعتراض به اتهام شرایط بد زندگی و درمان توسط کارکنان در این مرکز در روز یکشنبه, مه 3.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de