بهترین سایت برای خرید کتاب های الکترونیکی خارجی در ایران

اکنون نوع دیگری از پرونده وجود دارد که به همین معنی است که می توانید همان کارها را انجام دهید – و اکنون به یک پرونده نگاه می کنید. صفحات وب دقیقاً انعطاف پذیری مورد نیاز کتاب را ارائه می دهند. بنابراین ، هنگامی که مجمع بین المللی انتشارات دیجیتال ( IDPF ) بیش از یک دهه پیش به دنبال تلاش برای ایجاد یک استاندارد جدید کتاب الکترونیکی بود ، آنها به زبان وب – HTML – به عنوان یک ساختمان اساسی نگاه کردند.

در آن زمان ، بسیاری از قالب های “ebook” رقیب وجود داشتند که ناشران و توزیع کنندگان در تلاش بودند تا از شرکت های فناوری استفاده کنند:

PDF ها ،
پرونده های mobi یا Mobipocket Palm (مبنای پایگاه داده محور برای قالب پرونده اصلی Kindle) ،
LIT مایکروسافت (قالب HTML مبتنی بر HTML ، اما اختصاصی ، برای خواندن کتاب ها در برنامه Microsoft Reader) ،
و چند مورد دیگر
IDPF فرمی را ایجاد کرد که مجموعه ای از خود پرونده های HTML را با فرمت بسیار خاص ایجاد کرده و آن را ePub نامید. در یک دهه گذشته ، به قالب استاندارد ebook file تبدیل شده است. اکثر برنامه ها و دستگاه های خواننده کتاب الکترونیکی از برخی تغییرات در قالب پرونده ePub استفاده می کنند تا متن و تصاویر را به درستی نمایش دهند. که شامل:

iBooks اپل ،
بارنز و نوک نوک ،
کوبو راکوتن ،
و بسیاری موارد دیگر – از جمله تمام Kindle هایی که Amazon در حال حاضر در حال ارسال است. 2
و پرونده ePub به خودی خود چیزی نیست جز یک بسته خود حاوی گروهی از فایلهای HTML ، با مجموعه سبک های خاص برای قالب بندی و یک سند ناوبری (یا دو) برای اطمینان از نمایش همه چیز به درستی.

و این همان چیزی است که یک کتاب الکترونیکی است: یک وب سایت در یک جعبه.

دفعه بعد ، من در مورد آنچه در واقع معنی صحبت می کنم .

1 این منجر به برخی از تبادل نظرهای سرگرم کننده بین طراحان کتاب و مشتریان آنها می شود. من عاشق دریافت لیست یادداشت های مشتری هستم که می گویم مشکل خاصی در صفحه “23” وجود دارد. باید به آنها خاطرنشان کنم که صفحه 23 در لپ تاپ آنها ممکن است صفحه 12 در مانیتور بزرگ من یا صفحه 124 در تلفن من باشد.

2 خوب ، این کمی ساده است: فرمت به اصطلاح KF8 آمازون که ممکن است شما از آن شنیده باشید در حقیقت تغییراتی در استاندارد ePub است ، مانند پرونده های AZW3 که احتمالاً در برنامه Kindle یا Kindle خود بارگذاری کرده اید (اما نه پرونده های ساده AZW ، که فقط پرونده های موبی با مدیریت حقوق دیجیتال هستند. پرونده های KF8 نوعی هیولا فرانکنشتاین با یک پرونده ePub برای بارگیری بر روی برنامه های Kindle و Kindle های جدیدتر و یک پرونده mobi قدیمی برای بارگیری روی Kindles های قدیمی تر است. هنوز: ePub وجود دارد!

tinyurl
rebrandly
bitly
opizo
is_gd
v_gd
v_ht
plink
u_nu
clck_ru
ulvis_net
cutt_ly
shrtco_de
tny_im

منبع: https://u.nu/8rcxc