از آن آسان است برای ردیابی ریشه های عربی و جامعه در لس آنجلس, هر چند به نظر می رسد نسبتا خاصی است که ما محلی خاورمیانه مردم به دنبال نسبتا نزدیک بر روی پاشنه از عربی مهاجرت به شهر نیویورک است.

با توجه به موبایل و کامپیوتر استرن عالی حجم “راهنمای کامل برای قومی نیویورک” نیویورک عرب جامعه می رود به 1870s به مرد شناخته شده به عنوان “سوریه کلمبوس.” نام او را موسی و داود و او را اعتقاد بر این بود که برای اولین بار عرب مهاجر در نیویورک و شاید در کل ایالات متحده است.

اولین موج واقعی عربی مهاجرت نمی آمد تا 1890s زمانی که بسیاری از سوریه فرار امپراتوری عثمانی وارد برای اولین بار در نیویورک و پس از آن دامن زد در سراسر امریکا است. پس از جنگ جهانی دوم و مشکلات اقتصادی در لبنان به ارمغان آورد یک دوم موج بزرگی از سوریه و لبنان. آنها به دنبال در زمان مقتضی توسط یک ثابت قطره فلسطینیان و مصری عراقی سرباز اردنی, یمنی و عربی زبان ارمنی از لبنان.

در حالی که نیویورک عربی جامعه است که توسط سوریه و لبنان قضاوت از رستوران ها در اینجا در لس آنجلس (رستوران همیشه خوب شاخص جمعیت توزیع) جامعه ساخته شده است عمدتا از لبنان و ارامنه.

اگرچه دانش سطحی از رستوران ها نماینده دیگر نقاط جهان عربی, شانس هستند که زمانی که شما غذا خوردن در خاورمیانه رستوران در اینجا در لس آنجلس, ظروف خواهد بود یا لبنان یا ارمنستان; و از آنجا که تفاوت بین این دو سبک از پخت و پز ممکن است تمام است که آشکار آنها ممکن است به نظر می رسد عملکرد مانند همان طبخ.

پس از غذاهای شرق دور (انواع است که برای همه با توجه به اهداف و تقریبا بی پایان) مورد علاقه من, آشپزی منطقه خاورمیانه است. آن را سرگرم کننده به تماشای به عنوان غذاهای مختلف از طریق تصویب فرهنگی بسیاری فیلترها در منطقه به عنوان دلمه برگ انگور و همه چیز ساخته شده با لوبیا garbanzo تغییر گاهی خوب و گاهی اساسا به عنوان آنها عبور ملی و زبانی borderlines.

مواد غذایی خاورمیانه ممکن است بسیاری از چیزها اما خسته کننده است که قطعا یکی از آنها است. من مدت ها بر این باور بودند که فلافل خواهد بود طبیعت کامل ترین غذایی است. اما پس از آن در بسیاری از ما در خاورمیانه گزینه وجود دارد حموس نیز — که ممکن است حتی بیشتر کامل است. و آیا من ذکر بابا ghanoush? من اعتیاد به خاورمیانه پخت و پز اجرا می شود ، و وجود دارد بسیاری از گزینه های برای خوشمزه تغذیه آن هوس — به خصوص در این رستوران:

Café du Liban

19223 Ventura Blvd. Tarzana; 818-705-3194, www.cafeduliban.com

وجود دارد گزینه های خوب در سراسر منو از جمله هفت حموس ظروف — به خصوص ومزه تهیه حموس نیست که از دست دادن عطر و طعم لوبیا garbanzo در ساخت خدمت, ساده, تند, با آجیل کاج سرخ کرده با قارچ, با, مرغ, با گوشت گاو و با شکوه از لوبیا باقلا شیب به نام ناپاک.

در واقع mezze — ظروف کوچک — تسلط منو به عنوان آنها اغلب فراموش ساخت این grazer لذت و خوشبختانه وجود دارد mezze بشقاب های گیاهی, دسته کوچک موسیقی جاز از حموس بابا ghanoush, tabbouleh و فلافل — یک greatest hits انتخاب غذاهای سرد.

وجود دارد یک greatest hits بشقاب entrees و همچنین ترکیبی کباب با انتخاب سه سیخ کباب — مرغ و گوشت گاو و گوشت kafta یک برنده medley خدمت با طرف فوق العاده خاورمیانه برنج (که همیشه ومزه بیشتر از هر چیزی من را در صفحه اصلی) همراه با bulghur و گندم و سیب زمینی سرخ کرده و یک انتخاب از سوپ و یا سالاد.

وجود دارد یک بخش از منو اختصاص داده شده به ساندویچ با نان پیتا با حتی تملق flatbread به نام laffa و در یک رول. این labneh laffa ممکن است تنها ماست ساندویچ من تا کنون در سراسر آمده ساخته شده با کاهو خیار گوجه فرنگی و روغن زیتون همراه با labneh. وجود دارد یک zaatar ساندویچ به عنوان به خوبی.

برای گیاه خواران وجود دارد چند غذاهای که فراموش سلامتی نیز هست. و بله, وجود دارد, باقلوا برای دسر — همراه با پودینگ برنج, شکلات, موس, کرم brulee, profiteroles و tiramisu. تیرامیسو ؟ چرا که نه ؟

کارناوال

4356 نشین Ave. شرمن اوکس; 818-784-3469, www.carnivalrest.com

تاپیک اشتها آور و دسته کوچک موسیقی جاز از حموس بابا ghanoush, tabouli و فلافل البته با مقدار زیادی از گرم نان لواش کامل اشتها آور برای هر دو نوچه و بومی است. وجود دارد یک کبابی گیاهی بشقاب (سرخ شده گیاهی بشقاب و نیز) سبزیجات با طعم روغن زیتون و گیاهان زیبایی کبابی — یک یادآوری است که این واقعا یکی از سالمترین غذاهای جهان است.

یکی می تواند حفاری به ساندویچ از آن وجود دارد و نه از جمله فوق العاده گوشت گاو و بره پیتا برگر به راحتی یکی از بهترین برگر در شهر طعم غنی با جعفری و پیاز. می کند که حتی به درستی شمارش به عنوان یک برگر ؟ (کارناوال برگر صدر با سالاد کلم و خدمت در کنجد مستی, کلاسیک, برگر, چند, یک بیت از یک پرت در منو است.)

و پس از آن وجود دارد کارناوال ترکیبی از مرغ و گوسفند و زمین kafta, آنرا کباب میکنیم و با برنج یا سیب زمینی سرخ کرده بیشتر نان پیتا و فوق العاده ترشی سبزیجات. دسر — از جمله والا باقلوا, با طعم, در خانه, گلاب, شربت — نه تنها در خانه بلکه “ماما خانه”!

نیز وجود دارد یک پودینگ به نام ashtalia کرم گندم دسر به نام namoura و پخته پنیر دسر به نام knafeh. وجود دارد بیشتر در مکان هایی مانند این در SF دره. پاسخ این است که… ، اما کارناوال می کند ایستاده اند. این مجموعه چشمگیر استاندارد برای دیگران به زندگی است.

 • کبابی نان پیتا جفت خوبی با edamame chicken balls و بابا ganoush. (فایل عکس از درو A. کلی)

 • مرغ کباب سلطانی پلاتر (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • شاورما — گوشت گاو و مرغ — یک خاورمیانه غذایی مورد علاقه خود را. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • حموس با لوبیا garbanzo پوره با بخارا جفت خوشمزه با نان پیتا. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Lusy مدیترانهای کافه & Grill

6357 نشین Ave. دره گلن; 818-997-4330, www.lusyscuisine.com

برای استارت, اشتها آور ترکیبی به نام Lusy را سه نفر ضروری است که آیا برای یک, دو یا بیشتر. این یک نزدیکی کامل انتخاب Lusy بسیار خوشمزه حموس — مخلوط با ادویه جات ترشی جات است که به آن مایل به قرمز-صورتی براق — که بهترین بافت از هر حموس من خورده این طرف باز هوا بازار در اورشلیم. آن را نه خیلی شور نه خیلی چرب.

این یک یادآوری است که حموس به درستی آماده شده است بسیار سالم غذا. ایضا زیبا, دلپذیری, ماست و خیار — ترکیبی از ماست و نعنا و سیر و خیار و بیشتر. و بابا ghanoush — اساسا سوخته بادمجان له شده با سیر و خامه ترش و بخارا.

البته تمام آن را همراه با نان پیتا — تقریبا همه چیز را می کند. فلافل, نیش مینی فلافل, خایه ها, ترد به عنوان می تواند. وجود دارد مرغ پیچد بیش از حد که ممکن است یا نه ممکن است با اقتباس از این پیچد در بر داشت در رستوران چینی در سراسر شهر. است که یک نقطه از انتقاد; من همه به نفع منو چند فرهنگی به عنوان طولانی به عنوان آن را به سلیقه خوب است.

تاپیک غنی از نوعی ابگوشت سبزی دار روسی و همچنین صدر با دلچسب دسته علف و غیره از خامه ترش است که بیشتر در اروپای شرقی ظرف کمتر از یک مدیترانه ای یکی. اما مانند من گفتم اغلب کشورها ممکن است بدانید که مرزهای اما مواد غذایی نیست. از جمله سالاد یونانی ساخته شده با مقدار زیادی از پنیر فتا و در خانه سوپ مرغ است که ارزش هر دلی در شهر است.

خانم ها در آشپزخانه می تواند احتمالا خوب quesadilla یا فاهیتا — آنها احتمالا می تواند خوب هر چیزی. آنها مطمئن شوید که یکی از بهترین tabouli سالاد من و ام تا به حال. این پدربزرگ از همه خرد شده سالاد — یک توده بزرگ (خیلی بزرگ!) از bulghur گندم و نعناع و جعفری و پیازچه و گوجه فرنگی. و یک گاز از shawarma مرغ و روشن است این است که یک آشپزخانه با دست با گیاهان و ادویه جات ترشی جات; هر نیش به خوبی ضربات در کام.

کبابی گوشت گاو gyros در حال ترد و لطیف در همان زمان. کباب — زمین (به عنوان در lula) و زبر (به عنوان شیش) هستند متصل به خوبی به عنوان آنها را دریافت کنید. اگر شما نمی توانید را تشکیل می دهند و ذهن شما وجود دارد بسیاری از combos مهارت های — شیش کباب دوستداران دسته کوچک موسیقی جاز لولا دوستداران دسته کوچک موسیقی جاز مرغ دوستداران دسته کوچک موسیقی جاز, دوستداران گوشت دسته کوچک موسیقی جاز ادم تنومند و بدقواره کباب بشقاب. بزرگتر وجود دارد پلاتر — به نام “وعده های غذایی گروه” — که در خدمت “پنج تا هفت.” وجود دارد پیتا پیچد کوچکتر اشتهای. و برای دسر وجود دارد باقلوا…و پودینگ برنج “ساخته شده با مناقصه مراقبت توام با عشق…” البته که وجود دارد.

Mantee کافه

10962 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-761-6565, www.manteecafe.com

این بشقاب مرغ شامل آنرا کباب میکنیم کباب مرغ با متراکم و غنی با طعم سیر, سس, ديد کوه, برنج, برخی از بهترین حموس در شهر و یک جفت کامل پر برگ انگور (سرما) بسته بندی شده با برنج و سبزیجات.

این Kashkash صفحه جایگزین کباب مرغ با زمین چاشنی گوشت گاو. فلافل, صفحه باعث می شود سرخ شده دانه توپ اصلی رویداد برای اولین بار از چهار گیاهی صفحات در میان شش. این است که بسیار گیاهی دوستانه مقصد. هر رستوران است که ارائه می دهد meatless شگفتی مانند moutabel (آنرا کباب میکنیم بادمجان با بخارا, لیمو و سیر و عدس kibbe (عدس قرمز با پیاز سرخ کرده و گوجه فرنگی خرد شده) نشان می دهد احترام مناسب برای هدیه باغ. و همراه با سبزیجات-دلمه برگ انگور وجود دارد سبزی پر کوچک گیاه — دلمه — صدر با سیر و سس ماست و تنها با لیمو و روغن زیتون. مواد تشکیل دهنده است که تعریف ارمنستان پخت و پز در یک عبارت.

من باید به ذکر است که حموس می آید پنج راه — دو خالص گیاهی و سه با طعم فیله مینیون یا ارمنستان گوشت سوسیس. اگر شما همیشه فکر حموس بود فقط حموس, شما نیاز به گرفتن یک سفر به Mantee که در آن هیچ چیز کاملا به عنوان ما به آن بودن. حتی tabbouleh — شادی یک دانه سالاد ساخته شده در اطراف خرد bulghur گندم است نه کاملا آنچه که ما در حال استفاده, به, با bulghur بسیار crunchier از اکثر بزرگتر دانه است که شما نمی تواند چشم پوشی از آن در واقع درگیر یک بیت از جویدن.

و من مطمئن هستم که من تا کنون مواجه می شوند گوشت گاو کباب با طعم شیرین و سس آلبالو. آن را به من یاد رومانیایی تهیه دلمه برگ کلم و گوشت در سس شیرین. این صدا ممکن است کمی بیش از حد بالا. آن را نیز بسیار سخت به از بین بردن چنگال خود را. این ظرف است که روش های اعتیاد آور است.

حیات آشپزخانه

11009 Burbank Blvd. شمال هالیوود; 818-761-4656, www.hayats.kitchen

تاپیک های زیادی در منو که برخی از آنها آشنا است که برخی از آنها به اندازه کافی لبنان خاص است که آن را به نظر نمی رسد در خاورمیانه منوها. مانند harusa یک ظرف خرد شده فیله مینیون سرخ کرده با گوجه فرنگی و پیاز. یا lubie بود zait — مینی-خورش لوبیا سبز و گوجه فرنگی و پیاز و سیر و روغن زیتون. یا samke saqqara — آنرا کباب میکنیم ماهی قزل آلا با گردو و کاج مهره گشنیز و هالاپینیو سس.

اما hereabouts ما می دانیم که ما حموس, و ما می دانیم که ما کباب. و آنها در حال انجام به خوبی در حیات است. باید به شما احساس کمی غرق شادی برای پیدا کردن که یک گیاه خوار دسته کوچک موسیقی جاز بشقاب حموس, بادمجان شیب به نام بابا ghanoush, tabouli سالاد, دلمه برگ انگور و فلافل.

اگر شما می خواهید به ادامه دسته کوچک موسیقی جاز موضوع وجود دارد مخلوط کوره چربی از گوشت گاو به دو روش انجام می شود و مرغ همراه با گوجه فرنگی, فلفل, سیر, سس, حموس, سالاد سیب زمینی سرخ شده یا برنج و اجتناب ناپذیر نان پیتا. نیز وجود دارد یک “جشن برای دو نفر” که تقریبا ترکیبی از غذا دسته کوچک موسیقی جاز با این مخلوط در کوره.

البته شما می توانید همچنین انتخاب کنید و را انتخاب کنید از بسیاری از غذاهای دیگر. من دوست دارم حموس ، و حموس صدر با گوشت گاو سرخ کرده است که بسیار بهتر از حداقل دو جهان متفاوت است. من یک شور و شوق برای kibbeh nayeh است که اساسا لبنان استیک tartare. در اینجا آن را مخلوط با bulghur گندم و پیاز و سلیقه به عنوان تازه به عنوان می تواند.

FurnSaj نانوایی

11146 Balboa Blvd. گرانادا هیلز; 818-368-4000, www.furnsaj.com

شما قطعا می توانید اسم ساج نان — و شما باید اسم ساج نان صدر با جهان ماست به نام labneh (خیلی نه Yoplait!), با غنی چاشنی سوسیس به نام soujouk با گوجه فرنگی و پیاز — حتی با mortadella قارچ و پنیر. آه بله با نوتلا و موز بیش از حد.

اما اغلب آن را با za’atar — خود به خود دادن نان دانه دانه, بافت, slathered با پنیر طعم دار با za’atar پوشش داده شده با za’atar با گوجه فرنگی و خیار و زیتون و نعناع. Saj باستانی نان — به نظر می رسد و مانند طعم اولین غذایی — ناهموار pizzaesque نان, پخت و پز در یک گنبد فلزی ماهی تابه به عنوان شناخته شده است, البته, saj. آن را در نزدیکی یک پسر عموی فر پخته flatbread به نام مانا’ish که هم سنگین با za’atar — که می آید در یک زن و شوهر از ده ها اشکال دیگر — به عنوان نیا پیتزا به نام lahme b’ajine به عنوان یک پای اسفناج با گوشت چرخ کرده و یک جهان از سبزیجات و حتی میوه.

مانا’ish sfiha shamiye است گوشت چرخ کرده با رب انار ملاس و بخارا. شما می تواند صرف یک ماه در حال رفتن از طریق بسیاری از انواع. اما پس از آن وجود دارد بسیار بیشتر است.

اگر یک نفر می تواند به راحتی زندگی می کنند بر روی ساج و مانا’ish به تنهایی یک ساندویچ خوب (البته در ساج نان) یک چیز خوب بیش از حد. نان در صدر است با tawouk (سینه مرغ) و با چه ثابت آشپزی هنگ سیر, سیب زمینی ترشی, سس گوجه فرنگی و مایونز.

وجود گوشت چرخ kafta با حموس soujouk مرغ شاورما گوشت گاو کباب ترکی و به خوبی یک فلافل شما نیز این سمت دریای مدیترانه است. وجود دارد یک فرانسوی سرخ ساندویچ نیز با سیر مایونز و سس و ترشی; اساسا کاهش و به تعقیب برای کسانی که می خواهند خود را از کربوهیدرات منظم با پروتئین است.

وجود دارد خیلی بیشتر در منو در این فروشگاه برای کسانی که با اشتها خوب است. وجود دارد خوب شیب بادمجان به نام بابا ghanoush یک جعفری-سنگین tabbouleh یک پیتا بر اساس سالاد فتوش و خوب و دلپذیری, دلمه برگ انگور. وجود دارد kebbeh (با نام مستعار kibbeh) یک پیروزی گوشت چرخ کرده با پوشش دانه و سرخ شده در یک ظرف است که به همان اندازه وسواس به عنوان یک تعریف آماده سازی است.

در شیشه کابینت کنار شمارنده (که است که در آن شما محل سفارش خود را و سپس منتظر بمانید تا نام خود را به نام) برای وجود حزب در اندازه mini-za’atar مینی-اسفناج مینی پنیر فلافل پای و بیشتر — گزش کوچک فقط راست برای دوستان.

مونا آشپزخانه

18970 Ventura Blvd. Tarzana; 818-708-8986, www.restaurantji.com/ca/tarzana/mona-s-kitchen-/

مونا بازدید یادداشت های بالا تقریبا در هر ظرف کوچک تا حد زیادی کاري موفق به خم کردن. مونا عالی محل که در آن برای به دست آوردن یک آموزش پایه در آشپزی لذت خاورمیانه — به ویژه به دلیل قیمت بسیار مناسب به خصوص با توجه به اندازه بخش.

همراه با حموس, شما قطعا باید برای انتخاب کردن یک سفارش از بابا ghanoush یک شیب است که در آن بادمجان ها بوداده بیش از یک شعله باز, سوخته واقعا و مخلوط با سیر و بخارا و آب لیمو — مانند حموس غیر قابل مقاومت.

من خیلی دیوانه برای muhammara یک غیرممکن ومزه شیب گردو خرد شده و فلفل قرمز. اگر شما از پنیر اجبار سعی کنید labneh — چاشنی پنیر مخلوط با پیاز و گوجه فرنگی و فلفل و روغن زیتون و راه همه پنیر خواهد بود خدمت کرده است اگر آنها می تواند.

و احمق است که من برای گوشت خام (من می دانم…می دانم…) kibbeh nayyeh درمان مخلوط با کرک bulghur گندم و بسیاری از گیاهان و ادویه جات ترشی جات. ایضا این kafta nayyeh و هبرا nayyeh. این استیک تارتار بهشت است. و بله آنها طبخ همه چیز بیش از حد بسیاری از منو در واقعیت است. آنها را یک فلافل که در مورد واضح به عنوان یک فلافل می تواند بدون تبدیل شدن به یک حموس تراشه.

و البته متعدد وجود دارد کباب, همه مظنونین البته — سینه مرغ مزه دار شده با فیله گوشت کباب ترکی مرغ, گوشت گاو, shawarma لغو احکام صادره ی گوشت بره. وجود دارد یک وگان صفحه از گل کلم و بادمجان و سیب زمینی سرخ کرده. البته بسیاری از غذاها هستند وگان — یا حداقل گیاهی.

و برای کسانی که نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را وجود دارد اشتها آور و دسته کوچک موسیقی جاز و مخلوط و صفحه گریل. گزینه های زیادی هنگامی که شما نشان می دهد تا با کمتر از چهار نفر حداقل برای لوکس دسته کوچک موسیقی جاز. اما اگر شما می دانید به اندازه کافی خوب خواران با تمام معنی برای آن بروید. چه شما نمی, پایان, خواهد, سفر, بدسم, مو, سکس با سهولت. حموس همیشه طعم خوب روز بعد — برای صبحانه, ناهار و یا شام.

Skaf جلو پنجره

6008 Laurel Canyon Blvd. شمال هالیوود; 818-985-5701; 367 N. Chevy Chase درایو گلندیل 818-551-5540; https://www.restaurantji.com/ca/north-hollywood/skafs-grill-/

منو اینجا آشنا جذاب و آسان برای مقابله با زمانی که شما از ذهن نیست یک مقدار قریب به اتفاق از مواد غذایی پس از رسیدن به جدول خود را. قطعا به عنوان است که اغلب مورد یک وعده غذایی چیزی جز ظروف کوچک — همه mezze در همه زمان ها! — کاملا رضایت بخش است. (و هنوز هم پایمال کردن جدول!)

من بسیاری از حموس ما حموس وسواس شهر — حموس احتمالا اجرا می شود دوم تنها به guacamole وقتی که می آید به نرخهای پایین. و من مطمئن هستم که من تا به حال هیچ عنوان خوب به عنوان حموس در Skaf است.

اگر یک حموس خوب است — که درست است از یک guacamole — سپس بقیه مواد غذایی است که احتمالا رفتن به خوب بیش از حد. و Skaf را نا امید نمی کند. انگور برگ چاق, دلپذیری, فقط, کامل, با مرکبات کمرنگ و بسیاری از برگ انگور طعم — و بله, برگ انگور, مانند, ژاپنی, شیسو برگ بسیار متمایز عطر و طعم.

این بابا ghanoush شیب بادمجان دودی دودی خوبی است. و برای کسانی که به غذاهای kibbeh nayyeh — اساسا لبنان گوشت گاو tartare — عمیق لذت با مقدار بافت های عرضه شده توسط این مخلوط در bulghur گندم. این kibbeh نیز می آید و سرخ شده و بسیار خوب است بیش از حد. اما خام…این جهان از هم جدا.

این mezze می رود — tabouli سالاد فتوش سالاد کلم با گوجه فرنگی که به نظر می رسد به عنوان یک ظرف سمت با هر غذای اصلی. و پسر عموی ماست و خیار — یک کاسه بزرگ از مورد پسند ماست و خیار و نعنا و سیر — خیلی خوب شما سمت چپ تعجب که چرا شما زحمت با شیرین ماست.

البته فلافل. تند سیب زمینی را به سیب زمینی سرخ کرده به نظر می رسد اتلاف کالری; اخراج به گل کلم به یاد شما که گل کلم را می توان شادی را به جای یک overcooked خرحمالی. و اگر شما تا به حال هرگز “ناپاک” آیا می دانید هیچ چیز ناپاک در مورد لبنان ناپاک — ژله با طعم سیر, لیمو و روغن زیتون سرو با سبزیجات در سمت. (این حموس خدمت کرده است با ناپاک به عنوان یک گزینه و با قارچ به شما اجازه می دهد به نوبه خود حموس به یک غذای اصلی. و چرا که نه؟)

و صحبت از entrees وجود دارد 15 از آنها — کباب گوشت بره و گوشت گاو و مرغ (غیر منتظره) میگو. مرغ shawarma صفحه بسیار ضروری ورق با گوشت گوساله کباب ترکی گزنده در پاشنه خود; که می تواند وجود داشته باشد که خیلی عطر و طعم در برخی از ترد گوشت سربی حواس.

بیشتر گزینه های فوق العاده

 • Darna غذاهای مدیترانه ای: 19737 Ventura Blvd. وودلند هیلز; 818-914-4188, www.darnala.com
 • حلال پسران: 7221 تمپا Ave. رنگ گل اسپرک; 818-341-1946, www.mranatolia.com
 • حموس Bar & Grill: 18743 Ventura Blvd. Tarzana; 818-344-6606, www.hummusbarandgrill.com
 • پیتا آشپزخانه: 14500 Ventura Blvd. شرمن اوکس 818-990-7006, www.pitakitchenlosangeles3.cafecityguide.website; 18507 Ventura Blvd. Tarzana, 818-578-8914, www.pitakitchentarzana.com
 • Sotta مدیترانه آشپزخانه: 2009 W. آالمدا Ave. Burbank, 818-309-2333, www.sottala.com
 • تل آویو Glatt حلال کوره: 12450 Burbank Blvd. روستای دره 818-774-9400; 17201 Ventura Blvd.. انسینو, 818-774-9400; 23349 Mulholland Drive., وودلند هیلز 818-774-9400; www.telavivkoshergrill.com

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل mreats@aol.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de