اسکات بائر

MADISON, Wis. (AP) — وجود دارد هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن و یا در غیر این صورت تغییر خاصی انتخابات برای کنگره آمریکا در ویسکانسین است که کمتر از دو هفته دور حتی اگر بیش از 50 نفر که رای دادند در فرد و یا مشغول به کار انتخابات در دولت ریاست جمهوری ابتدایی این ماه باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

لیبریا تونی Evers تلاش برای تغییر مارس 7, انتخابات, به طوری که آن را می توان به طور کامل توسط ایمیل اما او مسدود شده بود بازگشایی چراغ قوه مقننه و محافظه کار ویسکانسین دیوان عالی کشور است. Evers و دیگران هشدار داده بود که اجازه می دهد در فرد رای گیری می شود سنبله در coronavirus موارد اما تا کنون به نظر می رسد تاثیر محدود خواهد بود.

چند تا از 52 افرادی که تست مثبت بودند و در انتخابات در 7 آوریل نیز گزارش داد دیگر راه آنها ممکن است در معرض ویروس Wisconsin Department of Health Services روز سه شنبه گفت. از آنجا که معلوم نیست اگر این افراد قرارداد این ویروس در پای صندوقهای رای است.

52 موارد مثبت بودند در افرادی که آزمایش مثبت در دو هفته پس از انتخابات تا مارس 21. اکثر مردم نشان می دهد علائم ظرف 14 روز از قرار گرفتن در معرض هر چند برخی از افرادی که این ویروس را نشان نمی دهد علائم.

پس از هفته آینده دولت دیگر نمی خواهد از افرادی که تست مثبت برای این ویروس که آیا آنها در انتخابات در 7 آوریل به دلیل چقدر زمان گذشته است گفت: Julie ویلمز Van Dijk که سران دولت سلامت سازمان است.

“ما در حال رسیدن به نقطه ای که در آن درب بسته خواهد شد و در آن” او گفت:.

بسیاری از موارد مثبت آن در شهرستان میلواکی. این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دادهها مورد تجزیه و تحلیل و به روز رسانی انتظار می رود در هفته آینده.

جمهوری خواهان گفت: تعداد کم موارد به انتخابات ثابت کرد که رای گیری انجام شد و با خیال راحت با وجود تماس های از دموکرات ها به حرکت تاریخ و هشدار از افزایش موارد مثبت.

“آنها به دنبال بهره برداری جهانی از همه گیر به تناسب خود را روایت و شکست خورده گفت:” علامت گذاری, Jefferson, مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه ویسکانسین.

ایالت وجود داشته است بیش از 6,200 مورد تأیید و 300 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

اگر چه رای دهندگان مجبور به انتظار در صف های طولانی در آوریل 7, در درجه اول در میلواکی که به احتمال زیاد نمی خواهد اتفاق می افتد با مه 12 ویژه انتخابات برای کنگره آمریکا که در آن بزرگترین شهر در 7th کنگره منطقه است واسا است که به حدود 40 ، 000 نفر است. که خانه مسابقه تنها در انتخابات بر خلاف در این ماه از انتخابات و به ویژه ریاست جمهوری اولیه و یک دادگاه عالی ایالت مسابقه.

انتخابات کارمندان در منطقه گفته اند که آنها در حال آماده شدن برای انتخابات پس از آنها موفق به آن را از طریق این ماه انتخابات با وجود مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر. نیز وجود دارد یک فشار برای تشویق رای گیری غایب. حدود 71 درصد از رای دهندگان در مارس 7, انتخابات, بازیگران غیابی.

Evers ساخته شده است که هیچ حرکت برای تغییر ویژه انتخابات حتی اگر آن را به عنوان در حال حاضر این امر رخ می دهد در حالی که اقامت خود را در خانه سفارش است که هنوز هم در اثر. منظور این است که برنامه ریزی شده به اجرا تا مارس 26 اما جمهوری خواهان باید خواسته دادگاه عالی ایالت برای جلوگیری از آن.

7 کنگره منطقه را پوشش می دهد تمام یا بخش هایی از 26 شمالی و شمال غربی ویسکانسین شهرستانهای استان است و دولت بزرگترین کنگره منطقه جغرافیایی.

مسابقه چاله دموکرات Tricia Zunker رئیس جمهور از Wausau, مدرسه, مدیره, در برابر جمهوریخواه دولت سناتور. تام تیفانی که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده به شدت جمهوری خواه منطقه 20 درصد در سال 2016.

___

دنبال اسکات بائر در توییتر https://twitter.com/sbauerAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de